Магістратура в Канаді 2022

Відкрито набір на 2022 рік.

  • ТОП-країна для навчання
  • гарантований вступ до 50 вишів
  • перспективи працевлаштування після навчання
Отримати консультацію
academic
Отримати консультацію

Чому обирають магістратуру в Канаді?

Великий вибір вишів з гарантією зарахування

Диплом, який визнають в усьому світі

Лояльна вартість навчання на магістратурі

Як вступити до канадського ВНЗ на магістратуру?

Завдяки високому рівню життя, Канада є однією з найпопулярніших країн для охочих навчатися за кордоном, у тому числі й для українських студентів.

Вступати на магістратуру чи післядипломну освіту до Канади можна одразу після українського університету, склавши лише іспит англійської мови. Канадські державні сертифікати та дипломи можна отримати за один чи два роки; всі дипломи визнаються в Канаді та інших країнах світу, при цьому вартість навчання — найпривабливіша серед усіх англомовних країн.

З червня 2014 року студенти мають право працювати під час навчання без отримання окремого дозволу. Після закінчення навчання можна подати заявку на отримання права подальшого перебування в Канаді з метою працевлаштування на термін від 1 до 3-х років.

Канадська освіта дає можливість вільно почуватися в сучасному світі, застосовувати отримані знання на практиці та будувати свою кар’єру з престижним дипломом ВНЗ Канади.

Магістратура в Канаді — що може бути привабливішим? Але для багатьох сучасних студентів така мрія може здатися нездійсненною. Адже абітурієнт відразу починає замислюватися про те, скільки коштує навчання, як сплатити переліт, і вигадує тисячу фінансових причин, щоб розлучитися зі своїми бажаннями. Адже Канада — це країна, яка входить до десятки держав із найвищим рівнем життя у всьому світі, а тому вартість навчання та ціни на різні блага можуть налякати студента. Але не все так погано, як може здатися на перший погляд.

Особливості вступу та подання документів

Для українців є багато програм безкоштовного навчання або отримання стипендій та грантів. Для цього потрібно лише вибрати університет і вивчити всі його переваги. Також зазначимо, що ціни на проживання можуть бути дуже лояльні.

Для тих, хто шукає мінімальну вартість, можна порадити звернути увагу на університети, які знаходяться не в столиці, а у провінційному місті. Також слід уважно вивчити відгуки співвітчизників про навчання в Канаді, з них можна отримати багато важливої ​​інформації, як щодо отримання місця в гуртожитку, цін на ті чи інші блага, подальшого працевлаштування.

Як вступити: перелік документів

Список документів, які має надати абітурієнт, може відрізнятись у залежності від обраного навчального закладу, але обов’язковими для українців будуть:

  • документ про середню освіту;
  • документ, що підтверджує наявність ступеня бакалавра для тих, кого цікавить магістратура;
  • результати тесту знання англійської, зазвичай це TOEFL, але можливі інші варіанти.

Можливості, що відкриваються

Магістратура в Канаді приваблює українців не лише чудовою системою здобуття знань, а й тим, що відкриває величезні можливості для працевлаштування. Статистика свідчить про те, що студент, який закінчив магістратуру саме в цій країні, вже за півроку знаходить хорошу високооплачувану роботу і має право залишитися в Канаді.

Тому не варто замислюватися над тим, скільки коштує проходження курсу, набагато важливіші ті перспективи, які відкриваються потім. А закінчити магістратуру можна вже за якийсь рік чи два. Тут важливо зазначити, що вартість навчання в Канаді можна вважати однією з найлояльніших серед усіх англомовних країн.

Магістратура для українців у Канаді відкриває великі можливості і працевлаштування на батьківщині, адже дипломи дійсні в усіх країнах світу. Як мотивацію до дії можна використовувати відгуки тих, хто вже отримав освіту, в них можна дізнатися скільки коштує навчання, проживання, витрати на харчування та підручники, та ще велику кількість необхідної інформації.

Клиенты STUDY.UA об учебе в Канаде.

Клиенты STUDY.UA об учебе в Канаде.

Илья Маловичко об обучении в Fanshawe College (Онтарио, Канада).

Партнерські ВНЗ в Канаді
Humber College

Humber Institute of Technology and Advanced Learning – один из крупнейших государственных высших учебных заведений Канады, расположенный в Торонто. На сегодняшний день в Humber обучается более 25,000 студентов, большинство из которых – канадцы.

LaSalle College

LaSalle College — это международная сеть частных учебных заведений, которая состоит из 23 кампусов на 5 разных континентах. LaSalle College имеет 2 учебных центра в Канаде: в Монреале и Ванкувере. LaSalle College является одним из самых больших двуязычных колледжей в Северной Америке. Он предлагает более 60 программ на выбор.

Alexander College

Александр колледж – канадский колледж, предлагающий диплом и степень младшего специалиста, общие университетские курсы первого и второго года программы бакалавриата, а также курсы по английсокму языку для тех, кто планирует обучение в вузах Канады. Программы колледжа дают иностранным студентам возможность за короткое время получить диплом и работать в Канаде, либо перейти сразу на третий курс в любое высшее учебное заведение страны и получить диплом бакалавра.

Algonquin College

Algonquin College – государственный университетский колледж Канады, занимающий одну из лидирующих позиций среди учебных заведений в восточной части провинции Онтарио, был основан в 1967 году. Колледж расположен в Национальном столичном регионе в долине живописной реки Оттавы с кампусами в Оттаве, Перте и Пембруке.

Assiniboine Community College

Assiniboine Community College — государственный колледж в провинции Манитоба в Канаде, основанный в 1961 году. Он аккредитован Советом по высшему образованию Манитобы.

British Columbia Institute of Technology

British Columbia Institute of Technology относят к наиболее престижным высшим учебным заведениям Канады. BCIT начал свою историю в 1960 году, и уже спустя шесть лет первые выпускники получили дипломы. Сегодня институт особенно славится своими программами в сфере медицинских и естественных наук, инженерии, компьютерных вычислений и бизнеса.

Готуємо до вступу у закордонні виші понад 20 років!

ACADEMIC START
  • Гарантія зарахування
  • Академічна підготовка
  • Мовна підготовка
  • Профорієнтація
academic

Популярні відгуки
Юлія Яцун
Последипломная программа “Управление Маркетингом” в Sheridan College
Вот и пролетел год обучения в Sheridan College, в городе Миссисага, на последипломной программе «Управление Маркетингом», с практикой. Я очень люблю путешествовать, побывала во многих странах, включая Великобританию, страны Европы, Южную Корею, Америку, Индию, Таиланд… Знакомство с Канадой Знакомство с Канадой, а точнее с Торонто, началось 2 года назад, когда я решила подтянуть свой английский язык в школе ILSC. Это были незабываемые 3 месяца обучения в одной из лучших языковых школ Канады, в самом центре Торонто. За это время я успела познакомиться с очень многими студентами из разных стран мира, с некоторыми из них я до сих пор общаюсь и встречаюсь в свободное время. Многие студенты со школы собирались...
Читати коментар повністю

Вступайте в ТОП вузи світу зі STUDY.UA

20 років

досвіду на ринку міжнародних освітніх програм

20 років

досвіду на ринку міжнародних освітніх програм

Магістратура в Канаді Магістратура в Канаді

Отримати безкоштовну консультацію

Заповніть форму та наш менеджер з вами зв'яжеться найближчим часом.

academic

Безкоштовна консультація від експертів STUDY.UA

Допоможемо вибрати навчальний заклад та програму підготовки, оформити візу, а також успішно вступити та отримати підтримку під час навчання.