help
Київ
arrow
  • Київ
  • Онлайн
  • Одеса
Передзвоніть мені

Курси іспанської мови для студентів в Іспанії

STUDY.UA пропонує програми вивчення іспанської мови в Іспанії для студентів віком 16 років.

  • Підготовка до мовних іспитів
  • Загальний курс (інтенсивний, суперінтенсивний, індивідуальний)
  • Спеціалізований курс
Отримати консультацію
academic
Отримати консультацію

Курси іспанської в Іспанії для студентів від 16 років

Іспанська — одна з мов, які найшвидше розвиваються у світі. Ми пропонуємо курси іспанської мови для студентів від 16 років у таких містах, як Барселона, Валенсія, Мадрид та Севілья. Навчання відбувається в міжнародних мовних школах, тому студенти мають можливість знайти нових друзів із різних країн. Крім занять з носіями мови, на вас чекають позакласні заходи, екскурсії місцевими пам’ятками та подорожі країною. Це чудова можливість подолати мовний бар’єр та познайомитися з культурою та традиціями Іспанії. Вільний від навчання час ви зможете присвятити вивченню туристичних визначних пам’яток Барселони або Мадриду, знайомству з місцевими жителями та участі у розважальних заходах, які нерідко влаштовують мовні школи.

З агентством STUDY.UA ви зможете пройти навчання на курсах іспанської мови, які відповідають саме вашому рівню знань та бажаним результатам.

Курси іспанської мови в Іспанії: види та ціни

Для тих, хто бажає отримати базові знання мови, необхідні для повсякденного спілкування, існує загальний мовний курс. Вивчення мови відбувається у невеликих групах, завдяки чому кожен учень має можливість спілкуватися з викладачем.

Якщо вашою метою є вступ до одного з іспанських ВНЗ, з агентством STUDY.UA ви пройдете підготовчий курс іспанської мови. Щоб стати студентом вищого навчального закладу цієї країни, необхідно підтвердити свій рівень володіння іспанською мовою результатами іспиту DELE. Мовні курси дозволять вам підготуватися до складання тестування на рівень А1, В1, В2, С1 та С2.

Спеціалізований курс іспанської мови спрямований на вивчення професійної лексики та термінології у таких напрямках, як іспанська для бізнесу, туризму, кінематографу, мистецтва, охорони здоров’я. Також ви можете поєднати вивчення мови на мовних курсах та навчання фламенка, танго, плавання, серфінгу, гри в гольф, кулінарії.

Відгуки учасників наших програм розкажуть вам про переваги та особливості кожної програми. На питання, що залишилися, дадуть відповідь менеджери STUDY.UA,

Вартість курсів іспанської мови

Компанія STUDY.UA пропонує кілька видів програм, різних за інтенсивністю та ціною. Вартість деяких програм включає екскурсії, уроки фламенко та сальси, спортивні та культурні заходи. Також ви можете вибрати один із видів поселення за найбільш сприятливою для вас ціною. Вартість проживання може містити і ціну харчування.

Щоб прийняти рішення, і почати вивчати іспанську мову за кордоном, ознайомтеся з відгуками на сайті або групі в соцмережах. Відгуки розкажуть вам про особливості програм, риси характеру іспанців, клімат і головні пам’ятки Іспанії.

Освіта у Барселоні

Освіта у Барселоні

Як вступити до бізнес-школи

Як вступити до бізнес-школи, а також отримати стипендію розповідає Денис Головаш, студент EU Business School Barcelona.

Готуємо до вступу у закордонні виші понад 20 років!

ACADEMIC START
  • Гарантія зарахування
  • Академічна підготовка
  • Мовна підготовка
  • Профорієнтація
academic

Популярні відгуки
Юлія Яцун
Последипломная программа “Управление Маркетингом” в Sheridan College
Вот и пролетел год обучения в Sheridan College, в городе Миссисага, на последипломной программе «Управление Маркетингом», с практикой. Я очень люблю путешествовать, побывала во многих странах, включая Великобританию, страны Европы, Южную Корею, Америку, Индию, Таиланд… Знакомство с Канадой Знакомство с Канадой, а точнее с Торонто, началось 2 года назад, когда я решила подтянуть свой английский язык в школе ILSC. Это были незабываемые 3 месяца обучения в одной из лучших языковых школ Канады, в самом центре Торонто. За это время я успела познакомиться с очень многими студентами из разных стран мира, с некоторыми из них я до сих пор общаюсь и встречаюсь в свободное время. Многие студенты со школы собирались...
Читати коментар повністю

Вступайте в ТОП навчальні заклади світу зі STUDY.UA

20 років

досвіду на ринку міжнародних освітніх програм

330

партнерських університетів у США, Канаді та Європі

2000

студентів щорічно вирушає на навчання за кордон

300

фахівців забезпечують високу якість послуг

ЗАЛИШИТИ ЗАЯВКУ

Отримати безкоштовну консультацію

Виникли питання? Заповніть форму і наш менеджер з вами зв'яжеться найближчим часом

academic

Безкоштовна консультація від експертів STUDY.UA

Допоможемо обрати навчальний заклад та програму підготовки, оформити візу, а також успішно вступити та отримати підтримку під час навчання.