help
Київ
arrow
  • Київ
  • Онлайн
  • Одеса
Передзвоніть мені
Магістратура в Німеччині
Програми підготовки та вступу до німецьких ВНЗ.
Магістратура в Німеччині

STUDY.UA — офіційний представник англомовних університетів Німеччини в Україні. Загалом, ВНЗ Німеччини пропонують навчання двома мовами: англійською — у приватних німецьких ВНЗ, та освіту німецькою — у державних навчальних закладах. Компанія STUDY.UA пропонує програми підготовки до навчання у німецьких ВНЗ. Студенти наших підготовчих програм покращують знання англійської до потрібного рівня, розвивають академічні навички, адаптуються до європейської системи навчання та гарантовано зараховуються до партнерських ВНЗ країни.

Відео
Бізнес-освіта у GISMA Business School
Вам також можуть бути цікаві такі програми:
Бакалаврат у Німеччині

Престижна вища освіта у Німеччині. Для іноземців з низьким рівнем німецької, пропонуємо навчання англійською. Вартість програм ви дізнаєтесь у наших менеджерів.

Детальніше
Мовні курси у Німеччині

Мовні курси з агентством STUDY.UA дозволять вам вивчати німецьку мову у великих мегаполісах Німеччини. Навчання відбувається у міжнародних мовних школах.

Детальніше
Канікули для школярів у Німеччині

Вивчення німецької мови + захоплюючі екскурсії для дітей та підлітків у Німеччині. Найкращий спосіб вивчити німецьку мову і почати вільно говорити — це зануритися в середу виключно німецької мови.

Детальніше
Бізнес-освіта у Німеччині

Німеччина – країна, де бізнес-освіта поставлена на високий рівень, саме тому з кожним роком у стінах німецьких вишів навчається дедалі більше іноземних слухачів.

Детальніше
Популярні відгуки
Юлія Яцун
Последипломная программа “Управление Маркетингом” в Sheridan College
Вот и пролетел год обучения в Sheridan College, в городе Миссисага, на последипломной программе «Управление Маркетингом», с практикой. Я очень люблю путешествовать, побывала во многих странах, включая Великобританию, страны Европы, Южную Корею, Америку, Индию, Таиланд… Знакомство с Канадой Знакомство с Канадой, а точнее с Торонто, началось 2 года назад, когда я решила подтянуть свой английский язык в школе ILSC. Это были незабываемые 3 месяца обучения в одной из лучших языковых школ Канады, в самом центре Торонто. За это время я успела познакомиться с очень многими студентами из разных стран мира, с некоторыми из них я до сих пор общаюсь и встречаюсь в свободное время. Многие студенты со школы собирались...
Читать комментарий полностью
Відгук Ірина Журова
Высшее образование в Германии
...
Читать комментарий полностью
Відгуки: Андрій Дудков
Языковые курсы в Германии
...
Читать комментарий полностью

Магістратура в німецьких ВНЗ — це можливість здобути якісну європейську освіту за мінімальною ціною. У зв’язку із змінами у німецькому законодавстві університети відчинили свої двері для іноземців. Тепер для кожного бажаючого, зокрема для українців, вартість навчання у Німеччині складає копійки.

Головне — підібрати відповідну за вартістю освітню програму та підготувати потрібні документи. У цих питаннях абітурієнту, який вступає до магістратури, може допомогти агенція study.ua. Його працівники проконсультують на тему: скільки коштує, які тести потрібно скласти, чи можна пройти курс англійською мовою та підберуть оптимально зручний університет.

Як вступити на магістратуру іноземцям

Вступ до німецького ВНЗ — це величезні перспективи кар’єрного зростання. Для українців диплом Німеччини відкриває широкі горизонти та підвищує конкурентоспроможність на ринку праці всього світу. Тому вступ на магістратуру в Німеччині — це внесок у кар’єру та своє майбутнє.

Однозначно дай відповідь на питання, скільки коштує освіта в цій країні складно. Багато залежить від обраного навчального закладу та спеціальності. Одне можна сказати точно, вартість освіти тут значно нижча, ніж у інших країнах. А відгуки випускників та студентів винятково позитивні.

Ціни на вступні внески теж різні, деякі ВНЗ доводиться поряд зі звичайними тестами складати ще й іспит з німецької мови. Але більшість університетів проводить навчання англійською для іноземців. Тому для українців зовсім не обов’язково додатково вивчати ще одну мову, можна вчитися звичною і добре знайомою англійською.

Додаткові можливості для студентів у Німеччині

Крім того, що студент думає як вчинити, йому часто доводиться замислюватися про те, як і де жити в чужій країні. Якщо з проживанням зазвичай проблем не виникає, майбутнім випускникам магістратури на час навчання дозволяють селитися в гуртожитках університету, то з грошима на кишенькові витрати можуть виникнути проблеми.

Німецьке законодавство дозволяє підробляти іноземним студентам до 120 повних робочих днів на рік. Це дуже до речі, адже ціни досить високі. Відгуки про найпопулярніших роботодавців-німців та загальні враження від перебування та навчання в цій країні можна прочитати у нас на сайті.