help
Київ
arrow
 • Київ
 • Онлайн
 • Одеса
Передзвоніть мені

Вища освіта в Канаді — бакалавріат

Є спеціальні умови для українських школярів на 2023/24 роки.

 • ТОП-країна для навчання
 • гарантований вступ до 50 вишів
 • перспективи працевлаштування після навчання
Дізнатися, як вступити
academic
Дізнатися, як вступити

Чому обирають навчання в Канаді?

Диплом, який визнають у всьому світі

Лояльна вартість навчання на бакалавріаті

Великий вибір вишів із гарантією зарахування

Переваги здобуття вищої освіти в Канаді для українців

 • Канадські дипломи затребувані в усіх країнах світу.
 • Вартість освіти та проживання у Канаді на 20% нижчі, ніж у США та Великій Британії.
 • Українські студенти мають офіційний дозвіл поєднувати навчання з роботою (20 годин на тиждень). Під час канікул студенти можуть працювати повний робочий день.
 • Випускники канадських університетів та коледжів мають право залишатися в Канаді протягом 1-3 років з метою працевлаштування.

Як вибрати канадський ВНЗ?

Якщо судити з численних відгуків, Канада є однією з найбільш популярних країн для іноземців, які бажають навчатися за кордоном, зокрема і для українців. Зарахування до місцевих ВНЗ можливе одразу після завершення школи в Україні, для цього необхідно лише скласти іспит на знання англійської мови. Канадський державний сертифікат або диплом, який визнається в усьому світі, можна отримати за термін від одного до чотирьох років, при цьому ціна навчання, а також загальна вартість проживання в цій країні — одні із найбільш привабливих серед англомовних держав.

З 2014 року канадське законодавство стало помітно сприятливішим для іноземців — студенти отримали право працювати під час навчання без окремого дозволу. В залежності від вартості ціни на житло і того, скільки коштує навчання, можна або компенсувати вагому частину витрат, або хоча б заробити на кишенькові витрати. Після завершення вищої освіти можна подати заявку на отримання права на подальше перебування в країні з метою працевлаштування на термін від 1 до 3 років. Вища освіта в цій країні дає можливість для іноземців впевнено почуватися в сучасному світі, застосовувати здобуті знання на практиці та будувати свою кар’єру з престижним дипломом у кишені. Для українців вища і друга вища освіта в Канаді — це також можливість здобути унікальний досвід роботи.

Як стати канадським студентом?

Українцям для вступу на бакалавріат до канадського ВНЗ потрібно виконати такі вимоги: закінчити середню школу в Україні, скласти міжнародний іспит з англійської мови TOEFL або IELTS, а потім підготувати та своєчасно подати всі необхідні для зарахування документи.

«Пряме» зарахування

«Пряме» зарахування — це зарахування без програми підготовки, напряму з України. Для того, щоб мати шанси вступити таким чином, необхідно обов’язково скласти іспит на знання мови в Україні або за кордоном, а також за допомогою менеджерів компанії STUDY.UA подати необхідні документи для зарахування. Єдиний недолік програми прямого зарахування — для іноземців практично немає часу для адаптації перед початком навчання, адже в перші ж дні після прильоту, доведеться з головою зануритися в доволі складне навчання. Якщо вірити відгукам, кращих результатів в навчанні добиваються ті студенти, які починали перебування в Канаді з підготовчого курсу, особливо якщо їх знання англійської мови не було ідеальним на момент поїздки за кордон.

Вступ за допомогою підготовчої програми

Знання іноземної мови — лише одна із навичок, які необхідно вдосконалювати перед зарахуванням. Основне завдання підготовчих програм — забезпечити адаптацію студента до особливостей системи канадської освіти. Такі програми полегшують навчання та допомагають краще розуміти вимоги викладачів, що важливо для українців. Наприклад, якщо в канадському коледжі студент отримає завдання написати есей на 500 слів, а напише на 550, то, навіть не підозрюючи про це, він отримає нижчий бал, адже задано написати на 500 слів. При цьому можна написати текст коротше, тільки якщо тема буде розкрита. Саме такі тонкощі, важливі для іноземців, і будуть вивчатися в рамках підготовчої програми — вміння писати творчі роботи, працювати в команді, розв’язувати кейси та розвивати критичне мислення.

