help
Київ
arrow
 • Київ
 • Онлайн
 • Одеса
Передзвоніть мені

Курси німецької мови в Німеччині

Відкрито набір на 2022 рік

STUDY.UA пропонує програми з вивчення німецької мови у різних містах та регіонах країни. Навчальна програма поєднує заняття з носіями мови, вечірні заходи, екскурсії та подорожі країною.

 • Загальний курс;
 • Інтенсивний курс;
 • Індивідуальне заняття;
 • Спеціалізований курс;
 • Підготовчий курс.
Отримати консультацію
academic
Отримати консультацію

Чому варто вивчати німецьку мову в Німеччині?

Доступність освіти

На відміну від дорогих коледжів США та Великобританії, у німецьких державних вишах можна навчатися безкоштовно студентам із будь-яких країн світу.

Престижність освіти

Якість німецької вищої освіти сьогодні у світі перебуває на третьому місці після США та Великої Британії.

Перспективи працевлаштування

У Німеччині найбільша кількість вузів на душу населення серед країн Європи, а по закінченні університету можна офіційно працевлаштуватися у Німеччині.

Курси німецької мови у Німеччині

Німеччина — одна з провідних світових країн, що має високий рівень життя, прогресивну економіку, інноваційні підходи до ведення бізнесу, гнучку освітню систему та толерантне ставлення до іноземців. Вивчення німецької мови відкриває вам безліч можливостей як у здобутті освіти, так і в професійній самореалізації.

Курси німецької мови: особливості та ціна

Мовні курси з агентством STUDY.UA дозволять вам вивчати німецьку мову у великих мегаполісах Німеччини, таких як Берлін та Мюнхен, або у невеликих, мальовничих містечках зі спокійним та розміреним життям. Мандруйте, вивчайте наймальовничіші куточки Мюнхена, Берліна, Ганновера та інших міст, осягаючи тонкощі німецької мови. Навчання відбувається у іменитих школах, що мають філії у таких великих країнах, як Швейцарія та Франція.

Багаторічний досвід навчання, міжнародне середовище та великий вибір мовних курсів роблять мовні школи привабливими для іноземців та мешканців Німеччини. Також ви можете пройти курс німецької мови у школі при університеті. Вивчаючи мову при університеті, ви підвищуєте свої шанси бути зарахованим до вищого навчального закладу.

Компанія STUDY.UA — офіційний представник мовних шкіл Німеччини в Україні.

Курси німецької мови з агентством STUDY.UA мають кілька напрямів.

У рамках загального курсу німецької мови ви будете вивчати основи писемності та мови, і згодом зможете вільно спілкуватися німецькою мовою та вести листування.

Також загальний курс можна доповнити індивідуальними заняттями з викладачами школи при університеті. Такий підхід дозволить побудувати навчання для іноземців, виходячи з індивідуальних потреб та рівня володіння мовою. Відгуки учасників подібних програм підтверджують їхню ефективність.

У рамках мовних курсів ви зможете підготуватися до складання міжнародного тестування при університеті, яке необхідне для іноземців при вступі до вишу та стане перевагою при прийомі на роботу.

Спеціалізовані курси німецької мови дозволять вам вивчати мову в рамках певної спеціальності. Програми відрізняються поглибленим вивченням професійної лексики та термінології, що дозволить вам розвиватися як професіоналу на міжнародному рівні.

Вартість курсів німецької мови

Залежно від інтенсивності та тривалості змінюється вартість програм. Ціна деяких з них включає вартість проживання, ціну харчування та культурно-розважальну програму. Ознайомтеся з відгуками тих, хто вже ухвалив рішення, та почав вивчення іноземної мови на мовних курсах за кордоном. Відгуки розкажуть вам про особливості кожного з варіантів поселення, про ціни на харчування та розваги та результати навчання. На запитання, що залишилися, вам дадуть відповідь менеджери агентства STUDY.UA.

Готуємо до вступу у закордонні виші понад 20 років!

ACADEMIC START
 • Гарантія зарахування
 • Академічна підготовка
 • Мовна підготовка
 • Профорієнтація
academic

Популярні відгуки
Юлія Яцун
Последипломная программа “Управление Маркетингом” в Sheridan College
Вот и пролетел год обучения в Sheridan College, в городе Миссисага, на последипломной программе «Управление Маркетингом», с практикой. Я очень люблю путешествовать, побывала во многих странах, включая Великобританию, страны Европы, Южную Корею, Америку, Индию, Таиланд… Знакомство с Канадой Знакомство с Канадой, а точнее с Торонто, началось 2 года назад, когда я решила подтянуть свой английский язык в школе ILSC. Это были незабываемые 3 месяца обучения в одной из лучших языковых школ Канады, в самом центре Торонто. За это время я успела познакомиться с очень многими студентами из разных стран мира, с некоторыми из них я до сих пор общаюсь и встречаюсь в свободное время. Многие студенты со школы собирались...
Читати коментар повністю

Вступайте в ТОП навчальні заклади світу зі STUDY.UA

20 років

досвіду на ринку міжнародних освітніх програм

330

партнерських університетів у США, Канаді та Європі

2000

студентів щорічно вирушає на навчання за кордон

300

фахівців забезпечують високу якість послуг

ОСТАВИТЬ ЗАЯВКУ

Получить бесплатную консультацию

Возникли вопросы? Заполните форму и наш менеджер с вами свяжется в ближайшее время

academic

Бесплатная консультация от экспертов STUDY.UA

Поможем выбрать учебное заведение и программу подготовки, оформить визу, а также успешно поступить и получить поддержку во время учебы.