help
Київ
arrow
 • Київ
 • Онлайн
 • Одеса
Передзвоніть мені

Вища освіта у Великій Британії

Відкрито вступну кампанію на 2022/23 рік.

Вступ на бакалаврат до престижних університетів Англії, Уельсу, Шотландії та Північної Ірландії.

 • гарантований вступ
 • програма підготовки Pre-Masters
 • стажування та працевлаштування
Отримати консультацію
academic
Отримати консультацію

Переваги здобуття вищої освіти у Великій Британії

Прямий вступ

Економія 2-х років підготовки за новою програмою STUDY.UA.

Працевлаштування

Випускники британських ВНЗ отримують дозвіл на працевлаштування протягом 2-х років після закінчення навчання.

Навчання і робота

Британські студенти мають можливість офіційно працювати до 20 години на тиждень під час навчання та повний робочий день під час канікул.

Вища освіта у Великій Британії

Вступати на бакалаврат можна після закінчення української школи та підготовчого курсу у Великій Британії. Тривалість навчання — лише 3 роки, а за престижністю дипломи британських університетів поза конкуренцією! Велика Британія належить до невеликої та негласної касти держав, дипломи про вищу освіту яких відкривають їхнім щасливим власникам двері найбільших компаній планети. Не дивно, що вступити до англійського вишу та здобути престижну вищу освіту мріють багато українців.

Успішно закінчивши університет у Великій Британії, можна бути впевненим у відмінній кар’єрі, актуальних навичках та можливості подорожувати в будь-який куточок планети. Тобто отриманню довгоочікуваного диплома мають передувати роки інтенсивного навчання.

Переваги здобуття вищої освіти у Великій Британії

 • Прямий вступ — економія 2-х років підготовки з новою програмою STUDY.UA.
 • Випускники британських ВНЗ отримують дозвіл на працевлаштування протягом 2-х років після закінчення навчання.
 • Британські університети співпрацюють із бізнес-компаніями та організаціями, що дає студентам можливість отримувати практичні навички у робочому середовищі.
 • Британські студенти мають можливість офіційно працювати до 20 години на тиждень під час навчання та повний робочий день під час канікул.
 • Можливість навчання за програмою Sandwich: 1 рік стажування за фахом. Під час стажування студент не платить за навчання!
 • STUDY.UA — офіційний представник в Україні. Гарантоване зарахування до британських ВНЗ для студентів підготовчих програм від STUDY.UA

Велика Британія приваблює вас можливістю здобути престижну освіту? Компанія STUDY.UA спеціалізується на наданні послуг українцям, які бажають вступити до британського ВНЗ.

Переваги співпраці з компанією STUDY.UA:

 • Можливість вивчення англійської та інших іноземних мов як у Києві, так і за кордоном. Викладачі здебільшого є носіями мови.
 • Допомога у виборі вищого навчального закладу та напрямки, виходячи з переваг та матеріального стану клієнтів компанії.
 • Процес вступу організовано «під ключ». Компанія чітко дотримується букви українського та британського законів.
 • Візовий супровід клієнтів.

Наскільки складно вступити до університетів Англії?

На жаль більшості українських випускників шкіл, стати студентом англійського університету можна лише після досягнення повноліття. Це означає, що вступ до британського вишу випускнику доведеться відкласти на рік. Цей час необхідно приділити проходженню курсу з англійської мови для іноземців, який передбачає розвиток навичок грамотного мовлення та письма, а також навичок конспектування лекцій, що ведуться англійською мовою. Крім цього, також виробляється звичка працювати у зв’язці з командою.

Для тих, хто з успіхом прослухав підготовчий курс і з таким самим успіхом склав усі тести, вища освіта в Англії стає максимально доступною.

Скільки коштує вища освіта для іноземних студентів?

Для здобуття вищої освіти в британському університеті не передбачено єдиного тарифу. Розмір вартості залежить від того, наскільки конкретний ВНЗ вважається престижним. Також залежить вартість і від того, в якому місті знаходиться університет. Істотну роль грає і факультет. Гуманітарні напрямки дешевші, ніж природничі або, наприклад, інженерні.

Найдорожче вища освіта обійдеться тим, хто обирає медицину. Конкретну суму можна дізнатися лише у разі, якщо точно знати ВНЗ та напрямок. Крім оплати навчання студентам доведеться витратитися і на оплату проживання. Якщо хочете заощадити — слід обирати студентський гуртожиток. Зазвичай, кожен університет може похвалитися добре облаштованим гуртожитком для студентів. Квартира, відповідно, коштуватиме дорожче.

