help
Київ
arrow
 • Київ
 • Онлайн
 • Одеса
Передзвоніть мені

Мовні курси в Ірландії

Курси англійської мови для студентів від 16 років у Ірландії.

Компанія STUDY.UA — офіційний представник мовних шкіл Ірландії в Україні. Ми співпрацюємо з мовними школами та університетами Дубліна та інших міст Ірландії, та пропонуємо наступні курси для студентів від 16 років:

 • загальний курс англійської
 • інтенсивний курс англійської
 • спеціалізований курс англійської
 • англійська + спорт, англійська + творчість та інші напрямки
 • індивідуальні курси
Отримати консультацію
academic
Отримати консультацію

Вивчення англійської мови в Ірландії

Ірландія – один із нестандартних напрямів для вивчення англійської мови за кордоном.

Курси англійської мови в місцевих школах дадуть вам не лише першокласні знання, а й забезпечать незабутні враження.

Цей північний острів відомий своєю мальовничою природою, суворим характером Атлантичного океану та доброзичливістю місцевих жителів.

З часів Середньовіччя місцеві жителі використовують у спілкуванні англійську мову, тому саме сюди варто вирушити на курси англійської мови.

Студенти навчаються у міжнародних групах, регулярно практикують англійську мову на заняттях та після уроків, а також знайомляться з однолітками з усього світу! Після занять на учнів чекають позакласні заходи, активний відпочинок, екскурсії та подорожі країною. Тривалість курсів — від 2 тижнів.

Курси англійської мови у школах Ірландії: види та ціна

З агентством STUDY.UA ви можете зробити вибір з кількох варіантів програм, різних за інтенсивністю та ціною. Навчання відбувається у мовних школах з багатою історією та видатним викладацьким складом.

Загальний курс англійської мови спрямований на вивчення основ мови, які необхідні у повсякденному усному та письмовому спілкуванні.

Зробивши вибір на користь індивідуального мовного курсу, ви за короткий термін отримаєте бажаний рівень завдяки програмі, складеній спеціально для вас. Відгуки учнів індивідуальних курсів англійської мови підтверджують їхню високу ефективність.

Якщо ви плануєте навчання у вищих навчальних закладах за кордоном, вам необхідно підтвердити свій рівень володіння англійською мовою результатами міжнародного тестування. З агентством STUDY.UA ви зможете підготуватись до подібного тестування в рамках підготовчого мовного курсу.

Мовні курси спеціалізованої англійської спрямовані на поглиблене вивчення мови у межах обраного напряму.

Ви можете вивчати ділову англійську, необхідну в бізнес-переговорах, або англійську+спілкування — просунутий курс, який допоможе вам зруйнувати всі мовні бар’єри.

Вартість навчання у мовних школах Ірландії

Вартість навчання залежить від обраного навчального закладу та від інтенсивності програм. Ціна деяких курсів включає вартість культурно-розважальних заходів, які не дадуть вам нудьгувати під час навчання.

Також ви можете вибрати необхідний для вас спосіб розміщення. У виборі ви можете керуватися відгуками учасників наших програм. Відгуки розкажуть вам про переваги та недоліки всіх варіантів поселення, а також про результати навчання та головні пам’ятки країни.

Вибирайте найбільш оптимальну за ціною та інтенсивністю програму, а організаційні моменти вам допоможуть вирішити менеджери STUDY.UA.

Освіта та мовні курси в Ірландії

Освіта та мовні курси в Ірландії

Відгук клієнтки STUDY.UA про школу Alpha College Dublin. Студентка розповідає про свою мотивацію, про вибір школи, дякує співробітникам STUDY.UA за допомогу в оформленні візи та зарахування на програму. Дівчина ділиться досвідом проживання в Дубліні, розповідає про плани на майбутнє і про те, яку роль у них відіграв досвід навчання в Alpha College Dublin.

Мовні курси в Ірландії
ATC Language Schools

Языковая школа ATC была основана в 1973 году и уже 45 лет предлагает программы по изучению английского языка для студентов всех возрастов. Школа аккредитована организациями ACELS, QQI и ELT, которые отслеживают качество преподавания в школах, а также Британским Советом. Школа организовывает летние программы для детей и подростков на базе университетов, колледжей и школ Ирландии, и предлагает своим иностранным студентам отличные условия для изучения английского языка, отдыха и проживания.

Birchwater education

Birchwater education (BWE) – это новый прогрессивный колледж в Лимерике, который предлагает взрослые и детские языковые обучающие программы для иностранных студентов.

CES (Centre of English Studies)

CES (Centre of English Studies) – это международная сеть школ английского языка, которая имеет почти 40-летний опыт обучения иностранных студентов.

EC English Language Centres

EC (English Language Centers) — это международная сеть школ английского языка, в которых каждый год обучаются студенты из более чем 120-ти стран мира. Первая школа сети EC открылась более 27 лет назад. За это время начали работу 25 филиалов ЕС в Великобритании, Ирландии, США, Канаде и на Мальте.

Школы English Language Centres славятся собственными методиками обучения и преподавательским составом, так как все учителя – высококвалифицированные специалисты с дипломами преподавания английского языка как иностранного, а также индивидуальным подходом к каждому ученику.

EC English Language Centres

EC (English Language Centers) — это международная сеть школ английского языка, в которых каждый год обучаются студенты из более чем 120-ти стран мира. Первая школа сети EC открылась более 27 лет назад. За это время начали работу 25 филиалов ЕС в Великобритании, Ирландии, США, Канаде и на Мальте.

Education First

Education First (EF) является крупнейшим частным учебным заведением в мире. В филиалах EF, которые представлены в 116 странах, проводится обучение 9 иностранным языкам. За 53 года колледж накопил огромный опыт работы со студентами, и сегодня в этой компании работает более 46 000 профессионалов своего дела.

Готуємо до вступу у закордонні виші понад 20 років!

ACADEMIC START
 • Гарантія зарахування
 • Академічна підготовка
 • Мовна підготовка
 • Профорієнтація
academic

Популярні відгуки
Юлія Яцун
Последипломная программа “Управление Маркетингом” в Sheridan College
Вот и пролетел год обучения в Sheridan College, в городе Миссисага, на последипломной программе «Управление Маркетингом», с практикой. Я очень люблю путешествовать, побывала во многих странах, включая Великобританию, страны Европы, Южную Корею, Америку, Индию, Таиланд… Знакомство с Канадой Знакомство с Канадой, а точнее с Торонто, началось 2 года назад, когда я решила подтянуть свой английский язык в школе ILSC. Это были незабываемые 3 месяца обучения в одной из лучших языковых школ Канады, в самом центре Торонто. За это время я успела познакомиться с очень многими студентами из разных стран мира, с некоторыми из них я до сих пор общаюсь и встречаюсь в свободное время. Многие студенты со школы собирались...
Читати коментар повністю

Вступайте в ТОП навчальні заклади світу зі STUDY.UA

20 років

досвіду на ринку міжнародних освітніх програм

330

партнерських університетів у США, Канаді та Європі

2000

студентів щорічно вирушає на навчання за кордон

300

фахівців забезпечують високу якість послуг

ЗАЛИШИТИ ЗАЯВКУ

Отримати безкоштовну консультацію

Виникли питання? Заповніть форму і наш менеджер з вами зв'яжеться найближчим часом

academic

Безкоштовна консультація від експертів STUDY.UA

Допоможемо обрати навчальний заклад та програму підготовки, оформити візу, а також успішно вступити та отримати підтримку під час навчання.