help
Київ
arrow
 • Київ
 • Онлайн
 • Одеса
Передзвоніть мені

Мовні курси в Канаді

Підберіть програму з нашим освітнім експертом

 • мовне середовище
 • доступна вартість
 • безпека
Отримати консультацію
academic
Отримати консультацію

Як обрати курси для вивчення англійської мови в Канаді?

Мовні курси стали одним з популярних способів проведення канікул або відпустки. Окрім зміни обстановки та знайомства з країною, вони приносять користь для навчання чи кар’єри надалі, адже знання іноземних мов зараз – це важливий пункт у резюме. Обираючи мовну школу, слід звернути увагу на декілька пунктів:

 • Перелік курсів, які вам потрібні;
 • Місто, де знаходиться мовна школа;
 • Тип проживання: резиденція, яка приймає сім’ю або апартаменти.
 • Вартість програм для вивчення англійської мови у закордонних школах

Ціна курсів англійської мови залежить від інтенсивності та результатів, яких ви прагнете досягти. У вартість деяких з них вже включено ціну проживання та вартість харчування, що дозволить вам правильно розпланувати свій бюджет. Відгуки учасників наших програм допоможуть вам зсередини поглянути на особливості вивчення мови в цій країні, сформувати уявлення про особливості характеру канадців, ціну проїзду та вартість розваг.

Вивчення англійської мови в Канаді – це повне занурення у мовне середовище, можливість здобути освіту в одному з найкращих ВНЗ країни, та безцінний досвід самостійного житяя за кордоном.

Велику кількість іноземних студентів і фахівців, що вже сформувалися, обирають саме цю країну для професійного розвитку. Мовні курси допоможуть вивести на новий рівень своє володіння мовою та подолати мовний бар’єр. Що підтверджують відгуки українців, які пройшли курси англійської мови у відомих школах Канади.

Особливості вивчення англійської мови у Канаді

Навчання у школах цієї країни засноване на повному зануренні у мовне середовище. При розподілі іноземних учнів унеможливлюють навчання студентів з однієї країни в одній групі. Це дозволяє спілкуватися в період навчання тільки англійською мовою. Ефективність такого підходу підтверджується відгуками учасників наших програм.

Перед початком навчання на курсах англійської мови проходить оцінка рівня їзнань і відповідно до оцінки учнів розподіляють у групи.

Курси англійської мови проводять навчання як у Торонто та Ванкувері, так і у невеликих, провінційних містах. Обирайте самі: або влитись у потік життя Ванкувера, або пройти мовні курси у мальовничих куточках канадської провінції.

Курси англійської мови в цій країні дадуть вам можливість підготуватися до здачі міжнародного тестування та вступити до одного з місцевих ВНЗ.

Також ви можете провести тут незабутні літні канікули. Літні мовні курси дозволять вам поєднати відпочинок із навчальною програмою, в рамках якої ви розширите свої знання мови та подолаєте мовний бар’єр. Влаштуйте собі або своїй дитині літні канікули в одній із мовних шкіл.

Готуємо до вступу у закордонні виші понад 20 років!

ACADEMIC START
 • Гарантія зарахування
 • Академічна підготовка
 • Мовна підготовка
 • Профорієнтація
academic

Вступайте в ТОП навчальні заклади світу зі STUDY.UA

20 років

досвіду на ринку міжнародних освітніх програм

330

партнерських університетів у США, Канаді та Європі

2000

студентів щорічно вирушає на навчання за кордон

300

фахівців забезпечують високу якість послуг

ЗАЛИШИТИ ЗАЯВКУ

Отримати безкоштовну консультацію

Виникли питання? Заповніть форму та наш менеджер з вами зв'яжеться найближчим часом

academic

Безкоштовна консультація від експертів STUDY.UA

Допоможемо вибрати навчальний заклад та програму підготовки, оформити візу, а також успішно вступити та отримати підтримку під час навчання.