help
Київ
arrow
 • Київ
 • Онлайн
 • Одеса
Передзвоніть мені

Як обрати курси для вивчення англійської мови в Канаді?

Мовні курси стали одним з популярних способів проведення канікул або відпустки. Окрім зміни обстановки та знайомства з країною, вони приносять користь для навчання чи кар’єри надалі, адже знання іноземних мов зараз – це важливий пункт у резюме. Обираючи мовну школу, слід звернути увагу на декілька пунктів:

 • Перелік курсів, які вам потрібні;
 • Місто, де знаходиться мовна школа;
 • Тип проживання: резиденція, яка приймає сім’ю або апартаменти.
 • Вартість програм для вивчення англійської мови у закордонних школах

Ціна курсів англійської мови залежить від інтенсивності та результатів, яких ви прагнете досягти. У вартість деяких з них вже включено ціну проживання та вартість харчування, що дозволить вам правильно розпланувати свій бюджет. Відгуки учасників наших програм допоможуть вам зсередини поглянути на особливості вивчення мови в цій країні, сформувати уявлення про особливості характеру канадців, ціну проїзду та вартість розваг.

Вивчення англійської мови в Канаді – це повне занурення у мовне середовище, можливість здобути освіту в одному з найкращих ВНЗ країни, та безцінний досвід самостійного житяя за кордоном.

Велику кількість іноземних студентів і фахівців, що вже сформувалися, обирають саме цю країну для професійного розвитку. Мовні курси допоможуть вивести на новий рівень своє володіння мовою та подолати мовний бар’єр. Що підтверджують відгуки українців, які пройшли курси англійської мови у відомих школах Канади.

Особливості вивчення англійської мови у Канаді

Навчання у школах цієї країни засноване на повному зануренні у мовне середовище. При розподілі іноземних учнів унеможливлюють навчання студентів з однієї країни в одній групі. Це дозволяє спілкуватися в період навчання тільки англійською мовою. Ефективність такого підходу підтверджується відгуками учасників наших програм.

Перед початком навчання на курсах англійської мови проходить оцінка рівня їзнань і відповідно до оцінки учнів розподіляють у групи.

Курси англійської мови проводять навчання як у Торонто та Ванкувері, так і у невеликих, провінційних містах. Обирайте самі: або влитись у потік життя Ванкувера, або пройти мовні курси у мальовничих куточках канадської провінції.

Курси англійської мови в цій країні дадуть вам можливість підготуватися до здачі міжнародного тестування та вступити до одного з місцевих ВНЗ.

Також ви можете провести тут незабутні літні канікули. Літні мовні курси дозволять вам поєднати відпочинок із навчальною програмою, в рамках якої ви розширите свої знання мови та подолаєте мовний бар’єр. Влаштуйте собі або своїй дитині літні канікули в одній із мовних шкіл.

Партнерські ВНЗ в Канаді
European Center (EC) Canada

European Center (EC) — это крупный международный колледж, центры которого расположены в Канаде, Англии, Америке, на Мальте и в Кейп Тауне. Центры EC аккредитованы Британским советом и являются членами English UK.

Bodwell’s University Summer Programs

TALK School с 1996 принимает ребят со всех уголков мира для эффективного изучения английского языка. Большой акцент в процессе учебы делается на развитие разговорных навыков за счет постоянного общения. Основатели школы считают, что лучший способ погрузиться в американскую культуру и изучить язык,- это активно учиться как на занятиях, так и вне учебы, поэтому школа TALK предлагает широкий спектр программ изучения английского языка для ребят любого возраста и уровня знаний, а также программы подготовки к поступлению в университет. Школа TALK использует коммуникативный метод изучения иностранного языка, используя обучающие материалы и новейшие технологии оптимизации процесса обучения.

Camosun College

Колледж приветствует учащихся со всего мира, предлагая более 160 учебных курсов, которые смогут удовлетворить потребности и ожидания каждого студента. Camosun College основан в 1981 году и благодаря своим преподавателям и сотрудникам заработал отличную репутацию среди студентов, которые хотят учиться и развиваться профессионально.

Canadian College of English Language

Canadian College of English Language (CCEL) — языковая школа в Ванкувере, основанная в 1991 году. Здесь учатся ребята более чем из 22 стран мира. Все языковые программы и подготовка к поступлению в канадские ВУЗы аккредитованы PcTiA и EQA.

College of New Caledonia

Колледж Новой Каледонии, основанный в 1969 году, входит в число 22 финансируемых правительством государственных высших учебных заведений Британской Колумбии.

East Coast School of Languages

East Coast School of Languages (ECSL) — языковая школа в городе Галифакс, провинции Новая Шотландия, которая принимает учеников уже более 20 лет. Здесь обучаются английскому студенты возрастом от 16 лет. ECSL — член профессиональных образовательных ассоциаций Languages Canada и EduNova. Преимуществом языковой школы East Coast также являются небольшие размеры классов: количество студентов в одной группе не превышает 10-12 человек.

Готуємо до вступу у закордонні виші понад 20 років!

ACADEMIC START
 • Гарантія зарахування
 • Академічна підготовка
 • Мовна підготовка
 • Профорієнтація
academic

Вступайте в ТОП навчальні заклади світу зі STUDY.UA

20 років

досвіду на ринку міжнародних освітніх програм

330

партнерських університетів у США, Канаді та Європі

2000

студентів щорічно вирушає на навчання за кордон

300

фахівців забезпечують високу якість послуг

ЗАЛИШИТИ ЗАЯВКУ

Отримати безкоштовну консультацію

Виникли питання? Заповніть форму та наш менеджер з вами зв'яжеться найближчим часом

academic

Безкоштовна консультація від експертів STUDY.UA

Допоможемо вибрати навчальний заклад та програму підготовки, оформити візу, а також успішно вступити та отримати підтримку під час навчання.