help
Київ
arrow
  • Київ
  • Онлайн
  • Одеса
Передзвоніть мені

Середня освіта у США

Відкрито вступну кампанію на 2023/24 рік.

  • підготовка та процес вступу
  • оформлення віз
Отримати консультацію
academic
Отримати консультацію

Чому саме США?

Високий рівень безпеки та технічного обладнання

Територія приватних навчальних закладів перебуває під наглядом охорони, а просторі класи оснащені сучасним обладнанням

Висока дисципліна та комфорт

Високоякісний вмотивований педагогічний персонал разом з гнучкою системою освіти враховують інтереси та цілі студентів

Визнання дипломів у США та світі

Приватні школи є більш престижними, а їх диплом про закінчення визнається американськими ВНЗ краще ніж документи державної середньої школи

Середня освіта у США

Система середньої освіти США є однією з найбільш демократичних систем у світі. Представлена ​​вона трьома етапами, на яких діти отримують початковий, середній та вищий рівень знань. Усього навчання в школі триває 12 років, і по закінченні навчання всім школярам належить складання іспиту SAT, необхідного для вступу до ВНЗ.

Особливості навчання у школах США

Здобути середню освіту за кордоном для українців можливо як у приватних, так і в державних школах. І однією з головних особливостей освітньої системи Америки, невластивих для української системи освіти, є можливість самостійного вибору учнями предметів для вивчення. Кожна програма містить обов’язкові дисципліни і може бути доповнена предметами на вибір школяра. Це можуть бути дисципліни за програмою підвищеної складності або предмети, що мають вужчу спрямованість, наприклад астрофізика або екологія.

Подібний підхід до здобуття знань унеможливлює формування класів, звичних для українців. Залежно від обраної програми дитина мінятиме колектив, що в майбутньому допоможе їй з легкістю адаптуватися в будь-якому суспільстві, про що свідчать відгуки учасників наших програм. Окрім цього, шкільна програма передбачає командну роботу.

Практичні та лабораторні завдання розподіляють серед груп учнів, що допомагає прищепити навички командної роботи. Також певна свобода надається учням під час уроку. Навчання у школі США спрямовано насамперед формування свого погляду у учня на викладену під час уроку тему.

Навчальні програми для іноземців із агентством STUDY.UA

Щоб організувати для іноземців навчання у школі за кордоном, потрібно чимало терпіння та запас певних знань. Компанія STUDY.UA співпрацює з перевіреними школами Америки, які давно відчинили свої двері для іноземних учнів. Ми допоможемо вашій дитині здобути середню шкільну освіту за кордоном, яка стане гарантією вступу до кращих закордонних ВНЗ. Школи надають кілька варіантів поселення, різних за вартістю: у кампусах або сім’ях, що приймають. Навчальні заклади розташовані у наймальовничіших та найрозвиненіших містах країни.

Компанія STUDY.UA — офіційний представник бордингових шкіл США в Україні. Ми пропонуємо єдину в Україні програму академічної підготовки до навчання у школах-пансіонах за кордоном — Academic Start for Boarding Schools. Ми допомагаємо школярам покращити знання академічної англійської мови, адаптуватися до навчання та життя за кордоном та підготуватися до інтерв’ю з директором школи. Випускники програми гарантовано зараховуються до однієї з 250 шкіл-пансіонів — партнерів компанії STUDY.UA за кордоном.

Ціна програм

Вартість навчання є досить високою. Але також є школи, які пропонують програми за демократичною ціною. У вартість деяких програм уже включено харчування та проживання, що полегшить батькам планування витрат.

Сформувати повніше уявлення про особливості навчання, шкільне життя, рівень цін вам допоможуть відгуки учасників наших програм. Після проходження програми, залиште і ви свій відгук, можливо, він допоможе комусь прийняти рішення про здобуття середньої освіти за кордоном.

Мовна школа за кордоном

Мовна школа за кордоном

Отримайте середню освіту в США разом зі STUDY.UA

Готуємо до вступу у закордонні виші понад 20 років!

ACADEMIC START
  • Гарантія зарахування
  • Академічна підготовка
  • Мовна підготовка
  • Профорієнтація
academic

Популярні відгуки
Юлія Яцун
Последипломная программа “Управление Маркетингом” в Sheridan College
Вот и пролетел год обучения в Sheridan College, в городе Миссисага, на последипломной программе «Управление Маркетингом», с практикой. Я очень люблю путешествовать, побывала во многих странах, включая Великобританию, страны Европы, Южную Корею, Америку, Индию, Таиланд… Знакомство с Канадой Знакомство с Канадой, а точнее с Торонто, началось 2 года назад, когда я решила подтянуть свой английский язык в школе ILSC. Это были незабываемые 3 месяца обучения в одной из лучших языковых школ Канады, в самом центре Торонто. За это время я успела познакомиться с очень многими студентами из разных стран мира, с некоторыми из них я до сих пор общаюсь и встречаюсь в свободное время. Многие студенты со школы собирались...
Читати коментар повністю

Вступайте в ТОП навчальні заклади світу зі STUDY.UA

20 років

досвіду на ринку міжнародних освітніх програм

330

партнерських університетів у США, Канаді та Європі

2000

студентів щорічно вирушає на навчання за кордон

300

фахівців забезпечують високу якість послуг

ОСТАВИТЬ ЗАЯВКУ

Получить бесплатную консультацию

Возникли вопросы? Заполните форму и наш менеджер с вами свяжется в ближайшее время

academic

Бесплатная консультация от экспертов STUDY.UA

Поможем выбрать учебное заведение и программу подготовки, оформить визу, а также успешно поступить и получить поддержку во время учебы.