З компанією STUDY.UA Англія стає максимально доступною для кожного, хто бажає закінчити британський ВНЗ!

Навчання у Англії.

Навчання у Англії.

Відгук студентки University College London, Станіслави Стащенко та учасниці групової поїздки Oxford International English school.

Рекомендуємо ВНЗ у Великій Британії
Bexhill College

Bexhill College — это финансируемый государством колледж совместного обучения для студентов 16-19 лет. Ученики занимаются по программе старшей школы — Sixth Form. Колледж предлагает только дневную форму обучения. Иностранные студенты проживают в принимающих семьях или студенческой резиденции. Колледж расположен в приморском городке Bexhill-on-Sea (Бексхил-он-Си), в графстве East Sussex (Восточный Сассекс), что на южном побережье Англии. Отсюда легко добраться до аэропорта Хитроу (2 часа езды) и аэропорта Гатвик (1,5 часа).

Bangor University

Bangor University — уэльский государственный ВУЗ, расположенный в городе Бангор. ВУЗ был основан в 1884 году. Сегодня здесь учатся более 11 тысяч студентов. Бангорский университет стал единственным университетом в Уэльсе, получившим номинацию «Золото» от TEF (Teaching Excellence Framework) за качество преподавания. Bangor University заслужил международное признание за дисциплины в области психологии, бухгалтерии и финансов, спортивных наук, гуманитарных наук, образования и здравоохранения.

Bath Spa University

История университета началась более 160 лет назад, с основания Школы Исскуств и Дизайна города Бат. Bath Spa University – это отличный выбор для молодых людей со всего мира, на данный момент количество студентов университета – порядка 8500 из более чем 40 стран. Bath Spa University расположен в городе Бат в Англии и в его окрестностях.

Birmingham City University (Университет Бирмингем Сити)

Birmingham City University – крупнейший университет Великобритании, который славится своей историей и качественным образованием. Университет основан в 1843 году, сегодня его студентами являются почти 24 000 студентов из 80 стран мира.

Bournemouth University

Bournemouth University (Университет Борнмута) был основан в начале ХХ века. Современная история Университета началась в 1976, когда был открыт the Dorset Institute of Higher Education. В 1990 году Dorset Institute был преобразован в Bournemouth Polytechnic и в 1992 году стал университетом Bournemouth. Этот ВУЗ был финалистом двух самых престижных призов в области образования в Великобритании: в 2009 году в номинации «Лучший университет года» по версии Times Higher Education (THE) Awards и в номинации «Исследовательский проект года».

Bromsgrove School

Школа-пансион Bromsgrove School — престижное учебное заведение Великобритании. Школа входит в список старейших школ страны, а также в список ТОП-10 лучших школ Великобритании по результатам выпускников программы IB (International Baccalaureate).

Готуємо до вступу у закордонні виші понад 20 років!

ACADEMIC START
 • Гарантія зарахування
 • Академічна підготовка
 • Мовна підготовка
 • Профорієнтація
academic

Популярные отзывы
Юлія Яцун
Последипломная программа “Управление Маркетингом” в Sheridan College
Вот и пролетел год обучения в Sheridan College, в городе Миссисага, на последипломной программе «Управление Маркетингом», с практикой. Я очень люблю путешествовать, побывала во многих странах, включая Великобританию, страны Европы, Южную Корею, Америку, Индию, Таиланд… Знакомство с Канадой Знакомство с Канадой, а точнее с Торонто, началось 2 года назад, когда я решила подтянуть свой английский язык в школе ILSC. Это были незабываемые 3 месяца обучения в одной из лучших языковых школ Канады, в самом центре Торонто. За это время я успела познакомиться с очень многими студентами из разных стран мира, с некоторыми из них я до сих пор общаюсь и встречаюсь в свободное время. Многие студенты со школы собирались...
Читати коментар повністю

Вступайте в ТОП навчальні заклади світу зі STUDY.UA

20 років

досвіду на ринку міжнародних освітніх програм

330

партнерських університетів у США, Канаді та Європі

2000

студентів щорічно вирушає на навчання за кордон

300

фахівців забезпечують високу якість послуг

ОСТАВИТЬ ЗАЯВКУ

Получить бесплатную консультацию

Возникли вопросы? Заполните форму и наш менеджер с вами свяжется в ближайшее время

academic

Бесплатная консультация от экспертов STUDY.UA

Поможем выбрать учебное заведение и программу подготовки, оформить визу, а также успешно поступить и получить поддержку во время учебы.