help
Київ
arrow
 • Київ
 • Онлайн
 • Одеса
Передзвоніть мені

Бакалаврат у Швейцарії

Гарантуємо вступ до швейцарських університетів та бізнес-шкіл.

 • Можливість отримати подвійний диплом: Швейцарія + США чи Велика Британія.
 • Престижна освіта у сфері Hospitality.
 • Навчання побудоване на інтенсивній практиці та стажуваннях.
Дізнатися, як вступити
academic
Дізнатися, як вступити

Переваги освіти у Швейцарії

STUDY.UA пропонує програми бакалаврату у престижних ВНЗ Швейцарії. Найпопулярнішими напрямками для навчання тут є сфера Hospitality, бізнес-освіта, маркетинг люксових продуктів та івент-менеджмент.

Переваги навчання на бакалавраті у Швейцарії:

 • Навчання у Швейцарії побудовано на інтенсивній практиці та стажуваннях за обраною спеціальністю.
 • Можливість отримати подвійний диплом спільно з вищими навчальними закладами Великої Британії та США.
 • У Швейцарії відкриті ТОП-компанії всіх сфер світової економіки, зокрема зі сфери Hospitality.
 • Випускники швейцарських ВНЗ отримують дозвіл на працевлаштування у країні протягом 18 місяців після закінчення навчання.

Залишіть заявку на консультацію з менеджером STUDY.UA для підбору навчального закладу!

Особливості вищої освіти у Швейцарії

У всьому світі Швейцарія визнана державою з найвищими зарплатами і, як наслідок, із найвищим рівнем доходу на душу населення. Також держава вважається однією з найбезпечніших на планеті. Не дивно, що здобути вищу освіту в цій державі прагнуть молоді люди з різних країн.

Вступ до будь-якого швейцарського ВНЗ можливий лише у випадку, якщо абітурієнту виповнилося 18 років. Зазвичай мало кому з українських випускників на момент вступу виповнюється 18 років. Щоб не втрачати рік і не забути частину того, що було вивчено в школі, найкращим рішенням для українців буде пройти підготовчу програму в цій європейській державі. Ще один варіант – навчання у школі-пансіоні протягом одного-двох років.

Вступ до університету Швейцарії

Унікальні методики викладання, в яких фахівці об’єднали все найкраще із систем освіти таких держав, як Франція, Німеччина, США та Великобританія.
У Швейцарії студенти щорічно проходять високооплачувану практику. Вступивши до університету, студент має можливість самостійно заробити більшу частину суми, необхідної йому для оплати вищої освіти.

Швейцарський диплом – це своєрідний ключ від дверей будь-яких компаній світу. З двох претендентів на високооплачувану та престижну роботу насамперед візьмуть того, хто пред’явить диплом швейцарського вищого навчального закладу.

Студенти також мають можливість удосконалити знання англійської мови та вивчити кілька додаткових мов. Кожен університет надає можливість вивчити такі мови, як німецька, французька та італійська.

Вартість швейцарської вищої освіти

Вартість навчання, незважаючи на всесвітнє визнання університетів країни одними з найкращих, нижча, ніж в аналогічних навчальних закладах найбільших та найпривабливіших для українців країн. Захмарні ціни лише у найелітніших закладах, у всіх інших середня вартість семестру становить близько 500 швейцарських франків.

Навчання у Швейцарії. B.H.M.S. Business and Hotel Management School

Навчання у Швейцарії. B.H.M.S. Business and Hotel Management School

Іван Демиденко, студент 1-річної магістерської програми Hospitality & Business Management, ділиться своїми враженнями від першого семестру навчання та розповідає про можливості проходження стажувань у Швейцарії.

Партнерські ВНЗ
Swiss Education Group (SEG)

Swiss Education Group (SEG) — самая большая образовательная группа в Швейцарии, предлагающая престижное образование в сфере туризма, гостиничного бизнеса и кулинарии. Группа состоит из 4 университетов, которые находятся во франкоязычных и немецкоязычных регионах Швейцарии. Более 6500 студентов и более 120 различных национальностей ежегодно поступают в SEG.