В залежності від рівня знань мови, підготовчий курс може тривати від 2 до 6 місяців. Скільки коштує така підготовча програма, також залежить від рівня знань студента та навчального закладу, куди він планує вступати.

Ще один вагомий аргумент для українців на користь такої підготовки — це можливість побачити все на власні очі. Кожен навчальний заклад маю свою атмосферу, культуру та традиції. Навіть обираючи на користь короткострокової підготовчої програми, студент вже отримує унікальну можливість протестувати ВНЗ та надалі зробити свідомий вибір.

Канада — індустріально розвинута країна з шумними мегаполісами та недоторканою природою. Вже багато років ООН визнає її однією з кращих країн для життя. За результатами аналізу добробуту ця держава має високі показники рівня заробітної платні та зайнятості населення, особистої безпеки, здоров’я, комфорту житлових умов.

Соціально-економічні умови в поєднанні з лояльною міграційною політикою роблять цю країну привабливою для іноземців як майданчика для старту успішної професійної діяльності.

Особливості системи освіти

Одне із частих запитань серед абітурієнтів: яка різниця між коледжем та університетом, та скільки коштує навчання:

Коледж у канадській освітній системі перебуває на рівні з університетом. По завершенню коледжу, випускник отримує диплом бакалавра або аналогічний диплому магістра сертифікат Postgraduate. Основна відмінність між цими двома навчальними закладами — профіль освіти.

Якщо бажана спеціальність має прикладний характер, то кращий вибір — це коледж. Отримання освіти в коледжі — це можливість вивчати такі спеціальності, як інженерія, маркетинг, менеджмент, інформаційні технології, дизайн. Окрім теоретичних знань у системі навчання коледжу робиться акцент на розвитку практичних навичок.

Обов’язковою частиною програми в коледжах є стажування в престижних компаніях. Так студенти практикують отримані теоретичні знання, що в подальшому дає їм переваги при влаштуванні на роботу.

Програми занять коригуються та видозмінюються слідом за змінами тенденцій у сфері бізнесу та виробництва. Тому випускники коледжів — це спеціалісти, що володіють необхідними теоретичними знаннями, актуальними в сучасному економічному становищі країни. Випускники коледжів мають більше шансів при влаштуванні на роботу, а часто залишаються в компаніях, де проходили стажування. Тому серед випускників університетів практикується здобуття вищої освіти саме в коледжі.

Важливо! Спеціалісти STUDY.UA допоможуть із вибором навчального закладу, з оформленням документів, необхідних для зарахування, котрі забезпечують іноземцям легальне перебування в країні, розкажуть, яка вартість кожної програми.

Отримана детальна інформація, підкріплена відгуками студентів, що скористалися нашими програмами, допоможуть Вам зробити правильний вибір.

Скільки коштує освіта?

Вартість семестру у коледжі знаходиться в діапазоні 5-7 тисяч доларів, тоді як в університеті ціна складає 7-15 тисяч. Що робить коледж найбільш пріоритетним вишем, як для українців, так і для місцевих жителів.

Що потрібно для зарахування до ВНЗ?

Вища освіта в Канаді стає доступною для українців після завершення української школи та підтвердження свого рівня володіння мовою шляхом тестування TOEFL або IELTS.

Для українців є можливість зарахування двома способами: прямий вступ або після проходження підготовчих програм.

Пряме зарахування до університету

Після успішного складання міжнародних іспитів на рівень володіння мовою TOEFL або IELTS та підготовки необхідних для зарахування документів, Ви прибуваєте до потрібного міста, де через декілька днів починається ваше навчання. Такий інтенсивний режим допоможе Вам взяти темп та проходити програми одразу ж, не витрачаючи час на додаткову підготовку. Копманія STUDY.UA допоможе Вам підготуватися до складання іспитів TOEFL або IELTS.

