help
Київ
arrow
  • Київ
  • Онлайн
  • Одеса
Передзвоніть мені

Середня освіта в Ірландії

Спеціальні умови вступу для українських школярів на 2023-2024 навчальний рік.

Навчання в престижних бордингових школах Ірландії для українських школярів з подальшим вступом до рейтингових ВНЗ країни.

  • безпека та комфорт
  • оптимальні ціни та якість
  • англомовне середовище навчання
Дізнатися, як вступити
academic
Дізнатися, як вступити

Переваги середньої освіти в Ірландії

Високий рівень безпеки

Доброзичливе ставлення до іноземних студентів

Максимальна увага до інтересів та здібностей кожної дитини

Повне занурення в англомовне середовище: 80% учнів – ірландці

Визнання дипломів кращими ВНЗ Британії та США

Невисока вартість навчання

Середня освіта в Ірландії

Середня освіта в Ірландії не поступається за якістю британській, при цьому її вартість нижча на 20-25%. У багатьох аспектах ірландська система освіти в школах нагадує британську, але є гнучкішою і надає школярам більше свободи в навчанні.

Компанія STUDY.UA — офіційний представник бордингових шкіл Ірландії в Україні. Ми пропонуємо єдину в Україні програму академічної підготовки до навчання у школах-пансіонах за кордоном — Academic Start for Boarding Schools. Ми допомагаємо школярам покращити знання академічної англійської мови, адаптуватися до навчання та життя за кордоном та підготуватися до інтерв’ю з директором школи. Випускники програми гарантовано зараховуються до однієї з 250 шкіл-пансіонів – партнерів компанії STUDY.UA за кордоном.

Навчання за кордоном — переваги для українців

В Ірландії поширені дві мови: англійська та гельська, при цьому, англійською мовою спілкується переважна більшість населення. Тому ця чудова країна з унікальною природою, пам’ятками та добродушним населенням — оптимальний для вивчення англійської мови.

Цей напрямок менш привабливий для іноземців, як поле для здобуття середньої освіти в порівнянні з Великобританією та США, що позитивно відбивається на мовному середовищі. Вибравши кельтський острів для навчання в школі, ви забезпечите вашій дитині максимальне занурення у мовне середовище. Це підтверджує відгуки учасників наших програм навчання за кордоном.

Вартість середньої освіти в Ірландії

Середня шкільна освіта в цій країні представлена ​​приватними та державними школами. Ціни на навчання у школі знаходяться на доступному для українців рівні, тоді як вартість подібних програм у Великій Британії та США значно вища. Вартість проживання та харчування також доступні для іноземців. Після закінчення навчання у школі для українців надається можливість вступу до ВНЗ Великої Британії, Канади, Австралії та європейських країн. Докладніше про можливості, що відкрилися після випуску, вам розкажуть відгуки учасників наших програм.

На час здобуття середньої освіти за кордоном для іноземців передбачено кілька варіантів поселення: в кампусі або в локальній сім’ї. Дізнатися про переваги та особливості кожного з варіантів поселення вам допоможуть наші експерти. Менеджери агентства STUDY.UA розрахують вам повну вартість шкільної програми, з урахуванням ціни харчування та проживання за кордоном.

 

Навчання в Ірландії

Навчання в Ірландії

Олександра Пастушенко про школу Alpha College Dublin.

Студентка розповідає про свою мотивацію, про вибір школи, дякує співробітникам STUDY.UA за допомогу в оформленні візи та зарахуванні на програму. Дівчина ділиться досвідом проживання в Дубліні, розповідає про плани на майбутнє і про те, яку роль у них відіграв досвід навчання в AAlpha College Dublin.

Готуємо до вступу у закордонні виші понад 20 років!

ACADEMIC START
  • Гарантія зарахування
  • Академічна підготовка
  • Мовна підготовка
  • Профорієнтація
academic

Популярні відгуки
Юлія Яцун
Последипломная программа “Управление Маркетингом” в Sheridan College
Вот и пролетел год обучения в Sheridan College, в городе Миссисага, на последипломной программе «Управление Маркетингом», с практикой. Я очень люблю путешествовать, побывала во многих странах, включая Великобританию, страны Европы, Южную Корею, Америку, Индию, Таиланд… Знакомство с Канадой Знакомство с Канадой, а точнее с Торонто, началось 2 года назад, когда я решила подтянуть свой английский язык в школе ILSC. Это были незабываемые 3 месяца обучения в одной из лучших языковых школ Канады, в самом центре Торонто. За это время я успела познакомиться с очень многими студентами из разных стран мира, с некоторыми из них я до сих пор общаюсь и встречаюсь в свободное время. Многие студенты со школы собирались...
Читати коментар повністю

Вступайте в ТОП навчальні заклади світу зі STUDY.UA

20 років

досвіду на ринку міжнародних освітніх програм

330

партнерських університетів у США, Канаді та Європі

2000

студентів щорічно вирушає на навчання за кордон

300

фахівців забезпечують високу якість послуг

ОСТАВИТЬ ЗАЯВКУ

Получить бесплатную консультацию

Возникли вопросы? Заполните форму и наш менеджер с вами свяжется в ближайшее время

academic

Бесплатная консультация от экспертов STUDY.UA

Поможем выбрать учебное заведение и программу подготовки, оформить визу, а также успешно поступить и получить поддержку во время учебы.