help
Київ
arrow
 • Київ
 • Онлайн
 • Одеса
Передзвоніть мені

Магістратура в Іспанії

Відкрито вступну кампанію на 2022 рік.

 • процес вступу
 • оформлення віз
 • підготовка до вступу
Дізнатись як вступити
academic
Дізнатись як вступити

Чому варто обрати Іспанію?

вступні іспити можна складати двічі на рік

ціна навчання досить низька

освіта визнається багатьма країнами світу

Навчання на магістратурі в Іспанії

Пропоновані програми магістратури та MBA в Іспанії допоможуть підготуватися та вступити до магістратури будь-якого державного університету Іспанії. Для охочих розпочати навчання якнайшвидше, пропонується програма прямого зарахування до приватних іспанських ВНЗ.

Магістратура в Іспанії – це величезні можливості для отримання своєї мрії як за кордоном, так і у своїй країні. Тому багато українців мріють отримати місце на тому чи іншому освітньому курсі. Тут варто відзначити, що Іспанія славиться не лише своїми відмінними вищими навчальними закладами, а й бізнес-школами, ціни на навчання в яких є досить лояльними. Для українців, які бажають пройти магістратуру в Іспанії, варто пояснити наявність кількох підводних каменів. Тут можна спочатку прочитати відгуки вже колишніх студентів, з яких стане зрозуміло, на які основні моменти слід звернути увагу. Це може бути як вартість навчання, так і ціни на житло чи харчування.

Вступ та подання документів для українців

Іспанія з радістю приймає студентів з України, тому що Болонський процес уже давно є основою навчання в обох країнах. Але ось складнощі з документами можуть все ж таки виникнути. Тут йдеться про апостилювання диплома бакалавра для вступу до магістратури. Цей термін містить у собі відразу два напрями дії – визнання документа офіційним, тобто не підробкою, та його переклад іспанською. Сама процедура може зайняти досить тривалий час – більше як місяць, тому варто поквапитися, якщо студент хоче розпочати своє навчання вчасно.

Щодо списку необхідних документів, то залежно від обраного навчального закладу він може відрізнятися. Але основою є:

 • диплом бакалавра;
 • довідка з університету України про те, що студент має право продовжувати навчання в магістратурі, бажано апостилювати та перекласти її;
 • якщо навчання вестиметься англійською мовою, необхідно надати результат проходження тесту на володіння мовою;
 • мотиваційний лист, бажано англійською;
 • резюме.

Вартість навчання

Дуже важливим нюансом можна назвати ціни на навчання в Іспанії. Адже, залежно від мови викладання, вартість магістратури може відрізнятися. Наприклад, для українців, які бажають навчатися англійською мовою, один рік магістратури коштуватиме від 7-8 000 євро.

Тривалість навчання може становити від одного до двох років. Варто зауважити, що магістратура в Іспанії ділиться за спеціалізаціями, залежно від напрямку, в якому бажає працювати студент. Тому варто уважно прочитати відгуки тих, хто вже пройшов навчання, або порадитися з ними для вибору потрібного напрямку.

Готуємо до вступу у закордонні виші понад 20 років!

ACADEMIC START
 • Гарантія зарахування
 • Академічна підготовка
 • Мовна підготовка
 • Профорієнтація
academic

Відгуки наших клієнтів
Юлія Яцун
Последипломная программа “Управление Маркетингом” в Sheridan College
Вот и пролетел год обучения в Sheridan College, в городе Миссисага, на последипломной программе «Управление Маркетингом», с практикой. Я очень люблю путешествовать, побывала во многих странах, включая Великобританию, страны Европы, Южную Корею, Америку, Индию, Таиланд… Знакомство с Канадой Знакомство с Канадой, а точнее с Торонто, началось 2 года назад, когда я решила подтянуть свой английский язык в школе ILSC. Это были незабываемые 3 месяца обучения в одной из лучших языковых школ Канады, в самом центре Торонто. За это время я успела познакомиться с очень многими студентами из разных стран мира, с некоторыми из них я до сих пор общаюсь и встречаюсь в свободное время. Многие студенты со школы собирались...
Читати коментар повністю

Вступайте в ТОП навчальні заклади світу зі STUDY.UA

20 років

досвіду на ринку міжнародних освітніх програм

330

партнерських університетів у США, Канаді та Європі

2000

студентів щорічно вирушає на навчання за кордон

300

фахівців забезпечують високу якість послуг

ЗАЛИШИТИ ЗАЯВКУ

Отримати безкоштовну консультацію

Виникли питання? Заповніть форму та наш менеджер з вами зв'яжеться найближчим часом

academic

Безкоштовна консультація від експертів STUDY.UA

Допоможемо обрати навчальний заклад та програму підготовки, оформити візу, а також успішно вступити та отримати підтримку під час навчання.