help
Київ
arrow
  • Київ
  • Онлайн
  • Одеса
Передзвоніть мені

Магістратура за кордоном

Компанія STUDY.UA пропонує вступати на магістратуру до закордонного університету. Закінчивши український університет, ви можете одразу вступити на 5-й курс закордонного ВНЗ.

Магістратура за кордоном

 

Багато сучасних студентів мріють про вищу освіту за кордоном. Десь у Європі, до того ж, щоб вартість не була захмарно. Наразі магістратура за кордоном — не така вже й велика проблема. Адже є величезна кількість навчальних програм, про які можна судити з відгуків «бувалих». Розглянемо деякі умови вступу на магістратуру за кордоном для українців.

Підготовка необхідних документів

 

Документи слід готувати якомога раніше. Адже в перелік всіх необхідних для магістратури в Європі або в США папірців можуть увійти статті, публікації та навіть нагороди. Тому студент, що мріє продовжити освіту за межами батьківщини, має йти назустріч своїй мрії протягом всього навчання. До документів, які можуть знадобитися, належать:

  •  диплом бакалавра, або ж магістранта, виданий ВНЗ України;
  • офіційний документ, що підтверджує проходження тесту на знання англійської мови;
  • рекомендаційний лист від викладачів;
  • мотиваційний лист — чому студент хоче навчатися за кордоном;
  • резюме;
  • наявні публікації та статті, написані, як особисто, так і в співавторстві;
  • нагороди або відмінні знаки, отримані під час навчання.

Вибір країни та відправка документів

 

Чтобы добиться определеннЩоб добитись певних результатів, потрібно ставити конкретні цілі. Від того, в якій країні має проходити довгоочікувана магістратура залежить дуже багато. Це, звісно ж, і вартість навчання, і терміни подачі документів. Тут варто сказати, що вибір університету за кордоном для проходження магістратури має робитися ще за рік. Кожна країна диктує свої правила на ціни для українців і на терміни подачі заявок та початку навчання. Тут є ще й пряма залежність від кожного конкретного університету. Як правило, рейтингові вищі навчальні заклади, які знаходяться за кордоном, оголошують конкретні строки подачі документів. Але більшість університетів у Європі, які пропонують магістратуру для українців, озвучують доволі лояльні терміни — документи подаються за три-чотири місяці до початку навчання, а воно стартує у вересні-жовтні. Вартість освіти може бути абсолютно різною. Наприклад, у тій же Німеччині можна знайти і безкоштовну магістратуру за умови, що весь курс буде викладатися виключно німецькою мовою. Але тут варто детально вивчити відгуки інших студентів, які вже завершили магістратуру за кордоном, адже часом ціни на проживання та харчування можуть перевищувати очікуваний мінімум.ых результатов, надо ставить конкретные цели. От того, в какой стране должна будет проходить долгожданная магистратура, зависит очень многое. Это, конечно же, и цены на обучение, и сроки подачи документов. Тут стоит сказать, что выбор университета за границей для прохождения магистратуры должен быть сделан еще за год. Каждая страна диктует свои правила на цены для украинцев и на сроки подачи заявлений и начала учебы. Тут существует еще и прямая зависимость от каждого конкретного университета. Как правило, рейтинговые высшие учебные заведения, которые находятся за рубежом, оглашают конкретные сроки подачи документов. Но большинство университетов в Европе, которые предлагают магистратуру для украинцев, озвучивают весьма лояльные сроки – документы подаются за три-четыре месяца до начала обучения, а оно стартует в сентябре-октябре. Стоимость образования может быть абсолютно различной. К примеру, в той же Германии можно найти и бесплатную магистратуру при условии того, что весь курс будет преподаваться исключительно на немецком языке. Но тут следует детально изучить отзывы других студентов, которые уже окончили магистратуру за рубежом, ведь порой цены на жилье и питание могут превысить ожидаемый минимум.

Початок шляху

 

Не варто нервувати раніше часу. Здобуття вищої освіти за кордоном — це не міф, а справжня реальність. В багатьох випадках вартість навчання може взагалі дорівнювати нулю. Але перше, з чого потрібно почати свій рух — це вивчення англійської мови та відмінне знання спеціальності. Не бійтеся вчитися і все вийде!

Напрями навчання за кордоном