help
Київ
arrow
 • Київ
 • Онлайн
 • Одеса
Передзвоніть мені

Вища освіта в Іспанії - бакалаврат

Відкрито вступну кампанію на 2022/23 роки.

 • умови вступу
 • вступні іспити
 • вартість навчання
Дізнатись як вступити
academic
Дізнатись як вступити

Чому варто обрати

Іспанію

вступні іспити можна складати двічі на рік

вартість навчання досить низька

освіта визнається багатьма країнами світу

Бакалаврат в Іспанії

Іспанська система освіти розпочала свою історію 1218 р. — саме тоді відкрився перший університет. Сьогодні ця система є стародавніми академічними традиціями спільно з сучасними технологіями. Студентське життя в цій країні дивовижне і різноманітне: культура, архітектура, традиційна кухня, динамічний спосіб життя іспанців, море та подорожі країною. Щороку сюди прямують за вищою освітою близько мільйона іноземних студентів.

Що робить освіту в Іспанії привабливою для іноземців?

 • диплом, який визнається усіма країнами Євросоюзу;
 • крім профільних предметів до плану занять включаються дисципліни, які обрані на розсуд студента;
 • можливість здобути першу та другу вищу освіту в навчальних закладах з найбагатшою історією;
 • розумна цінова політика;
 • можливість вивчати дисципліни та проходити практику англійською мовою;
 • сприятливе для українських студентів інтернаціональне середовище, що сприяє швидкій адаптації;
 • для іноземців передбачено дозвіл на роботу у період проходження програм;
 • багато навчальних закладів мають кампуси по всьому світу, завдяки чому студент може провести один із семестрів в іншій країні, без заподіяння шкоди успішності.

Скільки коштує освіта в Іспанії?

Навчання у вишах цієї країни відбувається лише на платній основі. Але рівень вартості порівняно з іншими, популярними серед абітурієнтів напрямками для здобуття першої та другої вищої освіти, можна назвати доступним. В університеті ціна за рік починається від 4500€. Однак для іноземців існує система стипендій, що дозволяє заощаджувати на рік до 3500 €.

Проживання передбачає поселення в студентських апартаментах, в сім’ї, що приймає, або оренду квартир. Наше агентство надасть повну інформацію про те, скільки коштує проживання, і надасть рекомендації щодо вибору найкращого варіанту. А відгуки учасників наших програм дадуть Вам повне уявлення про студентське життя за кордоном.

Як вступити до іспанського вузу?

Вступ включає безліч етапів, які непідготовленій людині складно передбачити. Для українців необхідно оформити студентську візу, у разі проходження програми англійською мовою, пройти тестування TOEFL або IELTS, належним чином оформити та подати документи, необхідні для зарахування.

Агентство STUDY.UA створено для того, щоб відкрити для українців унікальну закордонну систему виховання молодих спеціалістів та ведення бізнесу. З нами Ви вдосконалите навички спілкування та листування англійською мовою для проходження міжнародного тестування, дізнаєтесь все про рівень цін на навчання за кордоном, підберете програму, що відповідає Вашим очікуванням за вартістю та кінцевим результатом, зберете документи, необхідні для вступу та оформлення візи.

Відгуки студентів, які пройшли програму підготовки, дадуть Вам повне уявлення про те, що Вас чекає на заняттях, про особливості студентського життя, про те, скільки коштує проживання та відпочинок в одній із найспекотніших та найколоритніших країн у Європі.

Популярні ВНЗ

в Іспанії

NEBRIJA UNIVERSITY

NEBRIJA UNIVERSITY основан в 1995 году. Это один из лучших частных университетов Испании, расположенный в самом центре Мадрида. Nebrija University занимает 2 место в Испании по трудоустройству выпускников.
Nebrija University имеет собственную биржу труда, где размещаются программы стажировок и вакансии для студентов.

Universitat Autònoma de Barcelona

Universitat Autònoma de Barcelona — государственный испанский университет,  основанный в 1968 году. Университет имеет 4 кампуса, которые находятся в Барселоне и ее пригородах. Здесь учатся 31 600 студентов, из которых более 3 000 — иностранцы.

EU Business School

EU Business School — международная бизнес-школа с кампусами в Германии, Швейцарии и Испании. EU Business School входит в список лучших бизнес-школ Европы и предлагает программы получения высшего образования на английском языке по таким направлениям, как Business Administration, Communication & Public Relations, Leisure & Tourism Management, Business Finance, Sports Management, International Relations, Entrepreneurship и E-Business.

GBSB Global Business School

GBSB Global Business School — аккредитованный частный университет с кампусами в Барселоне и Мадриде. Программы GBSB Global готовят студентов к профессиональной деятельности в условиях современной глобальной экономики.

Istituto Europeo di Design

Istituto Europeo di Design был создан в 1966 году итальянским журналистом Франческо Морелли. Университет предлагает получение высшего образования в таких областях, как Fashion, Design, Art, Marketing, Management и Communications. За период своего существования ВУЗ из творческой мастерской превратился в огромную международную сеть университетов, в которой студенты могут получить степень бакалавра или магистра по более чем 300 программам. Преподаватели Istituto Europeo di Design — практикующие специалисты в сфере визуальных искусств, дизайна, коммуникаций и моды. Многие из преподавателей — мэтры, которые известны во всем мире: Стефано Пилати, Сара Майно и Луиза Бецци.

Universidad Catolica San Antonio de Murcia

Католический университет Сан-Антонио (Universidad Catolica San Antonio de Murcia), основанный в 1996 году, является одним из самых быстроразвивающихся частных университетов Европы. На время создания в университет поступило и обучалось около 600 студентов. В 2014 году число студентов выросло до 15 000 человек.

Готуємо до вступу у закордонні виші понад 20 років!

ACADEMIC START
 • Гарантія зарахування
 • Академічна підготовка
 • Мовна підготовка
 • Профорієнтація
academic
Відгуки наших

клієнтів

Юлія Яцун
Последипломная программа “Управление Маркетингом” в Sheridan College
Вот и пролетел год обучения в Sheridan College, в городе Миссисага, на последипломной программе «Управление Маркетингом», с практикой. Я очень люблю путешествовать, побывала во многих странах, включая Великобританию, страны Европы, Южную Корею, Америку, Индию, Таиланд… Знакомство с Канадой Знакомство с Канадой, а точнее с Торонто, началось 2 года назад, когда я решила подтянуть свой английский язык в школе ILSC. Это были незабываемые 3 месяца обучения в одной из лучших языковых школ Канады, в самом центре Торонто. За это время я успела познакомиться с очень многими студентами из разных стран мира, с некоторыми из них я до сих пор общаюсь и встречаюсь в свободное время. Многие студенты со школы собирались...
Читати коментар повністю

Вступайте в ТОП навчальні заклади світу зі STUDY.UA

20 років

досвіду на ринку міжнародних освітніх програм

330

партнерських університетів у США, Канаді та Європі

2000

студентів щорічно вирушає на навчання за кордон

300

фахівців забезпечують високу якість послуг

ЗАЛИШИТИ ЗАЯВКУ

Отримати безкоштовну консультацію

Виникли питання? Заповніть форму та наш менеджер з вами зв'яжеться найближчим часом

academic

Безкоштовна консультація від експертів STUDY.UA

Допоможемо обрати навчальний заклад та програму підготовки, оформити візу, а також успішно вступити та отримати підтримку під час навчання.