help
Київ
arrow
 • Київ
 • Онлайн
 • Одеса
Передзвоніть мені

Home Language International (Вивчення англійської мови у сім'ї викладача)

Навчання на курсах можна пройти у багатьох країнах світу

Зв'язатися з нами
academic
Зв'язатися з нами

Коротка інформація про мовні курси

Мовні курси Home Language International (HLI) — це нове слово у вивченні іноземних мов. На відміну від традиційних мовних курсів у навчальних групах, програма HLI передбачає проживання студента у сім’ї викладача та 100% занурення у мовне середовище. Результати такого підходу до навчання просто неймовірні. За дуже короткий термін, під керівництвом сертифікованих викладачів, учні опановують всі тонкощі використання мови.

Засновник мережі HLI — випускник Оксфордського університету, який перший запропонував таку методику навчання. Вона здобула заслужену популярність у всьому світі!

Home Language International пропонує багато програм для школярів, їхніх батьків, а також для студентів та випускників. Тут Ви зможете вивчити 20 мов у 40 країнах!

Залишити заявку
alt - , Home Language International (Вивчення англійської мови у сім’ї викладача), , 1
Дізнатись як вступити

Відгук про Home Language International

Оля, 21 рік, Київ, 8 тижнів вивчала англійську мову у Великій Британії

«Липень-серпень я жила та навчалася у сім’ї викладачів за програмою англійської школи Home Language International (HLI). 4 тижні у Гастінгсі Hastings (недалеко від Брайтона) та 4 тижні у Брістолі. Подорож мені допомогли організувати STUDY.UA.

Проживання та навчання

Перша моя сім’я — це дуже мила літня жінка Сью. Вона на той момент знімала частину будинку у Гастінгсі. Будинок був 2-х поверховий та складався з двох частин. У першій половині жили я та господарі будинку, вони на першому поверсі, а я на другому. Сью мешкала у другій половині будинку. У мене була своя кімнатка, окрема ванна кімната та туалет. Зробила висновок, що краще не замовляти окрему ванну вона і так може вам дістатись, як мені =). Біля будинку був гарний сад зі ставком. Також був басейн, я вечорами у ньому плавала (якщо дозволяла погода).

Розпорядок дня у нас був наступний: о 9-00 підйом, сніданок, потім навчання, обід, відвідування цікавих місць, особистий час, вечеря. На уроках спочатку йшло пояснення різних правил, потім писалися диктанти, на кожен урок я готувала твір на задану тему, також було читання … уроки йшли до повного виконання завдань =). Отже, достатньо взяти мінімум годин, адже все залежить від викладача.

Щодня ми виїжджали на екскурсії по довколишніх містечок. Подорожували машиною Сью. Періодично до нас приєднувалися її подружки, вони дуже мило пліткували =). Також ми відвідували різні свята, що проходили поблизу. У мене було багато часу (4 тижні), тому всі пам’ятки, які мені сподобалися, я ще раз об’їхала самостійно. Вечорами ми зі Сью або дивилися фільми (детективи чи історичні фільми) або ходили до театру.

Готувала Сью звичайну домашню їжу, завжди на столі стояли різні фрукти. На сніданок мене привчили пити чай із молоком та тостами з джемом. =)

Друга моя сім’я — це мама Дебі, син Дені (16 років) та дочка Ана (8 років). У них свій будинок у Брістолі, мені виділили кімнату на 2-му поверсі. Також у сім’ї жив великий чорний кіт Сокс та пес Молі. Біля будинку був сад, не зовсім доглянутий у порівнянні з сусідськими =), а за будинком невеликий стадіон із брамою. (Дені – шанувальник футболу).

Розпорядок дня був зовсім не англійський =), вставали ми хто коли прокинувся. Сніданок і обід — «приготуй собі сам» з того що знайдеш у холодильнику =), але на вечерю ми всі збиралися за столом, тому що Дебі завжди готувала щось смачненьке. Навчання йшло щодня, але за іншою програмою, навіть не можу сказати краще чи гірше, просто інакше. До нас часто приїжджали різні родичі з Лондона, Нової Зеландії, приходили дідусь і бабуся (батьки Дебі). З гостями я об’їздила всі визначні пам’ятки. Я відчула себе теж далекою родичкою =), ставлення було дуже доброзичливим. Я їздила з Дебі до Лондона на кілька днів (ми зупинялися в будинку її друга — шикарний 3-поверховий будинок з садом). Також ми доглядали сусідський будинок (вони були на відпочинку). Відвідували шоу, ходили в кіно. Вечорами дивилися телевізор (цього разу це був Гаррі Потер).

