help
Київ
arrow
  • Київ
  • Онлайн
  • Одеса
Передзвоніть мені

Середня освіта у Швейцарії

Спеціальні умови вступу для українських школярів на 2022-2023 навчальний рік.

Компанія STUDY.UA пропронує навчання у престижних школах-пансіонах Швейцарії для українських школярів.

  • багатомовність у процесі навчання
  • якісна та перспективна середня освіта
  • повний супровід до та після вступу
Отримати консультацію
academic
Отримати консультацію

Переваги середньої освіти у Швейцарії:

Ефективна система профорієнтації школярів;

Можливість вивчити кілька іноземних мов;

Полегшений вступ до навчальних закладів Канади, США та Великобританії;

Досвід тривалого проживання іншої країни та навчання за європейськими стандартами.

Розвинуті навички лідерства та емоційного інтелекту.

Середня освіта у Швейцарії

Школи-пансіони Швейцарії — це якісна середня освіта у найбезпечнішій країні світу. Зазвичай, швейцарські школи — міжнародні, що дає можливість школярам навчатися у колі однолітків із різних країн світу.

У Швейцарії кілька державних мов — німецька, французька та італійська, при цьому діти навчаються англійською мовою! Тобто, навчаючись у Швейцарії ваша дитина зможе опанувати кілька мов, що, своєю чергою, підвищує шанси на успішну міжнародну кар’єру.

Випускники швейцарських шкіл мають високий рівень знань, що дозволяє їм вступати до найкращих ВНЗ Європи, Канади, США та Великої Британії.

Чим примітна для українців середня освіта у Швейцарії

Саме в цій країні для українців існує можливість здобуття білінгвістичної середньої освіти. Шкільні програми передбачають одночасне вивчення англійської та французької мов. Крім цього, вдосконалення навичок володіння цими мовами відбувається в повсякденному житті. В результаті, після закінчення навчання за кордоном ваша дитина володітиме іноземною мовою на рівні носія. Якщо рівень володіння англійською мовою у вашої дитини недостатній для здобуття середньої освіти за кордоном, з агентством STUDY.UA вона може взяти участь у програмі підготовки для іноземців, в рамках якої підтягне свої навички спілкування та листи англійською мовою.

Програма International Baccalaureate, відома у понад 100 країнах світу, була розроблена саме у Швейцарії. Атестат, одержаний у рамках програми ІВ, має статус національного. Що дозволяє абітурієнтам з такими атестатами вступати до ВНЗ США, Канади, Великої Британії, Франції, Норвегії без вступних іспитів. Також можливість отримання у школі диплома ІВ свідчить про високий рівень запропонованих програм. Переконатись у цьому вам допоможуть відгуки учасників цієї програми.

За допомогою агентства STUDY.UA ваша дитина отримає середню освіту в школах з багатою історією та чималим списком іменитих випускників.

У кожній зі шкіл створені сприятливі умови для іноземців. У школі TASIS проходять навчання школярі більш ніж із 40 країн світу. Подібне міжнародне середовище забезпечує для українців швидку адаптацію, про що свідчать відгуки учасників наших програм. Щоб на час навчання за кордоном вашої дитини не залишало відчуття затишку та домашнього тепла, існує школа La Garenne. Кількість учнів у класі тут не перевищує 10 осіб, що забезпечує для кожної дитини максимум піклування та уваги.

Вартість навчання для іноземців

У вартість шкільних програм закладена ціна не лише навчання, а й вартість навчальних матеріалів, проживання, розвезення учнів територією кампусу. Крім цього, вартість деяких програм включає ціну за повноцінний відпочинок на гірськолижних курортах та пізнавальні подорожі. З агенцією STUDY.UA батьки зможуть грамотно розпланувати витрати без непередбачених витрат. Прийняти виважене рішення вам також допоможуть відгуки, залишені на сайті та у групі в соцмережах.

Навчання у Швейцарії

Навчання у Швейцарії

B.H.M.S. Business and Hotel Management School є єдиним університетом сфери Hospitality у Швейцарії, який має державну акредитацію

У цьому відео Іван Демиденко, студент 1-річної магістерської програми Hospitality & Business Management, ділиться своїми враженнями від першого семестру навчання та розповідає про можливості проходження стажувань у Швейцарії.

