help
Київ
arrow
  • Київ
  • Онлайн
  • Одеса
Передзвоніть мені

Середня освіта в Канаді

Середня освіта в Канаді — це можливість забезпечити дитині актуальну шкільну освіту з перспективою продовження навчання у канадських ВНЗ.

  • престижний диплом
  • лояльність до іноземних студентів
  • безпека та комфорт
Дізнатися, як вступити
academic
Дізнатися, як вступити

Середня освіта у Канаді для українців

У Канаді 99% грамотного населення. Рівень грамотності населення прямо пропорційний якості життя в країні, тому саме ця країна має велику популярність серед іноземців, як поле для здобуття середньої освіти. У провінціях держави функціонують школи, які мають багату історію. За роки існування система середньої освіти набула певних характеристик, які й виділяють її серед освітніх систем інших європейських країн.

Особливості освітньої системи Канади

В останні роки навчання у школі учні поглиблено вивчають предмети, необхідні для вступу до ВНЗ. Для українців, щоб розпочати навчання, необхідно пройти тестування на рівень підготовки. На підставі цього тестування визначається клас, до якого буде зараховано учня. При недостатньому рівні володіння англійською мовою для іноземців передбачені підготовчі курси, після яких слід автоматично зарахувати до школи.

Для батьків, котрі побоюються відправляти дитину за кордон, є академічний літній семестр. Подібного семестру для іноземців достатньо, щоб познайомитися з канадською системою середньої шкільної освіти, звикнути до національних особливостей, адаптуватися до життя за кордоном та ухвалити рішення про подальше навчання за кордоном. Крім цього, додатковим джерелом інформації стануть відгуки учасників наших програм, які вже познайомилися із системою навчання та шкільним життям у цій країні.

Для українців передбачено кілька варіантів поселення на час навчання: у резиденціях школи або в сім’ях, що приймають. Також у вартість деяких програм для іноземців включено харчування. Наші менеджери допоможуть вам із вибором способу поселення. Також ви можете сформувати повне уявлення про кожен із варіантів за допомогою відгуків учасників наших програм.

Вартість програм та ціна проживання за кордоном

Вартість — ще одна з особливостей, які вигідно виділяють систему середньої освіти цієї країни. У порівнянні з навчанням у школах Великої Британії чи Франції. середня шкільна освіта в Канаді має ціну, доступну для українців. Наші менеджери дадуть вам повну інформацію про вартість програм з урахуванням поселення та проживання. Подивитись на майбутню програму зсередини вам допоможуть відгуки, залишені на сайті та у групі в соцмережах.

Навчання в Sheridan College (Онтаріо, Канада). З чого почати

Навчання в Sheridan College (Онтаріо, Канада). З чого почати

Готуємо до вступу у закордонні виші понад 20 років!

ACADEMIC START
  • Гарантія зарахування
  • Академічна підготовка
  • Мовна підготовка
  • Профорієнтація
academic
Популярні відгуки
Юлія Яцун
Последипломная программа “Управление Маркетингом” в Sheridan College
Вот и пролетел год обучения в Sheridan College, в городе Миссисага, на последипломной программе «Управление Маркетингом», с практикой. Я очень люблю путешествовать, побывала во многих странах, включая Великобританию, страны Европы, Южную Корею, Америку, Индию, Таиланд… Знакомство с Канадой Знакомство с Канадой, а точнее с Торонто, началось 2 года назад, когда я решила подтянуть свой английский язык в школе ILSC. Это были незабываемые 3 месяца обучения в одной из лучших языковых школ Канады, в самом центре Торонто. За это время я успела познакомиться с очень многими студентами из разных стран мира, с некоторыми из них я до сих пор общаюсь и встречаюсь в свободное время. Многие студенты со школы собирались...
Читати коментар повністю

ЗАЛИШИТИ ЗАЯВКУ

Отримати безкоштовну консультацію

Виникли запитання? Заповніть форму і наш менеджер зв'яжеться з вами найближчим часом

academic

Безкоштовна консультація від експертів STUDY.UA

Допоможемо обрати навчальний заклад та програму підготовки, оформити візу, а також успішно вступити та отримати підтримку під час навчання.