help
Київ
arrow
 • Київ
 • Онлайн
 • Одеса
Передзвоніть мені

Бізнес-освіта на Мальті

Програми вищої освіти у сфері бізнесу в університетах та бізнес-школах Мальти

Отримати консультацію
academic
Отримати консультацію

Переваги здобуття бізнес-освіти на Мальті

Широкий вибір напрямів та спеціальностей

Сильний професорсько-викладацький склад

Навчання за британськими стандартами

Підвищення рівня англійської

Досвід проживання та навчання у мультикультурному суспільстві

Вартість навчання нижча, ніж в інших країнах Європи

MBA-програми на Мальті

Здобуття бізнес-освіти на Мальті допомагає просунутися кар’єрними сходами для отримання більш високооплачуваної посади. Але мова йде не тільки про гроші. Бізнес освіта — це можливість отримати неоціненні знання та практичні навички в галузі менеджменту та управління, а також орієнтування у різних сферах бізнесу.

Мальта — найкраще місце для здобуття ступеня MBA (майстер ділового адміністрування). Вона надається аспірантам, які здобули поглиблені знання в галузі фінансів, маркетингу, управління, бухгалтерського обліку.

Чому слід отримати бізнес-освіту на Мальті?

Мальта — чудовий вибір для здобуття бізнес-освіти, тому що:

 • місцеві виші мають сильний викладацький склад (бізнес-навчання проводиться професорами);
 • широкий вибір напрямів та спеціальностей (студент має можливість вибрати необхідні предмети);
 • вартість отримання бізнес-освіта на Мальті набагато нижче, ніж у Великій Британії або США (приблизно до 30%);
 • лояльне та доброзичливе ставлення до іноземних студентів;
 • поліпшення розмовних навичок (після закінчення навчання випускники досконало володіють англійською);
 • проживання та навчання у багатокультурному суспільстві (нові знайомства, можливість обміну досвідом з іноземними колегами).

Бізнес-освіта на Мальті має ще одну величезну перевагу — сприятливий клімат, у якому навчання стає справжнім відпочинком. Після кількох днів, проведених тут, ви переконаєтеся, що навчальні заклади Мальти є справді гідною альтернативою навчання у британських та швейцарських вишах.

Компанія STUDY.UA є офіційним представником ВНЗ та бізнес-шкіл Мальти в Україні. Ми допомагаємо українським школярам та студентам вступати на програми вищої освіти до ВНЗ Мальти, а також надаємо академічну та мовну підготовку.

Як отримати бізнес-освіту на Мальті?

Швидше за все, перед вами постало чимало питань щодо вибору місця навчання, оформлення документів для візи та вступу до навчального закладу. Освітня компанія STUDY.UA готова надати на них вичерпні відповіді. Чи зацікавила вас наша пропозиція? Зверніться до нас за консультаційною підтримкою вже зараз, і ми допоможемо вам у виборі ідеального місця для навчання.

Мальта — це острівна держава, яка надає іноземним студентам чудові умови для проживання, навчання та відпочинку. Вона гостинно відчиняє двері найкращих навчальних закладів, де викладання ведеться двома мовами — англійською та мальтійською. Переважна більшість мальтійців чудово володіє англійською, тому у вас не виникнуть проблеми з розумінням місцевого населення.

Як і в будь-якій іншій сучасній державі, тут можна отримати бізнес-освіту на найвищому рівні. Багато студентів виявляють особливий інтерес до мальтійських навчальних закладів, оскільки програми навчання MBA на острові мають схожість із британськими, але є набагато дешевшими, що, безсумнівно, є величезним плюсом.

Сплануйте літо зі STUDY.UA!

Сплануйте літо зі STUDY.UA!

Готуємо до вступу у закордонні виші понад 20 років!

ACADEMIC START
 • Гарантія зарахування
 • Академічна підготовка
 • Мовна підготовка
 • Профорієнтація
academic

Популярні відгуки
Юлія Яцун
Последипломная программа “Управление Маркетингом” в Sheridan College
Вот и пролетел год обучения в Sheridan College, в городе Миссисага, на последипломной программе «Управление Маркетингом», с практикой. Я очень люблю путешествовать, побывала во многих странах, включая Великобританию, страны Европы, Южную Корею, Америку, Индию, Таиланд… Знакомство с Канадой Знакомство с Канадой, а точнее с Торонто, началось 2 года назад, когда я решила подтянуть свой английский язык в школе ILSC. Это были незабываемые 3 месяца обучения в одной из лучших языковых школ Канады, в самом центре Торонто. За это время я успела познакомиться с очень многими студентами из разных стран мира, с некоторыми из них я до сих пор общаюсь и встречаюсь в свободное время. Многие студенты со школы собирались...
Читати коментар повністю

Вступайте в ТОП навчальні заклади світу зі STUDY.UA

20 років

досвіду на ринку міжнародних освітніх програм

330

партнерських університетів у США, Канаді та Європі

2000

студентів щорічно вирушає на навчання за кордон

300

фахівців забезпечують високу якість послуг

ЗАЛИШИТИ ЗАЯВКУ

Отримати безкоштовну консультацію

Маєте питання? Заповніть форму, а наш менеджер зв’яжеться з вами найближчим часом.

academic

Повний супровід від STUDY.UA

Допоможемо обрати навчальний заклад та програму підготовки, оформити студентську візу, а також успішно вступити та отримати підтримку під час навчання.