help
Київ
arrow
 • Київ
 • Онлайн
 • Одеса
Передзвоніть мені

Курси англійської мови для студентів у США

Вивчення англійської мови на базі мовних шкіл, університетів та коледжів США для студентів від 16 років.

 • загальний курс
 • інтенсивний курс
 • спеціальний курс
Обрати школу
academic
Обрати школу

Курси англійської мови у США

Вивчайте англійську там, де на ній говорять усі! Ви можете обрати школу у жвавому Нью-Йорку, бізнесовому Бостоні, теплому Лос-Анджелесі або в будь-якому іншому місті країни. Поєднайте корисне з приємним — подорожуйте США і розвивайте навички спілкування.

Залежно від цілей та побажань кожного студента, ми пропонуємо такі програми з вивчення англійської мови у США:

 • загальний курс (основний напрямок, який легко поєднується як із відпочинком, так і з подорожами);
 • інтенсивний курс (поглиблене вивчення мови);
 • спеціальний курс (підготовка до складання міжнародного іспиту, англійська для навчання в університеті тощо).

Вивчення англійської мови у США

Вивчення англійської мови в США дозволить студентам повністю поринути в англомовне середовище, в якому вони зможуть максимально проявити отримані під час навчання навички та знання. Мовні програми, з одного боку, дозволяють суттєво покращити розмовну мову та її сприйняття на слух, з іншого — передбачають захопливу екскурсійну та розважальну програму.

Курси англійської мови в США: особливості та вартість

Курси англійської мови в США пропонують не лише школи, але й коледжі та університети. Отже, студенти мають можливість долучитися до локального студентського ком’юніті та подивитись, як відбувається навчання за програмами вищої освіти.

В межах мовних курсів з агентством STUDY.UA ви підготуєтеся до складання міжнародного тестування. Результати подібних іспитів згодом допоможуть вам вступати до ВНЗ по всьому світу, а також стануть перевагою при прийманні на роботу. Ціна програми залежить від навчального закладу.

Деякі школи укладають партнерські угоди з ВНЗ, в результаті чого ви можете бути зараховані для навчання на бакалавріаті без складання іспитів TOEFL/IELTS.

Інтенсивні курси англійської мови допоможуть підготуватися до вступу до ВНЗ, маючи будь-який рівень володіння мовою. Такий мовний курс може бути доповнений індивідуальними заняттями з викладачем. Ціна його дещо вища, але відгуки учасників наших програм підтверджують високу ефективність такого курсу.

В рамках спеціалізованого курсу англійської мови ви навчитеся професійній лексиці, яка дозволить вам з легкістю працювати із закордонними партнерами та колегами. Також мовні курси деяких шкіл передбачають проходження стажування у компанії з обраної вами галузі.

Ціна програми може змінюватись, залежно від інтенсивності та результатів, які ви хочете отримати. Вартість деяких програм включає ціну проживання та вартість харчування.

Менеджери STUDY.UA допоможуть обрати оптимальну для вас програму.

Як вступити до New York University (Нью Йорк, США)

Як вступити до New York University (Нью Йорк, США)

Ірина розпочинала свій шлях зі щорічної Виставки від STUDY.UA "Освіта за кордоном", завдяки якій змогла ухвалити рішення про подальше навчання за кордоном. Ця студентка – явний приклад того, що не буває неможливого, головне – бажання та прагнення!

Курси англійської мови у США
EF Education First USA

В США мы предлагаем учить английский язык в Колледже EF — одном из крупнейших международных центров по изучению иностранных языков в мире.

EF Education First

EF Education First – это международная сеть языковых и академических центров, помогающих иностранным студентам поступить в лучшие ВУЗы США, которые обычно закрыты для наших студентов. EF образована в 1965 году и на сегодня является крупнейшим учебным заведением в мире, филиалы EF представлены в более, чем 100 странах мира.

Embassy English

Embassy English — часть международного концерна Study Group, который занимает лидирующие позиции на мировом рынке образовательных услуг. Более чем 40-летний опыт работы на образовательном рынке принес Embassy English широкую известность и заслуженную высокую репутацию.

European Center

European Center (EC) — это крупный международный колледж, центры которого расположены в Канаде, Англии, Америке, на Мальте и в Кейп Тауне. В Америке школа European Center предлагает программы в Нью-Йорке и Бостоне, а также на морском побережье: в Майями, Сан-Франциско, Сан-Диего и в Лос-Анджелес. Центры EC аккредитованы Британским советом и являются членами English UK. Членство в этих ассоциациях является гарантией того, что вы будете учиться в колледже с высоким качеством преподавания. Кроме того, школы ЕС в 2012 году получили звание «Лучшая сетевая школа года», таким образом подтвердив своё лидерство в обучении английскому языку.

FLS International

FLS International (FLS) — это крупная международная школа английского языка, центры которой расположены во многих городах США. FLS уже более 20-ти лет лидирует в преподавании английского языка иностранным студентам.

Home Language International

Языковые курсы Home Language International (HLI) — это новое слово в изучении иностранных языков. В отличие от традиционных языковых курсов в учебных группах, программа HLI предусматривает проживание студента в семье преподавателя и 100% погружение в языковую среду. Результаты такого подхода к обучению просто невероятны. За очень короткий срок, под руководством сертифицированных преподавателей, ученики овладевают всеми тонкостями использования языка.

Готуємо до вступу у закордонні виші понад 20 років!

ACADEMIC START
 • Гарантія зарахування
 • Академічна підготовка
 • Мовна підготовка
 • Профорієнтація
academic

Відгуки наших

клієнтів

Юлія Яцун
Последипломная программа “Управление Маркетингом” в Sheridan College
Вот и пролетел год обучения в Sheridan College, в городе Миссисага, на последипломной программе «Управление Маркетингом», с практикой. Я очень люблю путешествовать, побывала во многих странах, включая Великобританию, страны Европы, Южную Корею, Америку, Индию, Таиланд… Знакомство с Канадой Знакомство с Канадой, а точнее с Торонто, началось 2 года назад, когда я решила подтянуть свой английский язык в школе ILSC. Это были незабываемые 3 месяца обучения в одной из лучших языковых школ Канады, в самом центре Торонто. За это время я успела познакомиться с очень многими студентами из разных стран мира, с некоторыми из них я до сих пор общаюсь и встречаюсь в свободное время. Многие студенты со школы собирались...
Читати коментар повністю

Вступайте в ТОП навчальні заклади світу зі STUDY.UA

20 років

досвіду на ринку міжнародних освітніх програм

330

партнерських університетів у США, Канаді та Європі

2000

студентів щорічно вирушає на навчання за кордон

300

фахівців забезпечують високу якість послуг

ЗАЛИШИТИ ЗАЯВКУ

Отримати безкоштовну консультацію

Маєте питання? Заповніть форму, а наш менеджер зв’яжеться з вами найближчим часом.

academic

Повний супровід від STUDY.UA

Допоможемо обрати навчальний заклад та програму підготовки, оформити студентську візу, а також успішно вступити та отримати підтримку під час навчання.