help
Київ
arrow
  • Київ
  • Онлайн
  • Одеса
Передзвоніть мені

Магістратура та MBA в Ірландії

Відкрито вступну кампанію на 2022/23 роки.

Провідна англомовна освіта, дозвіл 2 роки на працевлаштування в країні, кар’єрні можливості у світових IT-корпораціях.

  • престижна освіта
  • програма підготовки Pre-Masters
  • можливість працевлаштування
Отримати консультацію
academic
Отримати консультацію

Переваги навчання на магістратурі в Ірландії

Англомовні програми вищої освіти

Стажування у топ-корпораціях Ірландії

Випускники-магістри ірландських ВНЗ отримують офіційний дозвіл на працевлаштування в Ірландії протягом 2 років після випуску

Ірландія входить до топ-10 країн із найвищими зарплатами

Можливості для подорожей Ірландією та країнами Європи завдяки зручному авіасполученню

Магістратура в Ірландії

Раніше здобуття вищої освіти для українців далеко не завжди було в такому високому пріоритеті. Багато хто вважав за краще не витрачати від чотирьох до шести й більше років на «корочку», коли й середня спеціальна освіта дозволяла влаштуватися на посаду з гарною вартістю праці, на яку можна було забезпечити не лише себе, а й сім’ю.

У зв’язку з цим лише деякі вступали до магістратури, навіть з огляду на те, що вона була виключно безкоштовною і надавалася державою. Проте з того часу все змінилося, як мінімум через те, що за певну ціну можна закінчити будь-який ВНЗ за контрактом у будь-якій країні, зокрема й магістратуру в Ірландії.

Компанія STUDY.UA пропонує програми магістратури та МВА у рейтингових ВНЗ Ірландії. Ця країна відома не лише гарною природою, але також якісною англомовною освітою, зокрема у сфері інформаційних та комп’ютерних технологій. В Ірландії відкриті хедофіси та представництва найвідоміших світових топ-корпорацій світу, серед яких Google, Facebook, IBM, Yahoo та інші.

І тому необхідно підготувати пакет документів, зібрати суму рівну вартості договору, отримати базові знання мови, і, очевидно, насамперед обрати спеціалізацію. Як показує практика та відгуки, з першим завданням самостійно впоратися вдається далеко не кожному, причому доводиться витратити чимало часу зусиль. А щоб заощадити ці ресурси, можна скористатися послугами нашої компанії, ціна на які є прийнятною.

Чому так важко самостійно вступити до магістратури в Ірландії

Перша причина полягає у звичці жити в рідній країні з рідною мовою, звичаями та традиціями. Хоча Ірландія є також багатою як культурною, так і духовною державою, все ж таки для українців вона чужа. Але якщо з цим страхом можна впоратися самостійно, не залучаючи нікого з боку, то подолати самотужки мовний бар’єр практично неможливо.

Враховуючи те, що навчання в магістратурі в Ірландії для громадян інших країн, і зокрема для українців, проходить англійською мовою, оволодіти нею слід на досить високому рівні. До того ж саме на ньому заповнюються та оформлюються всі документи, необхідні як безпосередньо для самого навчання, так і для отримання візи та дозволу на проживання.

Навіть у процесі вибору навчального закладу для проходження магістратури постає ціла низка важливих питань. На жаль, в Інтернеті, відгуках інших абітурієнтів та в офіційних джерелах не завжди можуть знайти повні відповіді. Своєю чергою, наш багаторічний досвід дозволяє розібратися в найпростіших ситуаціях, не кажучи вже і про стандартний набір подробиць, що цікавлять.

Вступити до магістратури в Ірландії просто зі STUDY.UA, допомагати всім охочим забезпечити собі хорошу роботу і подбати про своє майбутнє — наше головне завдання, в якому ми чудово справляємося вже не перший рік, причому за помірною ціною. З повним списком послуг можна ознайомитись прямо на сайті, як і зі списком найбільш популярних та престижних навчальних закладів Ірландії.

Щодо остаточної вартості нашої участі у вашому вступі до магістратури за кордоном, то вона залежатиме від кількості та обсягу послуг. Точну відповідь можна отримати після розмови з нашим менеджером.

