help
Київ
arrow
 • Київ
 • Онлайн
 • Одеса
Передзвоніть мені

Магістратура в Іспанії

Відкрито вступну кампанію на 2022 рік.

 • процес вступу
 • оформлення віз
 • підготовка до вступу
Дізнатись як вступити
academic
Дізнатись як вступити

Чому варто обрати Іспанію?

вступні іспити можна складати двічі на рік

ціна навчання досить низька

освіта визнається багатьма країнами світу

Навчання на магістратурі в Іспанії

Пропоновані програми магістратури та MBA в Іспанії допоможуть підготуватися та вступити до магістратури будь-якого державного університету Іспанії. Для охочих розпочати навчання якнайшвидше, пропонується програма прямого зарахування до приватних іспанських ВНЗ.

Магістратура в Іспанії – це величезні можливості для отримання своєї мрії як за кордоном, так і у своїй країні. Тому багато українців мріють отримати місце на тому чи іншому освітньому курсі. Тут варто відзначити, що Іспанія славиться не лише своїми відмінними вищими навчальними закладами, а й бізнес-школами, ціни на навчання в яких є досить лояльними. Для українців, які бажають пройти магістратуру в Іспанії, варто пояснити наявність кількох підводних каменів. Тут можна спочатку прочитати відгуки вже колишніх студентів, з яких стане зрозуміло, на які основні моменти слід звернути увагу. Це може бути як вартість навчання, так і ціни на житло чи харчування.

Вступ та подання документів для українців

Іспанія з радістю приймає студентів з України, тому що Болонський процес уже давно є основою навчання в обох країнах. Але ось складнощі з документами можуть все ж таки виникнути. Тут йдеться про апостилювання диплома бакалавра для вступу до магістратури. Цей термін містить у собі відразу два напрями дії – визнання документа офіційним, тобто не підробкою, та його переклад іспанською. Сама процедура може зайняти досить тривалий час – більше як місяць, тому варто поквапитися, якщо студент хоче розпочати своє навчання вчасно.

Щодо списку необхідних документів, то залежно від обраного навчального закладу він може відрізнятися. Але основою є:

 • диплом бакалавра;
 • довідка з університету України про те, що студент має право продовжувати навчання в магістратурі, бажано апостилювати та перекласти її;
 • якщо навчання вестиметься англійською мовою, необхідно надати результат проходження тесту на володіння мовою;
 • мотиваційний лист, бажано англійською;
 • резюме.

Вартість навчання

Дуже важливим нюансом можна назвати ціни на навчання в Іспанії. Адже, залежно від мови викладання, вартість магістратури може відрізнятися. Наприклад, для українців, які бажають навчатися англійською мовою, один рік магістратури коштуватиме від 7-8 000 євро.

Тривалість навчання може становити від одного до двох років. Варто зауважити, що магістратура в Іспанії ділиться за спеціалізаціями, залежно від напрямку, в якому бажає працювати студент. Тому варто уважно прочитати відгуки тих, хто вже пройшов навчання, або порадитися з ними для вибору потрібного напрямку.

Популярні університети в Іспанії
NEBRIJA UNIVERSITY

NEBRIJA UNIVERSITY основан в 1995 году. Это один из лучших частных университетов Испании, расположенный в самом центре Мадрида. Nebrija University занимает 2 место в Испании по трудоустройству выпускников.
Nebrija University имеет собственную биржу труда, где размещаются программы стажировок и вакансии для студентов.

Universitat Autònoma de Barcelona

Universitat Autònoma de Barcelona — государственный испанский университет,  основанный в 1968 году. Университет имеет 4 кампуса, которые находятся в Барселоне и ее пригородах. Здесь учатся 31 600 студентов, из которых более 3 000 — иностранцы.

EU Business School

EU Business School — международная бизнес-школа с кампусами в Германии, Швейцарии и Испании. EU Business School входит в список лучших бизнес-школ Европы и предлагает программы получения высшего образования на английском языке по таким направлениям, как Business Administration, Communication & Public Relations, Leisure & Tourism Management, Business Finance, Sports Management, International Relations, Entrepreneurship и E-Business.

GBSB Global Business School

GBSB Global Business School — аккредитованный частный университет с кампусами в Барселоне и Мадриде. Программы GBSB Global готовят студентов к профессиональной деятельности в условиях современной глобальной экономики.

Graduate School of Management in Barcelona

Graduate School of Management (GSM) — крупнейшее высшее учебное заведение Испании, в котором предлагаются магистерские и послеуниверситетские программы в таких областях, как финансы, бизнес, экономика и менеджмент. GSM сотрудничает с многочисленными университетами Европы, среди которых University of Barcelona, University College EUSS in Barcelona и UAB (Autonomous University of Barcelona), а также с ведущими компаниями страны, что позволяет студентам получать не только двойной диплом, но и незаменимый практический опыт.

Istituto Europeo di Design

Istituto Europeo di Design был создан в 1966 году итальянским журналистом Франческо Морелли. Университет предлагает получение высшего образования в таких областях, как Fashion, Design, Art, Marketing, Management и Communications. За период своего существования ВУЗ из творческой мастерской превратился в огромную международную сеть университетов, в которой студенты могут получить степень бакалавра или магистра по более чем 300 программам. Преподаватели Istituto Europeo di Design — практикующие специалисты в сфере визуальных искусств, дизайна, коммуникаций и моды. Многие из преподавателей — мэтры, которые известны во всем мире: Стефано Пилати, Сара Майно и Луиза Бецци.

Готуємо до вступу у закордонні виші понад 20 років!

ACADEMIC START
 • Гарантія зарахування
 • Академічна підготовка
 • Мовна підготовка
 • Профорієнтація
academic

Відгуки наших клієнтів
Юлія Яцун
Последипломная программа “Управление Маркетингом” в Sheridan College
Вот и пролетел год обучения в Sheridan College, в городе Миссисага, на последипломной программе «Управление Маркетингом», с практикой. Я очень люблю путешествовать, побывала во многих странах, включая Великобританию, страны Европы, Южную Корею, Америку, Индию, Таиланд… Знакомство с Канадой Знакомство с Канадой, а точнее с Торонто, началось 2 года назад, когда я решила подтянуть свой английский язык в школе ILSC. Это были незабываемые 3 месяца обучения в одной из лучших языковых школ Канады, в самом центре Торонто. За это время я успела познакомиться с очень многими студентами из разных стран мира, с некоторыми из них я до сих пор общаюсь и встречаюсь в свободное время. Многие студенты со школы собирались...
Читати коментар повністю

Вступайте в ТОП навчальні заклади світу зі STUDY.UA

20 років

досвіду на ринку міжнародних освітніх програм

330

партнерських університетів у США, Канаді та Європі

2000

студентів щорічно вирушає на навчання за кордон

300

фахівців забезпечують високу якість послуг

ЗАЛИШИТИ ЗАЯВКУ

Отримати безкоштовну консультацію

Виникли питання? Заповніть форму та наш менеджер з вами зв'яжеться найближчим часом

academic

Безкоштовна консультація від експертів STUDY.UA

Допоможемо обрати навчальний заклад та програму підготовки, оформити візу, а також успішно вступити та отримати підтримку під час навчання.