Визначні пам’ятки

Не описуватиму, вибір екскурсій справа індивідуальна, але можу сказати що з транспортом проблем немає. Також якщо ви купуєте проїзні все стає набагато дешевше. Скрізь діє система знижок і вигідно розплачуватись карткою — отримуєте знижку і немає черги. У багатьох замках влаштовуються спеціальні вистави. Подорожуйте — буде цікаво.

Наступного року хочу побувати у північних містах і пожити у гуртожитку з іншими студентами. Із задоволенням звернусь за допомогою до STUDY.UA».

alt - , Home Language International (Вивчення англійської мови у сім’ї викладача), , 3
alt - , Home Language International (Вивчення англійської мови у сім’ї викладача), , 5
alt - , Home Language International (Вивчення англійської мови у сім’ї викладача), , 7
alt - , Home Language International (Вивчення англійської мови у сім’ї викладача), , 9
alt - , Home Language International (Вивчення англійської мови у сім’ї викладача), , 11
alt - , Home Language International (Вивчення англійської мови у сім’ї викладача), , 13
alt - , Home Language International (Вивчення англійської мови у сім’ї викладача), , 15
alt - , Home Language International (Вивчення англійської мови у сім’ї викладача), , 17

Розташування

Навчання на курсах можна пройти у багатьох країнах світу. Ви можете вибрати вивчення англійської мови в будь-якому регіоні англомовних країн.

Велика Британія. Батьківщина англійської мови. Саме Велика Британія відома своїми традиціями у сфері освіти. Сюди щороку з’їжджаються студенти з усього світу за класичною британською вимовою. У Великій Британії найбільше можливостей вибрати відповідний регіон та викладача.

Ірландія. «Ірландська англійська» вважається найкращою розмовною англійською мовою у світі. І якщо студент хоче покращити свою вимову або підвищити рівень володіння мовою, навчання англійської мови в Ірландії — саме те, що потрібно.

Канада. Англійська мова в Канаді — офіційна, тому вивчення англійської в Канаді відбувається в природному мовному середовищі, що дає великий простір для «живої» практики.

Мальта. На Мальті учні можуть поєднати вивчення англійської мови з відпочинком на одному з найкращих курортів Європи. Щобільше, Мальта — це колишня колонія Британії, англійська тут державна мова.

США. Курси англійської мови в США проходять із повним зануренням у природне мовне середовище, тому мовний бар’єр тут можна подолати у найкоротші терміни. Вивчення англійської мови у США завжди перевершує Ваші очікування.

За допомогою Home Language International Ви також можете вивчати англійську мову у Франції, Італії, Іспанії, Монако, Австралії, Новій Зеландії та Південній Африці.

Програми навчання

Загальний курс англійської мови
Англійська Плюс
Підготовка до міжнародних іспитів TOEFL/Cambridge ESOL
Бізнес англійська

Загальний курс англійської мови

Особливістю курсу є те, що учень спілкується англійською не лише під час занять, а й у вільний час. Система «Міжнародне спілкування вдома» повністю виключає можливість розмов своєї рідною мовою. Студенти з однієї країни, які розмовляють однією мовою, ніколи не навчаються разом. Навчання ґрунтується на 100% використанні англійської мови в процесі спілкування. Процес навчання максимально наближений до умов володіння рідною мовою, студент може вибрати будь-який темп навчання за власним бажанням. Викладач враховує лише індивідуальні потреби учня і всі заняття веде за необхідними учню темами.

Вік

Школярі від 9 до 17 років та дорослі від 16 років та старші

Тривалість програми

Тривалість курсу: 1-24 тижні. Інтенсивність: 10, 15, 20, 25 чи 30 годин на тиждень. Тривалість уроку: 60 хвилин

Початок програми

Початок курсу: щопонеділка

Вартість навчання

Уточнюйте вартість в експерта STUDY.UA за тел. 097-0000320

Англійська Плюс

Школа пропонує курси, в яких вивчення англійської поєднується з розвагами, спортивними та культурними заходами. Популярністю користуються такі програми:

 • англійська + спорт (футбол, картинг, гольф, верхова їзда, сплав на байдарках, каное тощо);
 • англійська + екскурсії (замки, музеї, історичні та культурні пам’ятки країни);
 • англійська + хобі (фотографія, танці, кулінарія, живопис тощо);
 • англійська + пригоди (маршрут Робін Гуда, страшний Лондон, світ Беатрікс Поттер);
 • англійська + магія (по стопах Вінні пуху, Гаррі Поттера);
 • англійська + традиції (Різдво, Новий рік).

