help
Київ
arrow
 • Київ
 • Онлайн
 • Одеса
Передзвоніть мені

Курси англійської мови у Великій Британії

Розпочато набір на мовні курси у Великій Британії!

Вивчайте англійську мову на її батьківщині, там, де нею повсюдно розмовляють. У Лондоні чи на узбережжі, а може, на Півночі країни? Вирішувати вам!

Отримати консультацію
academic
Отримати консультацію

Курси англійської мови у Великій Британії

Де, якщо не у Великій Британії, вивчати англійську мову? Мовні курси у Великій Британії — це можливість вивчити класичну англійську мову, а після занять — відвідувати екскурсії, подорожувати, знайомитися зі студентами з різних країн світу та щодня практикувати англійську в живому спілкуванні.

STUDY.UA — офіційний представник мовних шкіл Великобританії в Україні. Разом з нашими партнерськими школами ми пропонуємо програми загальної та інтенсивної англійської мови, підготовку до складання міжнародних тестів та індивідуальні курси у Великій Британії.

Курси англійської мови в Англії

Британія — одна з найпопулярніших країн для навчання серед українських студентів. Вивчати англійську сюди щороку їдуть тисячі українців.

Як вибрати школу для вивчення мови?

Мовні курси там вже давно стали популярним способом проведення канікул чи відпустки. Окрім зміни обстановки та знайомства з країною, вони приносять чималу користь для навчання та кар’єри надалі, адже знання іноземних мов зараз – це важливий пункт у резюме. Останні роки інтерес до вивчення англійської у Великій Британії постійно збільшується.

Компанія STUDY.UA пропонує десятки різноманітних програм та навчальних центрів у Великій Британії.

Великобританія посідає лідируючі позиції серед українців, які бажають вивчити англійську мову. І це пов’язано не лише з можливістю занурення у мовне середовище. Курси англійської мови в Англії відкривають для вас можливість вступити до одного з британських ВНЗ, а також провести літні канікули, поєднавши навчання та подорожі найпривабливішими куточками країни.

Мовні курси в Англії: можливості та види програм

Курси англійської мови в Англії будуть корисні школярам, ​​абітурієнтам і просто бажаючим поєднати інтенсивне навчання з подорожами однією з найцікавіших і найрозвиненіших країн світу.

Для українців, які бажають здобути освіту в цій країні, мовні курси необхідні для складання міжнародного тестування, яке є обов’язковою умовою при вступі до ВНЗ. Окрім вивчення мови, курси англійської мови включають базові предмети, необхідні на вступних іспитах в університетах.

Навчання в рамках такого курсу дозволяє не тільки відточити навички володіння мовою, а й підготуватися до вступних іспитів та адаптуватися до студентського середовища незнайомої країни. Вартість таких програм залежить від іспиту, до якого ви плануєте підготуватися. У їхню ціну вже включено вартість проживання та харчування. Для ухвалення остаточного рішення ознайомтеся з відгуками на нашому сайті.

Сьогодні знання іноземної мови є обов’язковою вимогою навіть у тих компаніях, які не мають прямого відношення до міжнародного середовища. Тому курси англійської мови допоможуть вам набути конкурентної переваги серед вітчизняних здобувачів.

Для фахівців, які бажають розширити знання англійської мови в рамках своєї професії, існують спеціалізовані мовні курси. Такі програми передбачають розвиток навичок усного спілкування англійською мовою та поглиблене вивчення професійної термінології.

Вивчення англійської мови під час подорожі

Якщо ви плануєте вчити англійську та знайомитися з культурою та пам’ятками Великобританії, агентство STUDY.UA організує вам літні канікули з курсом англійської мови «Англійська+подорожі». Вдосконалюйте свої навички володіння мовою на заняттях, а потім подорожуйте найцікавішими місцями Лондона. Такі літні канікули дадуть вам можливість відпочити та отримати цінні знання, які сприятимуть вашому професійному та особистому зростанню.

Вивчення англійської мови в сім’ї викладача — один із найефективніших курсів. Ви навчаєте мову на заняттях, удосконалюєте свої навички спілкування, та проживаєте у гостинній родині у Лондоні чи провінційних містечках Великобританії. У вартість програми вже включено ціну проживання та ціну харчування. Щоб скласти повне враження про програму, ознайомтесь із відгуками на нашому сайті. Відгуки розкажуть вам про особливості проживання в сім’ї, що приймає, пам’ятки Лондона та інших міст.

Відповіді на поширені запитання

 • Коли можна розпочати навчання?
  Навчання в мовній школі починається щопонеділка, ви можете вибрати зручні для себе дати.
 • На скільки можна поїхати?
  Ми рекомендуємо вибирати курс тривалістю від 2 тижнів. Тривалість курсу залежить від ваших побажань та цілей.
 • Де можна мешкати?
  Ви можете вибрати проживання в студентській резиденції, яка приймає сім’ю або готель.

Сплануйте літо зі STUDY.UA!

Сплануйте літо зі STUDY.UA!

Готуємо до вступу у закордонні виші понад 20 років!

ACADEMIC START
 • Гарантія зарахування
 • Академічна підготовка
 • Мовна підготовка
 • Профорієнтація
academic
Популярні відгуки
Юлія Яцун
Последипломная программа “Управление Маркетингом” в Sheridan College
Вот и пролетел год обучения в Sheridan College, в городе Миссисага, на последипломной программе «Управление Маркетингом», с практикой. Я очень люблю путешествовать, побывала во многих странах, включая Великобританию, страны Европы, Южную Корею, Америку, Индию, Таиланд… Знакомство с Канадой Знакомство с Канадой, а точнее с Торонто, началось 2 года назад, когда я решила подтянуть свой английский язык в школе ILSC. Это были незабываемые 3 месяца обучения в одной из лучших языковых школ Канады, в самом центре Торонто. За это время я успела познакомиться с очень многими студентами из разных стран мира, с некоторыми из них я до сих пор общаюсь и встречаюсь в свободное время. Многие студенты со школы собирались...
Читати коментар повністю

Вступайте в ТОП навчальні заклади світу зі STUDY.UA

20 років

досвіду на ринку міжнародних освітніх програм

330

партнерських університетів у США, Канаді та Європі

2000

студентів щорічно вирушає на навчання за кордон

300

фахівців забезпечують високу якість послуг

ЗАЛИШИТИ ЗАЯВКУ

Отримати безкоштовну консультацію

Виникли питання? Заповніть форму і наш менеджер з вами зв'яжеться найближчим часом

academic

Безкоштовна консультація від експертів STUDY.UA

Допоможемо обрати навчальний заклад та програму підготовки, оформити візу, а також успішно вступити та отримати підтримку під час навчання.