help
Київ
arrow
 • Київ
 • Онлайн
 • Одеса
Передзвоніть мені

Середня освіта у Великій Британії

Спеціальні умови вступу для українських школярів на 2022-2023 навчальний рік.

 • Private Boarding Schools
 • High-Ranked Private Boarding Schools
 • International College
 • Preparatory Centers
Отримати консультацію
academic
Отримати консультацію

Переваги британських шкіл

Престижність освіти

Знання та кваліфікації, які отримують студенти британських шкіл визнаються всіма англомовними університетами світу.

Професійні освітяни

Вчителі в приватних школах - це успішні фахівці, які закінчили топові ВНЗ та вміють зацікавити дітей своїм предметом.

Можливість спеціалізації

З 16 років школярі можуть звузити кількість предметів, що вивчаються, до чотирьох у випадку з A-levels і шести у випадку з IB.

Середня освіта у Великій Британії

Велика Британія налічує понад 500 бордингових шкіл у різних регіонах. Більшість із них — міжнародні, що дає можливість школярам навчатися у міжкультурному середовищі та заводити друзів із різних куточків планети. Програми навчання у середніх школах Великобританії відрізняються сильною академічною підготовкою та індивідуальним підходом до кожного студента.

Середні школи Великобританії посідають перші позиції у рейтингах бордингових шкіл у всьому світі. Існує кілька типів англійських бордингових шкіл. До них відносяться:

 • Private Boarding Schools — школи для хлопчиків, дівчаток та школи змішаного типу;
 • High-Ranked Private Boarding Schools — престижні приватні школи, які мають високі вимоги до академічних знань вступників;
 • International College — навчальні заклади для іноземців. Крім стандартних навчальних програм, тут пропонуються річні програми підготовки до вступу до університету;
 • Preparatory Centers — центри підготовки міжнародних студентів для вступу до бордингових шкіл Великобританії.

Середня освіта в Англії є системою доктрин, спрямована на виховання еліти суспільства, лідерів та активних громадських діячів. Близько 14% Нобелівських лауреатів є представниками цієї країни. Відомі політики, такі як Маргарет Тетчер, Махатма Ґанді, Білл Клінтон, актори: Шон Коннері, Деніел Редкліфф, Одрі Хепберн навчалися саме у навчальних закладах Великої Британії.

Компанія STUDY.UA — офіційний представник бордингових шкіл Великобританії в Україні. Ми пропонуємо єдину в Україні програму академічної підготовки до навчання у школах-пансіонах за кордоном – Academic Start for Boarding Schools. Ми допомагаємо школярам покращити знання академічної англійської мови, адаптуватися до навчання та життя за кордоном та підготуватися до інтерв’ю з директором школи. Випускники програми гарантовано зараховуються до однієї з 250 шкіл-пансіонів — партнерів компанії STUDY.UA за кордоном.

Переваги проходження шкільних програм для українців за кордоном

Насамперед дитина набуває досвіду самостійного існування в іншому середовищі та культурі. Вчиться самостійно приймати рішення та нести за них відповідальність. Навчання у школі частково ґрунтується на самостійній роботі над додатковими матеріалами, проведенні власних досліджень. Вже після закінчення навчання у школі дитині буде легше розпочати заняття у ВНЗ, про що свідчать відгуки випускників британських шкіл.

Також для українців важливим плюсом навчання за кордоном є мовне середовище. У шкільному віці набагато легше адаптуватися до іноземної мови, тому до закінчення школи ваша дитина буде володіти англійською мовою на рівні носія.

Особливості та вартість середньої освіти за кордоном

Система середньої освіти Великобританії поділяється на ступені. І основною відмінністю від звичної для українців системи є обов’язкова програма GCSE для іноземців та британців. З 14 років школяр підбирає для себе курс із 5-12 предметів, які вивчатиме протягом двох років. Після закінчення курсу школяр отримує сертифікат про середню освіту.

Наступним етапом є програма A-level. В межах програми учень обирає 3-5 профільних предметів, які згодом будуть необхідні для вступу до ВНЗ. Успішне закінчення програми веде до гарантованого зарахування до британського ВНЗ.

Вартість навчання для іноземців досить висока, як і ціна проживання. Високий рівень ціни обумовлюється хорошим рівнем життя та якості знань, які отримують у школах, про що свідчать відгуки учасників наших програм. Але саме британська середня освіта є однією з найбільш окупних у світі. Крім цього, оплативши вартість навчальної програми, ви даєте своїй дитині можливість подорожувати наймальовничішими містами Британії.

Усі навчальні заклади надають можливість проживання та організують повну безпеку для своїх учнів. Також деякі школи передбачають поселення хлопчиків та дівчаток в окремих резиденціях.

Ознайомтеся з відгуками, щоб подивитися на особливості проходження шкільних програм за кордоном для іноземців, рівень цін на проживання та розваги та можливості очима учасників програм.

Навчання у Англії.

Навчання у Англії.

Відгук студентки University College London, Станіслави Стащенко та учасниці групової поїздки Oxford International English school.

Готуємо до вступу у закордонні виші понад 20 років!

ACADEMIC START
 • Гарантія зарахування
 • Академічна підготовка
 • Мовна підготовка
 • Профорієнтація
academic

Популярні відгуки
Юлія Яцун
Последипломная программа “Управление Маркетингом” в Sheridan College
Вот и пролетел год обучения в Sheridan College, в городе Миссисага, на последипломной программе «Управление Маркетингом», с практикой. Я очень люблю путешествовать, побывала во многих странах, включая Великобританию, страны Европы, Южную Корею, Америку, Индию, Таиланд… Знакомство с Канадой Знакомство с Канадой, а точнее с Торонто, началось 2 года назад, когда я решила подтянуть свой английский язык в школе ILSC. Это были незабываемые 3 месяца обучения в одной из лучших языковых школ Канады, в самом центре Торонто. За это время я успела познакомиться с очень многими студентами из разных стран мира, с некоторыми из них я до сих пор общаюсь и встречаюсь в свободное время. Многие студенты со школы собирались...
Читати коментар повністю

Вступайте в ТОП навчальні заклади світу зі STUDY.UA

20 років

досвіду на ринку міжнародних освітніх програм

330

партнерських університетів у США, Канаді та Європі

2000

студентів щорічно вирушає на навчання за кордон

300

фахівців забезпечують високу якість послуг

ОСТАВИТЬ ЗАЯВКУ

Получить бесплатную консультацию

Возникли вопросы? Заполните форму и наш менеджер с вами свяжется в ближайшее время

academic

Бесплатная консультация от экспертов STUDY.UA

Поможем выбрать учебное заведение и программу подготовки, оформить визу, а также успешно поступить и получить поддержку во время учебы.