B.H.M.S. Business and Hotel Management School

B.H.M.S. Business and Hotel Management School является единственным университетом сферы Hospitality в Швейцарии, который имеет государственную аккредитацию. Выпускники университета получают диплом швейцарского образца. B.H.M.S. Business and Hotel Management School сотрудничает с британскими университетами Robert Gordon University и University of Brighton — это позволяет студентам получить двойной диплом Швейцарии и Великобритании

Business program in Geneva, Switzerland

Среднестатистические расходы студента в Женеве составят:
аренда жилья 850 CHF;
питание 500 CHF;
медицинская страховка 100 CHF;
транспорт 100 CHF;
карманные расходы 150 CHF;
Всего за месяц — 1700 CHF.

EU Business School

EU Business School — международная бизнес-школа с кампусами в Германии, Швейцарии и Испании. EU Business School входит в список лучших бизнес-школ Европы и предлагает программы получения высшего образования на английском языке по таким направлениям, как Business Administration, Communication & Public Relations, Leisure & Tourism Management, Business Finance, Sports Management, International Relations, Entrepreneurship и E-Business.

Geneva Business School

Geneva Business School (Женевская бизнес-школа) — международная частная бизнес-школа, которая предлагает студентам учебу по программам бакалавриата и магистратуры, а также исследовательские программы по направлениям:

Hotel and Tourism Management Institute

HTMi — лидирующая школа в сфере гостиничного-ресторанного и туристического бизнеса в мире. HTMi предоставляет возможность не только получить сильную теоретическую подготовку, но и применить её во время стажировки в успешных международных компаниях. Школа HTMi расположена среди Альпийских гор в городе Зёренберг, одном из самых красивых и известных швейцарских курортов. Школа имеет аккредитацию швейцарской ассоциации качества и систем управления EduQua. Ежегодно из стен HTMi выпускается 200 студентов. Школа тесно сотрудничает с University of Ulster и Edingbur Napier University, что помогает студентам по окончанию обучения получить двойной диплом образца Швейцарии и Великобритании.

Готуємо до вступу у закордонні виші понад 20 років!

ACADEMIC START
 • Гарантія зарахування
 • Академічна підготовка
 • Мовна підготовка
 • Профорієнтація
academic

Відео-відгуки

Популярні відгуки
Юлія Яцун
Последипломная программа “Управление Маркетингом” в Sheridan College
Вот и пролетел год обучения в Sheridan College, в городе Миссисага, на последипломной программе «Управление Маркетингом», с практикой. Я очень люблю путешествовать, побывала во многих странах, включая Великобританию, страны Европы, Южную Корею, Америку, Индию, Таиланд… Знакомство с Канадой Знакомство с Канадой, а точнее с Торонто, началось 2 года назад, когда я решила подтянуть свой английский язык в школе ILSC. Это были незабываемые 3 месяца обучения в одной из лучших языковых школ Канады, в самом центре Торонто. За это время я успела познакомиться с очень многими студентами из разных стран мира, с некоторыми из них я до сих пор общаюсь и встречаюсь в свободное время. Многие студенты со школы собирались...
Читати коментар повністю

Вступайте в ТОП навчальні заклади світу зі STUDY.UA

20 років

досвіду на ринку міжнародних освітніх програм

330

партнерських університетів у США, Канаді та Європі

2000

студентів щорічно вирушає на навчання за кордон

300

фахівців забезпечують високу якість послуг

ЗАЛИШИТИ ЗАЯВКУ

Отримати безкоштовну консультацію

Маєте питання? Заповніть форму, а наш менеджер зв’яжеться з вами найближчим часом.

academic

Безкоштовна консультація від експертів STUDY.UA

Допоможемо вибрати навчальний заклад та програму підготовки, оформити візу, а також успішно вступити та отримати підтримку під час навчання.