Магістратура в Чехії

Відкрито вступну кампанію на 2022/23 роки.

Англомовні програми підготовки та вступ на магістратуру до ВНЗ Чехії.

  • зарахування без курсів
  • пряме зарахування до університету
  • оформлення усіх необхідних документів
Отримати консультацію
academic
Отримати консультацію

Переваги навчання на магістратурі у Чехії

Вартість навчання нижча, ніж у інших країнах Європи

Географічна близькість до України

Доступні ціни на проживання в країні

Європейська англомовна освіта

Можливість офіційно працювати під час навчання (до 300 годин на рік)

Великий вибір англомовних вишів

Магістратура в Чехії

Поряд із Німеччиною, Чехія є однією з найпопулярніших країн для здобуття вищої освіти серед українських студентів. Програми магістратури тут мають великий попит через європейський диплом і можливість проходити стажування за спеціальністю в чеських компаніях.

Система вищої освіти акцентує на потужній теоретичній складовій та, що особливо цінно при прийомі на роботу, обов’язковій практичній частині. Студенти під наглядом викладачів, які є практикуючими фахівцями у сфері мистецтва, працюють над проектами.

Компанія STUDY.UA — офіційний представник чеських ВНЗ в Україні. Ми пропонуємо англомовні програми магістратури у Чехії.

Що потрібно для вступу, і скільки коштує програма для іноземців

Вступ до вишу — складна процедура, що включає безліч різних тонкощів. Агентство STUDY.UA спеціалізується на програмах підготовки до навчання за кордоном з 1999 року.

З нами Ви пройдете весь етап підготовки та гарантовано будете зараховані до університету. Наші фахівці допоможуть в оформленні документів необхідних для вступу та отримання візи для українців, підготують Вас до здачі міжнародного тестування для здобуття вищої та другої вищої освіти англійською мовою.

Чехія – країна №1 для здобуття європейської освіти!

Чехія – країна №1 для здобуття європейської освіти!

Щорічно в Чехії навчається понад 50 000 іноземних студентів з більш ніж 80 країн світу.

Магістратура в Чехії
Prague City University

Prague City University — частный университет в Праге, Чехия, основанный в 2004 году. Университет состоит из трех кампусов и предлагает англоязычные программы обучения. На данный момент здесь учатся около 550 студентов. 35% из них — чехи, все остальные — иностранные студенты из 80 стран мира. Размер класса составляет от 12 до 18 студентов, в зависимости от программы обучения.

University of New York in Prague

UNYP — один из крупнейших университетов в Чехии, который предлагает образование на английском языке. На сегодняшний день в университете учатся около 800 студентов из 60 стран мира. Благодаря сотрудничеству с американскими университетами, студенты UNYP получают двойную степень и диплом, который признан в Европе и США.

Англо-Американский Университет AAU

Англо-Американский Университет (ААУ) является первым частным высшим учебным заведением в Чехии, основанным в 1990 году. Слияние самых передовых образовательных традиций Великобритании и Соединенных Штатов послужили почвой для создания академической системы университета.

Готуємо до вступу у закордонні виші понад 20 років!

ACADEMIC START
  • Гарантія зарахування
  • Академічна підготовка
  • Мовна підготовка
  • Профорієнтація
academic

Популярні відгуки
Юлія Яцун
Последипломная программа “Управление Маркетингом” в Sheridan College
Вот и пролетел год обучения в Sheridan College, в городе Миссисага, на последипломной программе «Управление Маркетингом», с практикой. Я очень люблю путешествовать, побывала во многих странах, включая Великобританию, страны Европы, Южную Корею, Америку, Индию, Таиланд… Знакомство с Канадой Знакомство с Канадой, а точнее с Торонто, началось 2 года назад, когда я решила подтянуть свой английский язык в школе ILSC. Это были незабываемые 3 месяца обучения в одной из лучших языковых школ Канады, в самом центре Торонто. За это время я успела познакомиться с очень многими студентами из разных стран мира, с некоторыми из них я до сих пор общаюсь и встречаюсь в свободное время. Многие студенты со школы собирались...
Читати коментар повністю

Вступайте в ТОП навчальні заклади світу зі STUDY.UA

20 років

досвіду на ринку міжнародних освітніх програм

330

партнерських університетів у США, Канаді та Європі

2000

студентів щорічно вирушає на навчання за кордон

300

фахівців забезпечують високу якість послуг

ОСТАВИТЬ ЗАЯВКУ

Получить бесплатную консультацию

Возникли вопросы? Заполните форму и наш менеджер с вами свяжется в ближайшее время

academic

Бесплатная консультация от экспертов STUDY.UA

Поможем выбрать учебное заведение и программу подготовки, оформить визу, а также успешно поступить и получить поддержку во время учебы.