help
Київ
arrow
 • Київ
 • Онлайн
 • Одеса
Передзвоніть мені

Освіта в Німеччині

Відкрито вступну кампанію на 2024 рік.

 • бакалаврат
 • магістратура
 • мовні курси
Хочу вступити
academic
Хочу вступити

Навчання в Німеччині

Німеччина, як і раніше, залишається однією з найпопулярніших та недорогих країн, де українські студенти можуть здобути якісну європейську освіту. Диплом німецького університету та знання, другої за популярністю мови у світі — німецької — прикрасить будь-яке резюме та надасть блискучі кар’єрні перспективи.

Як отримати європейську освіту за доступною ціною?

Німеччина — зразок у сфері інновацій, вона входить у п’ятірку найкращих країн за рівнем ВВП, обсягом експорту та якістю життя. Стабільне зростання цих показників чималою мірою зобов’язане освітній системі.

Навчання в Німеччині для українців — це можливість поглянути зсередини на найсильнішу економіку у світі, познайомитися та запозичити деякі позитивні якості у педантичних німців, отримати висококласну освіту англійською за прийнятною для українців вартістю.

З компанією STUDY.UA ви зможете вдосконалити свої навички володіння німецькою мовою та розпочати навчання у висококласних навчальних закладах за кордоном. Для українців, які не володіють німецькою мовою, передбачено програми навчання англійською мовою.

Навчання у ВНЗ англійською мовою

Навчання тут — це шанс здобути висококласну освіту за доступною ціною. У середньому вартість семестру становить 1000-1500 євро. Для іноземців, крім ціни, навчання за кордоном має ще низку переваг:

 • можливість відточити до досконалості навички спілкування та листи німецькою та англійською мовами;
 • у межах освітніх програм там проходять стажування для іноземців у великих компаніях;
 • навчання та проживання у найцікавіших містах країни.

У компанії STUDY.UA навчання в Німеччині є одним із найбільш популярних напрямів. У рамках наших програм ви зможете підготуватись до вступу до вищого навчального закладу, пройти всі етапи зарахування та адаптації максимально легко.

Дізнатися, скільки коштує навчання за кордоном та про можливості у рамках програм ви можете у наших менеджерів. А відгуки тих, хто став нашими клієнтами, розкриють вам особливості студентського життя.

Курси німецької мови для іноземців

Спілкування з носіями мови — один із найефективніших способів вивчення мови. І де, як не в Німеччині, вдосконалювати своє володіння німецькою мовою? Вивчайте її у великих та найпривабливіших містах, таких як Берлін, Гамбург або Мюнхен.

Або проведіть кілька семестрів за вивченням німецької мови в невеликих містечках країни. Крім загальноосвітньої програми з агентством STUDY.UA, ви можете пройти спеціалізовані мовні курси. Ознайомтеся з відгуками наших клієнтів на сайті або у соцмережах.

Скільки коштує програма для українців

Ціна програми залежить від її тривалості та тих результатів, яких ви хочете досягти. Дізнайтесь, скільки коштує програма у менеджерів компанії STUDY.UA. А відгуки клієнтів нашого агентства розкажуть вам про студентське життя, особливості системи освіти, ціни проживання та вартість розваг в одній із найрозвиненіших країн Європи.

Німеччина — економічний двигун Європи. Саме ця країна займає третє місце у світі за кількістю патентів, що реєструються, що мають міжнародне значення. Машинобудування та автомобільна промисловість, медичні та нанотехнології — перспективні сфери, в яких Німеччина займає лідируючі позиції. Система освіти в цій країні — це повна академічна свобода, кваліфікований викладацький склад та можливість для українців навчатись у найкращих вищих навчальних закладах.

Освіта в Німеччині зі STUDY.UA

Німеччина — третя у світі за популярністю країна для здобуття вищої освіти. Це зумовлено високим рівнем безпеки в країні, а також якісною англомовною освітою. Економіка Німеччини є найкращою в Європі та 4-ою у світовому рейтингу. Також студентів приваблює офіційний дозвіл на працевлаштування у країні протягом 18 місяців після закінчення навчання.

Компанія STUDY.UA — офіційний представник університетів та мовних шкіл Німеччини в Україні.

Переваги освіти в Німеччині:

 • Англомовні програми вищої освіти;
 • Практичний підхід у навчанні: тематичні дослідження, проекти, стажування;
 • Якісна бізнес-освіта;
 • Можливість поєднувати навчання з роботою: до 120 робочих днів на рік;
 • Вартість навчання у Німеччині нижча, ніж у Канаді, США та Великобританії;
 • Німеччина — одна з найбезпечніших країн Європи;
 • Високий рівень працевлаштування випускників німецьких ВНЗ.

Готуємо до вступу у закордонні виші понад 20 років!

ACADEMIC START
 • Гарантія зарахування
 • Академічна підготовка
 • Мовна підготовка
 • Профорієнтація
academic

Вступайте в ТОП навчальні заклади світу зі STUDY.UA

20 років

досвіду на ринку міжнародних освітніх програм

330

партнерських університетів у США, Канаді та Європі

2000

студентів щорічно вирушає на навчання за кордон

300

фахівців забезпечують високу якість послуг

ЗАЛИШИТИ ЗАЯВКУ

Залишити заявку

Заповніть цю форму та менеджер компанії STUDY.UA зв'яжеться з Вами найближчим часом

academic

Безкоштовна консультація від експертів STUDY.UA

Допоможемо вибрати навчальний заклад та програму підготовки, оформити візу, а також успішно вступити та отримати підтримку під час навчання.