help
Київ
arrow
 • Київ
 • Онлайн
 • Одеса
Передзвоніть мені

Магістратура у Великій Британії

Відкрито вступну кампанію на 2022/23 роки.

Велика Британія — це країна з однією з найдосконаліших систем освіти, тому відомі університети Кембриджа, Оксфорда та Лондона щороку притягують сюди тисячі студентів.

 • ТОП-країна для навчання
 • програма підготовки Pre-Masters
 • працевлаштування після навчання
Отримати консультацію
academic
Отримати консультацію

Переваги навчання на магістратурі

Працевлаштування

Британські студенти мають можливість офіційно працювати під час навчання та під час канікул, а випускники отримують дозвіл на працевлаштування протягом 2-х років після закінчення навчання.

Практика

Британські університети співпрацюють із бізнес-компаніями та організаціями, що дає студентам можливість отримувати практичні навички у робочому середовищі.

Стажування

Можливість навчання за програмою Sandwich: 1 рік стажування за фахом. Під час стажування студент не платить за навчання!

Як вступити на магістратуру у Великій Британії

Британські університети розробили для іноземних студентів програму Pre-Masters, яка допомагає:

 • поліпшити знання англійської мови до необхідного рівня;
 • отримати академічні знання та навички;
 • адаптуватися до нової освітньої системи.

Студенти, які успішно закінчують навчання за програмою Pre-Masters, зараховуються на магістратуру обраного ВНЗ.

STUDY.UA — офіційний представник в Україні. Гарантоване зарахування до британських ВНЗ для студентів підготовчих програм від STUDY.UA.

Вступ на магістратуру у Великій Британії можливий, коли у студента є диплом бакалавра. Для тих, хто серйозно замислюється, як вступити до закордонного ВНЗ і працює наше агентство. Тут фахівці розкажуть, скільки коштує навчання на обраній спеціальності, а також поділяться відгуками випускників. Якщо це необхідно, організують вступ на різні підготовчі курси.

Додаткові деталі вступу

Про те, скільки коштує навчання, необхідно дізнаватись саме в той рік, у який планується вступ, інакше дані можуть бути неактуальними. Програму та університет, в якому хочеться проходити курс навчання магістра, слід вибрати заздалегідь, а також докладно дізнатися про правила вступу до цього ВНЗ. Можна додатково поцікавитись відгуками випускників про життя, навчання у різних навчальних закладах Великої Британії.

Наперед варто подбати й про фінансову сторону питання. Наприклад, може бути неприємним момент, якщо у суму контракту не входитиме вартість харчування. Тоді студенту доведеться додатково сплачувати за харчування. Не зайвим буде дізнатися і те, скільки годин дозволяється працювати в Англії іноземним студентам, адже ціни в цій країні досить високі, тому багато студентів підробляють.

Більше корисної інформації про магістратуру у Великій Британії, ВНЗ та вступі можна дізнатися в нашому агентстві.

Навчання у Англії.

Навчання у Англії.

Відгук студентки University College London, Станіслави Стащенко та учасниці групової поїздки Oxford International English school.

Магістратура в Англії
Anglia Ruskin University

Anglia Ruskin University — основан около 150 лет назад, с кампусами в прекрасных студенческих городах Кембридж и Челмсфорд.

Bangor University

Bangor University — уэльский государственный ВУЗ, расположенный в городе Бангор. ВУЗ был основан в 1884 году. Сегодня здесь учатся более 11 тысяч студентов. Бангорский университет стал единственным университетом в Уэльсе, получившим номинацию «Золото» от TEF (Teaching Excellence Framework) за качество преподавания. Bangor University заслужил международное признание за дисциплины в области психологии, бухгалтерии и финансов, спортивных наук, гуманитарных наук, образования и здравоохранения.

Bellerbys College

Bellerbys College — самый крупный независимый подготовительный центр Англии, кампусы которого находятся в Лондоне, Брайтоне, Кембридже и Оксфорде. Все классы оснащены интерактивными компьютерными досками, что позволяет студентам использовать все возможности современного обучения во время занятий.

Birmingham City University (Университет Бирмингем Сити)

Birmingham City University – крупнейший университет Великобритании, который славится своей историей и качественным образованием. Университет основан в 1843 году, сегодня его студентами являются почти 24 000 студентов из 80 стран мира.

Bournemouth University

Bournemouth University (Университет Борнмута) был основан в начале ХХ века. Современная история Университета началась в 1976, когда был открыт the Dorset Institute of Higher Education. В 1990 году Dorset Institute был преобразован в Bournemouth Polytechnic и в 1992 году стал университетом Bournemouth. Этот ВУЗ был финалистом двух самых престижных призов в области образования в Великобритании: в 2009 году в номинации «Лучший университет года» по версии Times Higher Education (THE) Awards и в номинации «Исследовательский проект года».

Bromsgrove School

Школа-пансион Bromsgrove School — престижное учебное заведение Великобритании. Школа входит в список старейших школ страны, а также в список ТОП-10 лучших школ Великобритании по результатам выпускников программы IB (International Baccalaureate).

Готуємо до вступу у закордонні виші понад 20 років!

ACADEMIC START
 • Гарантія зарахування
 • Академічна підготовка
 • Мовна підготовка
 • Профорієнтація
academic

Популярные отзывы
Юлія Яцун
Последипломная программа “Управление Маркетингом” в Sheridan College
Вот и пролетел год обучения в Sheridan College, в городе Миссисага, на последипломной программе «Управление Маркетингом», с практикой. Я очень люблю путешествовать, побывала во многих странах, включая Великобританию, страны Европы, Южную Корею, Америку, Индию, Таиланд… Знакомство с Канадой Знакомство с Канадой, а точнее с Торонто, началось 2 года назад, когда я решила подтянуть свой английский язык в школе ILSC. Это были незабываемые 3 месяца обучения в одной из лучших языковых школ Канады, в самом центре Торонто. За это время я успела познакомиться с очень многими студентами из разных стран мира, с некоторыми из них я до сих пор общаюсь и встречаюсь в свободное время. Многие студенты со школы собирались...
Читати коментар повністю

Вступайте в ТОП навчальні заклади світу зі STUDY.UA

20 років

досвіду на ринку міжнародних освітніх програм

330

партнерських університетів у США, Канаді та Європі

2000

студентів щорічно вирушає на навчання за кордон

300

фахівців забезпечують високу якість послуг

ОСТАВИТЬ ЗАЯВКУ

Получить бесплатную консультацию

Возникли вопросы? Заполните форму и наш менеджер с вами свяжется в ближайшее время

academic

Бесплатная консультация от экспертов STUDY.UA

Поможем выбрать учебное заведение и программу подготовки, оформить визу, а также успешно поступить и получить поддержку во время учебы.