Від наших менеджерів ви отримаєте детальну інформацію про терміни, ціни, переваги та недоліки прямого вступу. А відгуки студентів, зарахованих без проходження підготовчих програм, дадуть Вам більш повне уявлення про те, що Вас очікує.

У зарахування після проходження підготовчих курсів є вагомі для іноземців, зокрема для українців, плюси: є час на адаптацію в незнайомій країні, можливість відшліфувати своє володіння іноземною мовою, шанс зсередини відчути студентське життя.

Вступ до вищого навчального закладу — відповідальний крок, що визначає успішність Вашого майбутнього. Взявши участь у підготовчій програмі, Ви зануритесь у місцеве студентське середовище, розширите словниковий запас, ознайомитеся з основними вимогами до абітурієнтів, відкриєте для себе секрети успішного складання іспитів. Відгуки свідчать, що студенти, які пройшли етап підготовки, відчувають себе впевненіше на заняттях, в них є необхідна база, що допомагає легко засвоювати новий матеріал та впоратися з завданнями, які не характерні для української освітньої системи. Термін підготовчого курсу від 2 до 6 місяців.

Його тривалість, а значить і вартість, залежить від рівня Вашої підготовки. Дізнатися, скільки коштує такий спосіб зарахування для іноземців, оцінити свій рівень знань, отримати допомогу в оформленні документів Ваш допоможуть спеціалісти компанії STUDY.UA.

Найбільш просунуті підготовчі центри Канади ILAC та ILSC відкриють перед вами двері за допомогою STUDY.UA. Розташовані вони в найбільш розвинутих та захопливих містах країни — Торонто, Ванкувер та Монреаль. Після завершення програми студенти мають можливість бути зарахованими до вищого навчального закладу.

Спеціалісти STUDY.UA впевнені, що якість освіти — це якість життя. Тому ми робимо все, щоб відкрити для українців можливість здобувати вищу освіту і другу вищу освіту за кордоном. Дізнатися, скільки буде коштувати програма, підібрати необхідну саме Вам, пройти підготовку до міжнародного тестування Ви можете з командою STUDY.UA.

Відео: про навчання в Sheridan College (Онтаріо, Канада).

Відео: про навчання в Sheridan College (Онтаріо, Канада).

Навчання в Sheridan College (Онтаріо, Канада). З чого почати: розповідає Сергій Рубцов, який зараз є студентом Sheridan College.

Готуємо до вступу у закордонні виші понад 20 років!

ACADEMIC START
 • Гарантія зарахування
 • Академічна підготовка
 • Мовна підготовка
 • Профорієнтація
academic

Популярные отзывы
Юлія Яцун
Последипломная программа “Управление Маркетингом” в Sheridan College
Вот и пролетел год обучения в Sheridan College, в городе Миссисага, на последипломной программе «Управление Маркетингом», с практикой. Я очень люблю путешествовать, побывала во многих странах, включая Великобританию, страны Европы, Южную Корею, Америку, Индию, Таиланд… Знакомство с Канадой Знакомство с Канадой, а точнее с Торонто, началось 2 года назад, когда я решила подтянуть свой английский язык в школе ILSC. Это были незабываемые 3 месяца обучения в одной из лучших языковых школ Канады, в самом центре Торонто. За это время я успела познакомиться с очень многими студентами из разных стран мира, с некоторыми из них я до сих пор общаюсь и встречаюсь в свободное время. Многие студенты со школы собирались...
Читати коментар повністю

Вступайте в ТОП навчальні заклади світу зі STUDY.UA

20 років

досвіду на ринку міжнародних освітніх програм

330

партнерських університетів у США, Канаді та Європі

2000

студентів щорічно вирушає на навчання за кордон

300

фахівців забезпечують високу якість послуг

ЗАЛИШИТИ ЗАЯВКУ

Отримати безкоштовну консультацію

Виникли запитання? Заповніть форму і наш менеджер зв'яжеться з вами найближчим часом

academic

Безкоштовна консультація від експертів STUDY.UA

Допоможемо вибрати навчальний заклад та програму підготовки, оформити візу, а також успішно вступити та отримати підтримку під час навчання.