help
Київ
arrow
 • Київ
 • Онлайн
 • Одеса
Передзвоніть мені

Освіта в Канаді

Є спеціальні умови для українських школярів на 2023/24 роки.

 • високий рівень життя
 • перспективи працевлаштування
 • ТОП-напрям для навчання
Зв'язатися з нами
academic
Зв'язатися з нами

Особливості навчання у Канаді

Мільйони абітурієнтів з усього світу прагнуть стати студентами одного з канадських вищих навчальних закладів. Популярність навчання в цій країні обумовлена ​​високим рівнем життя, мінімальними показниками злочинності та, найголовніше, ідеальною в усіх питаннях системою вищої освіти та прийнятними цінами. Загалом на території держави понад 100 університетів. Багато хто з них існує вже по кілька сотень років.

Канада — це одна з небагатьох держав, в якій уряд приділяє велику увагу оснащенню ВНЗ. Фінансування вищих навчальних закладів із боку держави сягає 90%. Стати студентом будь-якого з канадських ВНЗ престижно та почесно. Навчаючись у Канаді, можна бути впевненим у тому, що складнощів із пошуком гідно оплачуваної роботи по завершенню навчального закладу не буде.

Клиенты STUDY.UA об учебе в Канаде.

Клиенты STUDY.UA об учебе в Канаде.

Илья Маловичко об обучении в Fanshawe College (Онтарио, Канада)

Освіта в Канаді для українців у 2022 році

Канада — одна з найрозвиненіших і найбезпечніших країн світу. Компанія STUDY.UA пропонує вам програми навчання у Канаді для українців. Серед них:

 • Вища освіта в Канаді: університети та коледжі;
 • Магістратура і MBA в Канаді;
 • Дипломні та сертифікаційні програми;
 • Курси англійської мови у Канаді.

Навчання в Канаді для українців

Для українців вступити до університету Канади набагато простіше, ніж вступити до аналогічного закладу США, Франції чи Швейцарії, наприклад. Пояснюється це як привабливою вартістю, і відсутністю суворих вимог.

Абітурієнтам з України необхідно пред’явити такі документи:

 1. Атестат про середню освіту або документ, що підтверджує іншу освіту;
 2. Результати тестів TOEFL (англійська мова), або інших міжнародних тестів.

Відразу зазначимо, насамперед навчання у ВНЗ доступне українцям з максимальними показниками балів. Навчання здійснюється двома державними мовами — англійською та французькою. Іноземні студенти можуть самостійно обирати мову. Від їх вибору залежить, де саме протікатиме навчання, тому що не кожен заклад пропонує навчатися одночасно двома мовами.

Вартість освіти у Канаді

У Канаді немає єдиних тарифів. Тут у кожному навчальному закладі свої ціни на навчання. Навчання у найбільш престижних, або розташованих у столиці університетах, обійдеться дорожче, ніж навчання тієї ж спеціальності у провінційних містах. На вартість може впливати тривалість навчання. У середньому ціна навчання за рік становить близько 11 тисяч канадських доларів. Найдорожче обходиться навчання майбутнім IT-фахівцям. Якщо порівнювати з вартістю навчання в аналогічних ВНЗ інших держав, стає зрозумілим, що ціни в Канаді досить лояльні.

Канадська вища освіта: перспективи для випускників

За статистикою, близько 95% випускників, які пройшли навчання в Канаді, вже протягом першого півроку влаштовуються на роботу у самій країні. Для українців, які закінчили спеціальність у Канаді, також немає складнощів із влаштуванням на роботу. Тобто після навчання у цій державі буде можливість знайти відмінну роботу не лише в Україні, а й у самій Канаді, а також у будь-якій країні світу. Враховуючи, що вартість навчання цілком прийнятна, відмовитись від такої можливості було б недалекоглядним рішенням.