 

Навчання в Ірландії

Навчання в Ірландії

Олександра Пастушенко про школу Alpha College Dublin.

Студентка розповідає про свою мотивацію, про вибір школи, дякує співробітникам STUDY.UA за допомогу в оформленні візи та зарахуванні на програму. Дівчина ділиться досвідом проживання в Дубліні, розповідає про плани на майбутнє і про те, яку роль у них відіграв досвід навчання в AAlpha College Dublin.

Магістратура в Ірландії
American College Dublin (ACD)

American College Dublin (ACD) – предлагает программы с получением степеней бакалавра и магистра в области гуманитарных наук, исполнительского искусства, творческого письма, международного бизнеса, бухгалтерского учета и финансов, управления в сфере гостеприимства и организации мероприятий.

DIFC (Dublin International Foundation College)

Dublin International Foundation College – это крупнейший независимый колледж подготовки международных студентов к поступлению в лучшие университеты Ирландии, Великобритании и других европейских стран. Программы колледжа направлены на восполнение любых пробелов в знаниях – как английского языка, так и академической разницы в школьных программах учеников из разных стран. Колледж был основан в 1999 году, и на сегодня имеет огромный опыт оказания помощи иностранным студентам и тысячи успешных историй поступления.

Dublin Business School

Dublin Business School является крупнейшим независимым колледжем в Ирландии с более чем 9000 студентами. ВУЗ предлагает полный спектр программ бакалавриата и магистратуры, аккредитованные организацией QQI в Ирландии. Школа была основана в 1975 году и на сегодня является известным и престижным учебным заведением.

Griffith College

Griffith College – это один из самых больших частных колледжей в Ирландии, где можно получить высшее образование почти по всем специальностям. Был основан в 1974 году. Сегодня, имея 3 кампуса в Дублине, Корке и Лимерике.

Queen’s University Belfast

Queen’s University Belfast — первый государственный университет в столице Северной Ирландии, основанный королевой Викторией еще в 1845 году. Сегодня здесь учатся почти 24 тысячи студентов.

Technological University Dublin

Technological University Dublin — один из крупнейших ВУЗов Дублина и Ирландии, который специализируется на технических направлениях (инженерные специальности и информационные технологии), но имеет также специальности по искусству, гуманитарным наукам, туризму, гостиничному делу, маркетингу, дизайну и т.д. Официально учрежден в 1992 году путем объединения шести колледжей. Старейший колледж института — Технологический — имеет 125-ти летнюю историю, поскольку был основан еще в 1887 году.

Готуємо до вступу у закордонні виші понад 20 років!

ACADEMIC START
  • Гарантія зарахування
  • Академічна підготовка
  • Мовна підготовка
  • Профорієнтація
academic

Популярні відгуки
Юлія Яцун
Последипломная программа “Управление Маркетингом” в Sheridan College
Вот и пролетел год обучения в Sheridan College, в городе Миссисага, на последипломной программе «Управление Маркетингом», с практикой. Я очень люблю путешествовать, побывала во многих странах, включая Великобританию, страны Европы, Южную Корею, Америку, Индию, Таиланд… Знакомство с Канадой Знакомство с Канадой, а точнее с Торонто, началось 2 года назад, когда я решила подтянуть свой английский язык в школе ILSC. Это были незабываемые 3 месяца обучения в одной из лучших языковых школ Канады, в самом центре Торонто. За это время я успела познакомиться с очень многими студентами из разных стран мира, с некоторыми из них я до сих пор общаюсь и встречаюсь в свободное время. Многие студенты со школы собирались...
Читати коментар повністю

Вступайте в ТОП навчальні заклади світу зі STUDY.UA

20 років

досвіду на ринку міжнародних освітніх програм

330

партнерських університетів у США, Канаді та Європі

2000

студентів щорічно вирушає на навчання за кордон

300

фахівців забезпечують високу якість послуг

ОСТАВИТЬ ЗАЯВКУ

Получить бесплатную консультацию

Возникли вопросы? Заполните форму и наш менеджер с вами свяжется в ближайшее время

academic

Бесплатная консультация от экспертов STUDY.UA

Поможем выбрать учебное заведение и программу подготовки, оформить визу, а также успешно поступить и получить поддержку во время учебы.