help
Київ
arrow
 • Київ
 • Онлайн
 • Одеса
Передзвоніть мені

Бізнес-освіта в Іспанії

Програми освіти за бізнес-напрямом в університетах та бізнес-школах Іспанії.

Отримати консультацію
academic
Отримати консультацію

Переваги бізнес-освіти в Іспанії

широкий вибір програм навчання у сфері бізнесу

сильний професорсько-викладацький склад

можливість отримати ступінь MBA лише за 13 місяців (майже вдвічі швидше, ніж в інших ВНЗ Європи та США)

можливість поєднувати бізнес-навчання та стажування за спеціальністю

отриманий диплом магістра в галузі ділового адміністрування має попит у будь-якій країні світу

бізнес-навчання ведеться англійською мовою

Бізнес-освіта в Іспанії

Навчання в Іспанії дозволяє поринути у сучасне бізнес-середовище Євросоюзу.

Наявність ступеня MBA відкриває перед її власником унікальні можливості, MBA — це перепустка у великі компанії, яка дозволяє претендувати на найвищі посади як найманий працівник, або ж значно підвищити ефективність і прибутковість власної справи. Тому зовсім не дивно, що бізнес-освіта в Іспанії останніми роками стає більш популярною серед абітурієнтів з усього світу.

Іспанія та її бізнес-програми навчання такі привабливі, тому що студенти мають можливість отримати ступінь MBA за досить демократичну вартість у порівнянні з іншими європейськими країнами. Бізнес навчання у ВНЗ та бізнес-школах країни проходить англійською та іспанською мовами (за бажанням студентів). Українські абітурієнти мають можливість вступити до бажаного навчального закладу після закінчення 3-4 курсів вітчизняного вишу.

Компанія STUDY.UA є офіційним представником ВНЗ та бізнес-шкіл Іспанії в Україні. Ми пропонуємо програми підготовки та допомогу при зарахуванні на програми бізнес-освіти до навчальних закладів Іспанії.

Здобути освіту в Іспанії можуть також люди, які вже мають одну вищу освіту (профільна — економіка, фінанси, аудит, менеджмент, та непрофільна – технічні, гуманітарні спеціальності), які бажають отримати поглиблені знання у сфері фінансів та адміністрування. Бізнес-освіта доступна і для підприємців, бізнесменів, менеджерів, які мають досвід роботи з бізнес-сферою або є керівниками компаній, власниками приватного бізнесу, які бажають підвищити ефективність своєї роботи та прибутковість власної фірми.

Іспанія — ідеальне місце для здобуття бізнес освіти

5 причин здобути бізнес освіту тут:

 • широкий вибір програм навчання;
 • сильний професорсько-викладацький склад;
 • можливість отримати ступінь MBA лише за 13 місяців (майже вдвічі швидше, ніж в інших навчальних закладах Європи та США);
 • можливість поєднувати бізнес-навчання та відпочинок в одній з найкрасивіших країн світу;
 • отриманий диплом магістра в галузі ділового адміністрування має попит у будь-якій країні світу, тому випускники мають реальну можливість працевлаштуватися в Іспанії, у себе на батьківщині чи будь-якій іншій державі;
 • бізнес-навчання проходить англійською мовою (крім вивчення англійської, студенти можуть паралельно освоювати та інші іноземні мови).

Як отримати бізнес-освіту в Іспанії?

Ми надамо допомогу у виборі потрібного ВНЗ, оформленні документів для відкриття візи та вступу до ВНЗ. Зверніться до нас за консультацією вже зараз, зробіть перший крок назустріч новим знанням та новому життю.

Освіта у Барселоні

Освіта у Барселоні

Як вступити до бізнес-школи

Як вступити до бізнес-школи, а також отримати стипендію розповідає Денис Головаш, студент EU Business School Barcelona.

Готуємо до вступу у закордонні виші понад 20 років!

ACADEMIC START
 • Гарантія зарахування
 • Академічна підготовка
 • Мовна підготовка
 • Профорієнтація
academic

Популярні відгуки
Юлія Яцун
Последипломная программа “Управление Маркетингом” в Sheridan College
Вот и пролетел год обучения в Sheridan College, в городе Миссисага, на последипломной программе «Управление Маркетингом», с практикой. Я очень люблю путешествовать, побывала во многих странах, включая Великобританию, страны Европы, Южную Корею, Америку, Индию, Таиланд… Знакомство с Канадой Знакомство с Канадой, а точнее с Торонто, началось 2 года назад, когда я решила подтянуть свой английский язык в школе ILSC. Это были незабываемые 3 месяца обучения в одной из лучших языковых школ Канады, в самом центре Торонто. За это время я успела познакомиться с очень многими студентами из разных стран мира, с некоторыми из них я до сих пор общаюсь и встречаюсь в свободное время. Многие студенты со школы собирались...
Читати коментар повністю

Вступайте в ТОП навчальні заклади світу зі STUDY.UA

20 років

досвіду на ринку міжнародних освітніх програм

330

партнерських університетів у США, Канаді та Європі

2000

студентів щорічно вирушає на навчання за кордон

300

фахівців забезпечують високу якість послуг

ЗАЛИШИТИ ЗАЯВКУ

Отримати безкоштовну консультацію

Виникли питання? Заповніть форму і наш менеджер з вами зв'яжеться найближчим часом

academic

Безкоштовна консультація від експертів STUDY.UA

Допоможемо обрати навчальний заклад та програму підготовки, оформити візу, а також успішно вступити та отримати підтримку під час навчання.