help
Київ
arrow
  • Київ
  • Онлайн
  • Одеса
Передзвоніть мені

Мовні курси у Швейцарії

Компанія STUDY.UA пропонує програми вивчення іноземних мов у Швейцарії для студентів віком від 16 років.

  • загальний та інтенсивний мовні курси
  • спеціалізовані мовні курси
  • бізнес-курси іноземних мов
Отримати консультацію
academic
Отримати консультацію

Мовні курси для студентів від 16 років

Швейцарія відома своїми курортами, активним відпочинком та високим рівнем життя. У цій країні ми пропонуємо програми вивчення англійської, німецької та французької мов. Студенти навчаються у великих мовних школах, які мають філії у різних країнах світу. Крім занять у школі, студенти практикуватимуть мову у повсякденному житті, їздитимуть на екскурсії місцевими пам’ятками та відвідуватимуть заходи від школи. Це чудова можливість поєднати навчання, відпочинок та подорожі.

Курси німецької та англійської у Швейцарії

Швейцарія відома гірськолижними курортами, гідним рівнем життя та безпеки, високими стандартами вищої та середньої освіти.

У цій країні ви зможете вивчати іноземну мову в межах курсів з вивчення англійської, німецької або французької мов. Навчання відбувається у великих мовних школах, що мають свої філії у найрозвиненіших світових країнах. Крім занять у школі, ви відточуватимете свої навички володіння мовою в повсякденному житті. У Швейцарії статус державної мають три мови: французька, німецька та італійська. Англійська мова не має статусу офіційної, але вона досить поширена серед населення.

Школи Швейцарії пропонують кілька напрямів мовних курсів за різними цінами

В рамках загального курсу англійської мови, а також німецької чи французької ви відточите свої навички письмової та усної мови, подолаєте мовний бар’єр.

Індивідуальні мовні курси є одним із найефективніших підходів до навчання іноземної мови, про що свідчать відгуки учасників подібних програм. Спільно з викладачем ви розробите персональний курс, який буде орієнтований на ваш рівень знань та бажаний результат.

Також курси англійської, німецької або французької можуть містити комбіновану програму. В рамках подібних мовних курсів проводяться заняття як у невеликих групах, так і навчання з репетитором.

З агентством STUDY.UA ви зможете пройти курс підготовки до складання міжнародного тестування. Такі іспити необхідні при вступі до ВНЗ за кордоном і стануть вашою перевагою при прийманні на роботу.

Вчити іноземну мову за кордоном з агентством STUDY.UA

Наші фахівці допоможуть вам вивчити мову на курсах англійської мови, а також німецької та французької у мовних школах зі світовим ім’ям. Залежно від інтенсивності варіюється вартість програм. У вартість програм включено вартість культурно-розважальних заходів, в рамках яких ви відвідаєте головні туристичні пам’ятки, артгалереї, фестивалі та інші заходи. Також ми допоможемо вам з організацією проживання за кордоном. Програми передбачають кілька варіантів поселення різних за ціною.

Ознайомтеся з відгуками тих, хто вже знайомий з курсами німецької, французької та курсами англійської мови за кордоном. Відгуки розкажуть вам про кожен з варіантів розміщення, особливості навчання, ціни на розваги та вартість шопінгу в одній з найрозвиненіших країн світу.

Навчання у Швейцарії

Навчання у Швейцарії

B.H.M.S. Business and Hotel Management School є єдиним університетом сфери Hospitality у Швейцарії, який має державну акредитацію

У цьому відео Іван Демиденко, студент 1-річної магістерської програми Hospitality & Business Management, ділиться своїми враженнями від першого семестру навчання та розповідає про можливості проходження стажувань у Швейцарії.

Готуємо до вступу у закордонні виші понад 20 років!

ACADEMIC START
  • Гарантія зарахування
  • Академічна підготовка
  • Мовна підготовка
  • Профорієнтація
academic

Популярні відгуки
Юлія Яцун
Последипломная программа “Управление Маркетингом” в Sheridan College
Вот и пролетел год обучения в Sheridan College, в городе Миссисага, на последипломной программе «Управление Маркетингом», с практикой. Я очень люблю путешествовать, побывала во многих странах, включая Великобританию, страны Европы, Южную Корею, Америку, Индию, Таиланд… Знакомство с Канадой Знакомство с Канадой, а точнее с Торонто, началось 2 года назад, когда я решила подтянуть свой английский язык в школе ILSC. Это были незабываемые 3 месяца обучения в одной из лучших языковых школ Канады, в самом центре Торонто. За это время я успела познакомиться с очень многими студентами из разных стран мира, с некоторыми из них я до сих пор общаюсь и встречаюсь в свободное время. Многие студенты со школы собирались...
Читати коментар повністю

Вступайте в ТОП навчальні заклади світу зі STUDY.UA

20 років

досвіду на ринку міжнародних освітніх програм

330

партнерських університетів у США, Канаді та Європі

2000

студентів щорічно вирушає на навчання за кордон

300

фахівців забезпечують високу якість послуг

ЗАЛИШИТИ ЗАЯВКУ

Отримати безкоштовну консультацію

Виникли питання? Заповніть форму і наш менеджер з вами зв'яжеться найближчим часом

academic

Безкоштовна консультація від експертів STUDY.UA

Допоможемо обрати навчальний заклад та програму підготовки, оформити візу, а також успішно вступити та отримати підтримку під час навчання.