Вік

Школярі від 9 до 17 років та дорослі від 16 років та старше

Тривалість програми

Тривалість курсу: 1-24 тижні. Інтенсивність: 10, 15, 20, 25 чи 30 годин на тиждень. Тривалість уроку: 60 хвилин

Початок програми

Початок курсу: щопонеділка

Вартість навчання

Уточнюйте вартість в експерта STUDY.UA за тел. 097-0000320

Підготовка до міжнародних іспитів TOEFL/Cambridge ESOL

Разом з викладачем студент відпрацьовує на практиці екзаменаційні методики для успішного складання іспиту.

Вимоги до вступу

Необхідний рівень знань мови для вступу на програму: не нижче середнього

Вік

Школярі від 9 до 17 років та дорослі від 16 років та старші

Тривалість програми

Тривалість курсу: 1-24 тижні. Інтенсивність: 10, 15, 20, 25 чи 30 годин на тиждень. Тривалість уроку: 60 хвилин

Початок програми

Тривалість курсу: 1-24 тижні. Інтенсивність: 10, 15, 20, 25 чи 30 годин на тиждень. Тривалість уроку: 60 хвилин

Вартість навчання

Уточнюйте вартість в експерта STUDY.UA за тел. 097-0000320

Бізнес англійська

Програма націлена на вивчення ділової та професійної лексики у таких галузях, як медицина, юриспруденція, маркетинг, машинобудування, банківська справа тощо. За бажанням студента, під час навчанні викладач робить акцент на вивченні спеціалізованої лексики, використовуючи свої знання в цих галузях.

Вимоги до вступу

Необхідний рівень знань мови для вступу на програму: не нижче середнього

Вік

Дорослі від 21 року

Тривалість навчання

Тривалість курсу: 1-24 тижні. Інтенсивність: 10, 15, 20, 25 чи 30 годин на тиждень. Тривалість уроку: 60 хвилин

Початок програми

Початок курсу: щопонеділка

Вартість навчання

Уточнюйте вартість в експерта STUDY.UA за тел. 097-0000320

Бажаєте вступити до цього навчального закладу ?

ACADEMIC START

програма комплексної підготовки школярів та студентів до вступу до топ-університетів та шкіл світу

 • Гарантія зарахування
 • Без відриву від навчання в Україні
 • Академічна та мовна підготовка
 • Профорієнтація
academic

Проживання

Сім’я викладача, що приймає

Студент проживає в сім’ї свого вчителя — це чудовий спосіб поринути у мовне середовище та щодня практикувати англійську 24 години на добу. Снідаючи, вирушаючи у гості, дивлячись телевізор — студент постійно спілкується із носіями мови. Проживання у сім’ї викладача означає постійний контроль за процесом навчання та успіхами студента, не лише під час занять, а й у процесі щоденного спілкування.

Проживання в сім’ї передбачає:

 • Окрему кімнату;
 • Зручності в особисте користування або спільне із членами сім'ї;
 • Харчування: повний пансіон;
 • 24 години на добу доступ до Інтернету.
alt - , Home Language International (Вивчення англійської мови у сім’ї викладача), , 19

Вступайте в ТОП ВНЗ світу зі STUDY.UA

20 років

досвіду на ринку міжнародних освітніх програм

300

фахівців забезпечують високу якість послуг

330

партнерських університетів у США, Канаді та Європі

2000

студентів щорічно вирушає на навчання за кордон

ЗАЛИШИТИ ЗАЯВКУ

ЗАЛИШИТИ ЗАЯВКУ

Заповніть цю форму, ми зв'яжемося з Вами найближчим часом

academic

Безкоштовна консультація від експертів STUDY.UA

Допоможемо обрати навчальний заклад та програму підготовки, оформити візу, а також успішно вступити та отримати підтримку під час навчання.