help
Київ
arrow
 • Київ
 • Онлайн
 • Одеса
Передзвоніть мені

Бізнес-освіта у Швейцарії

Програми бізнес-освіти у престижних бізнес-школах Швейцарії на 2023 рік.

Швейцарія — один із загальновизнаних світових лідерів у сфері бізнесу. Одночасно із класичними університетами, в країні функціонує ціла низка бізнес-шкіл, в яких пропонують різні програми для навчання. Бізнес-освіта у Швейцарії — це сильна теоретична база знань, а також практичні навички у сфері адміністрування та ведення бізнесу.

 • практична спрямованість навчання
 • навчання англійською мовою
 • повний супровід до та після вступу
Отримати консультацію
academic
Отримати консультацію

Чому варто здобути бізнес освіту саме тут:

сильний професорсько-викладацький склад (швейцарські ВНЗ не шкодують коштів для залучення висококваліфікованих викладачів);

бізнес навчання ведеться будь-якою зручною для вас мовою (в основному студенти обирають англійську);

після навчання випускник володіє однією або двома іноземними мовами досконало;

швейцарські дипломи та сертифікати відповідають усім світовим стандартам, тому шанси отримати високооплачувану посаду у випускників таких ВНЗ дуже великі;

можливість працевлаштування за кордоном, а також у самій Швейцарії (для наших випускників це означає, що вони можуть влаштуватися на роботу відразу після навчання або через кілька років після нього);

бізнес-освіта у Швейцарії — це можливість отримати трудову візу, яка дозволить жити та працювати в країні.

Бізнес-освіта у Швейцарії

Швейцарія — один із загальновизнаних світових лідерів у сфері бізнесу. Одночасно із класичними університетами, в країні функціонує ціла низка бізнес-шкіл, в яких пропонують різні програми для навчання. Бізнес-освіта у Швейцарії — це сильна теоретична база знань, а також практичні навички у сфері адміністрування та ведення бізнесу.

Переваги бізнес-освіти у Швейцарії:

 • практична спрямованість навчання: студенти отримують лише ті знання та навички, яких потребує сучасний бізнес;
 • можливість поєднувати навчання зі стажуваннями за фахом;
 • сильні програми освіти у сфері готельно-ресторанного менеджменту, міжнародного бізнесу, сервісу, управління людськими ресурсами.

Залишіть заявку на консультацію з менеджером для підбору бізнес-школи.

Швейцарська бізнес-освіта — чи виправдовує ціль кошти?

Швейцарія — багатонаціональна країна, в якій мешкають та навчаються студенти з інших країн. Саме тому отримати ступінь MBA можна будь-якою зручною для вас мовою. Проте більшість університетів віддає перевагу викладанню англійською мовою, що є важливим плюсом для наших співвітчизників.

Бізнес-навчання у Швейцарії має незаперечну перевагу — практична спрямованість занять. Це означає, що мінімум половину навчального року займає практичний курс, тобто стажування у різних швейцарських фірмах. Упродовж іншого півріччя студенти проходять теоретичний курс. Практика тут є повноцінною оплачуваною роботою. Слухачі вишів відточують свої навички у фінансових установах та готельних комплексах.

Швейцарія — країна нових можливостей для студентів

У деяких університетах бізнес навчання передбачає практику за кордоном в азійських, європейських та арабських країнах (зі щомісячною оплатою праці), що є для наших студентів величезним бонусом. 

Як можна отримати ступінь MBA у Швейцарії?

Бажаєте здобути якісну бізнес-освіту за кордоном? Швидше за все, у вас виникло багато питань щодо вибору навчального закладу, оформлення документів для вступу та візи, саме тому важливо отримати кваліфіковану консультаційну допомогу. Освітня компанія STUDY.UA готова запропонувати її прямо зараз. Зверніться до наших спеціалістів для отримання необхідної інформації.

Навчання у Швейцарії

Навчання у Швейцарії

B.H.M.S. Business and Hotel Management School є єдиним університетом сфери Hospitality у Швейцарії, який має державну акредитацію

У цьому відео Іван Демиденко, студент 1-річної магістерської програми Hospitality & Business Management, ділиться своїми враженнями від першого семестру навчання та розповідає про можливості проходження стажувань у Швейцарії.

Готуємо до вступу у закордонні виші понад 20 років!

ACADEMIC START
 • Гарантія зарахування
 • Академічна підготовка
 • Мовна підготовка
 • Профорієнтація
academic

Популярні відгуки
Юлія Яцун
Последипломная программа “Управление Маркетингом” в Sheridan College
Вот и пролетел год обучения в Sheridan College, в городе Миссисага, на последипломной программе «Управление Маркетингом», с практикой. Я очень люблю путешествовать, побывала во многих странах, включая Великобританию, страны Европы, Южную Корею, Америку, Индию, Таиланд… Знакомство с Канадой Знакомство с Канадой, а точнее с Торонто, началось 2 года назад, когда я решила подтянуть свой английский язык в школе ILSC. Это были незабываемые 3 месяца обучения в одной из лучших языковых школ Канады, в самом центре Торонто. За это время я успела познакомиться с очень многими студентами из разных стран мира, с некоторыми из них я до сих пор общаюсь и встречаюсь в свободное время. Многие студенты со школы собирались...
Читати коментар повністю

Вступайте в ТОП навчальні заклади світу зі STUDY.UA

20 років

досвіду на ринку міжнародних освітніх програм

330

партнерських університетів у США, Канаді та Європі

2000

студентів щорічно вирушає на навчання за кордон

300

фахівців забезпечують високу якість послуг

ЗАЛИШИТИ ЗАЯВКУ

Отримати безкоштовну консультацію

Виникли питання? Заповніть форму і наш менеджер з вами зв'яжеться найближчим часом

academic

Безкоштовна консультація від експертів STUDY.UA

Допоможемо обрати навчальний заклад та програму підготовки, оформити візу, а також успішно вступити та отримати підтримку під час навчання.