Вас приваблює Канада, і саме у цій країні ви хотіли б здобути освіту? Компанія STUDY.UA — це ідеальний помічник для українців, які зацікавлені у здобутті престижної вищої освіти. Звертайтесь і ми допоможемо вам вступити до будь-якого вищого навчального закладу Канади. Ціни наших послуг доступні.

Канада та її мегаполіси щорічно займають топові позиції у рейтингах найкомфортніших міст світу. Щороку сюди приїжджають тисячі студентів, у тому числі українці. Університети Канади пропонують широкий перелік спеціальностей та якісну сучасну освіту. Однією з головних привілеїв канадських ВНЗ є програма Co-op — оплачуване стажування за фахом. Це дозволяє студентам застосовувати теоретичні знання на практиці і мати досвід роботи, випускаючись з університету. Також, у студентів є можливість працювати під час навчання до 20 години на тиждень, та повний робочий день на канікулах.

Випускники канадських ВНЗ отримують дозвіл на пошук роботи в Канаді до трьох років, залежно від програми. В середньому, 85% канадських студентів знаходять роботу невдовзі після закінчення навчання — це найвищий рівень працевлаштування випускників серед інших англомовних країн.

Провінції Канади

Канада має 10 провінцій. Одні з найпопулярніших — Британська Колумбія, Онтаріо та Альберта. Кожна з провінцій має свої можливості для життя та навчання.

Британська Колумбія відома своєю неповторною природою: вона розташована між Тихим океаном та скелястими горами. Найбільше місто провінції — Ванкувер — щорічно очолює рейтинги найкомфортніших міст для життя у світі. Завдяки мальовничій місцевості та великій кількості активного відпочинку в цій провінції добре розвинений туристичний бізнес. Саме цей напрям є найпопулярнішим серед ВНЗ Британської Колумбії, тому що тут студенти мають можливість побачити всю сферу готельно-ресторанного бізнесу зсередини, а також застосувати теоретичні знання на практиці.

Провінція Онтаріо ділить кордони з Америкою. Тут знаходяться найпопулярніші місця в країні: Торонто, Ніагарський водоспад та столиця Канади — Оттава. В Онтаріо є багато рейтингових університетів, які пропонують спеціальності з різних сфер. Наприклад, університет Торонто займає 1 місце в Канаді і входить до 20 найкращих університетів світу, а випускники університету Ватерлоо — другі за частотою працевлаштування в компанії Кремнієвої Долини, за версією The Wall Street Journal. Багато коледжів Онтаріо пропонують програми, спрямовані на отримання практичних знань та кар’єрних можливостей. Щорічно навчальні заклади Онтаріо випускають понад 40 тисяч студентів STEM-спеціальностей.

Провінція Альберта знаходиться недалеко від Британської Колумбії та поділяє з нею скелясті Альпи та мальовничу дику природу. Альберта також популярна активним туризмом та зимовими видами спорту. Тут знаходяться 8 гірськолижних курортів, 5 із яких визнані курортами світового рівня! Найбільше місто провінції — Калгарі — відоме низькою вартістю проживання. Економічна діяльність провінції зосереджена на нафтовій промисловості, туризмі та сільському господарстві. Саме ці сфери найпопулярніші серед студентів, які обирають університети Альберти.

 

Відео-відгуки

Вступайте в ТОП навчальні заклади світу зі STUDY.UA

20 років

досвіду на ринку міжнародних освітніх програм

330

партнерських університетів у США, Канаді та Європі

2000

студентів щорічно вирушає на навчання за кордон

300

фахівців забезпечують високу якість послуг

ЗАЛИШИТИ ЗАЯВКУ

Залишити заявку

Виникли запитання? Заповніть форму і наш менеджер зв'яжеться з вами найближчим часом

academic

Безкоштовна консультація від експертів STUDY.UA

Допоможемо вибрати навчальний заклад та програму підготовки, оформити візу, а також успішно вступити та отримати підтримку під час навчання.