ТОП-школи у Швейцарії
Brillantmont International School

Brillantmont International School — старейшая школа-пансион Швейцарии. Школа расположена в центре города Лозанна, с видом на Женевское озеро и Швейцарские Альпы. Учебное заведение принимает студентов с 8 класса (13-14 лет). В школе учатся более 150 студентов из 40 стран мира. Язык обучения — английский.

College Champittet

Collège Champittet является частью Nord Anglia Education — объединения 69 престижных международных школ. Nord Anglia Education сотрудничает с ведущими учебными заведениями мира — университетом Massachusetts Institute of Technology (Бостон, США) и средней школой Juilliard School (Нью-Йорк, США). Благодаря этим сотрудничествам, Nord Anglia Education подготавливает студентов к поступлению в лучшие ВУЗы мира.

La Garenne International School

La Garenne International School – швейцарская языковая школа, созданная в 1947 году. Это престижный образовательный центр, который готовит детей возрастом 4-14 лет к обучению в старшей школе. Особенность La Garenne International School в том, что здесь ребята могут обучаться не только на английском, но и на французском языке, — при школе действуют два отделения — французское и английское. Особое внимание в процессе учебы в школе La Garenne уделяется не только развитию академических навыков и улучшению уровня иностранного языка, но также музыке, активной внеклассной программе и спорту — ежедневно по 3 часа школьники занимаются спортом (футболом, волейболом, теннисом, верховой ездой, сноубордингом) и участвуют в различных внеклассных мероприятиях.

Lemania College

Lemania College — один из старейших частных колледжей Швейцарии, вот уже более 100 лет предлагает школьникам со всего мира учебные программы подготовки к поступлению в ведущие университеты мира. Со времени своего основания колледж вырос в одно из крупнейших в Швейцарии объединений частных школ.

Leysin American School

Leysin American School (LAS) – частная школ совместного обучения, расположенная в альпийском курортном городке Лезен, в 2-х часах от Женевы, и основана в 1960 году. Основатели школы — Стивен и Дорис Отт — создали школу, которая проповедует активный и здоровый образ жизни, строгие академические стандарты и международный опыт. Один из кампусов школ располагается в известном здании «Гранд Отель», которую в своё время посещали царь Николай II, Игорь Стравинский, Махатма Ганди и др.

The American School in Switzerland

TASIS (The American School in Switzerland) — основанная в 1956 году, американская школа в Швейцарии, которая была создана специально для детей американцев, временно живущих в Европе, а также для их европейских сверстников, планирующих в дальнейшем учиться в США.

Готуємо до вступу у закордонні виші понад 20 років!

ACADEMIC START
  • Гарантія зарахування
  • Академічна підготовка
  • Мовна підготовка
  • Профорієнтація
academic

Популярні відгуки
Юлія Яцун
Последипломная программа “Управление Маркетингом” в Sheridan College
Вот и пролетел год обучения в Sheridan College, в городе Миссисага, на последипломной программе «Управление Маркетингом», с практикой. Я очень люблю путешествовать, побывала во многих странах, включая Великобританию, страны Европы, Южную Корею, Америку, Индию, Таиланд… Знакомство с Канадой Знакомство с Канадой, а точнее с Торонто, началось 2 года назад, когда я решила подтянуть свой английский язык в школе ILSC. Это были незабываемые 3 месяца обучения в одной из лучших языковых школ Канады, в самом центре Торонто. За это время я успела познакомиться с очень многими студентами из разных стран мира, с некоторыми из них я до сих пор общаюсь и встречаюсь в свободное время. Многие студенты со школы собирались...
Читати коментар повністю

Вступайте в ТОП навчальні заклади світу зі STUDY.UA

20 років

досвіду на ринку міжнародних освітніх програм

330

партнерських університетів у США, Канаді та Європі

2000

студентів щорічно вирушає на навчання за кордон

300

фахівців забезпечують високу якість послуг

ЗАЛИШИТИ ЗАЯВКУ

Отримати безкоштовну консультацію

Виникли питання? Заповніть форму і наш менеджер з вами зв'яжеться найближчим часом

academic

Безкоштовна консультація від експертів STUDY.UA

Допоможемо обрати навчальний заклад та програму підготовки, оформити візу, а також успішно вступити та отримати підтримку під час навчання.