help
Київ
arrow
  • Київ
  • Онлайн
  • Одеса
Передзвоніть мені
Плануєте навчання за кордоном?
STUDY.UA гарантує вступ до 330 університетів світу!
Отримати план вступу!
Нова Міжнародна школа STUDY.UA у Варшаві!
Престижна школа-парк для українців! Набір у 1-11 класи на 2023/2024 рік відкрито. Проживання, канадський атестат і міжнародна програма.
Детальніше
Денний IT Camp
Двотижневі канікули для дітей 9–13 років. 30 годин навчання за ІТ-напрямами: робототехніка, графіка, веб-розробка, відеомонтаж і розробка ігор
Детальніше
Приєднуйтесь до світу ІТ зі STUDY SPACE
Опануйте нову професію лише за 16 тижнів та отримайте перший офер від роботодавців!
Дізнатися більше
Літні групові поїздки за кордон!
Раннє бронювання місць в групах розпочато. Велика Британія, США, Канада. Спеціальна пропозиція — бронюйте поїздку зі знижкою €300!
Дізнатись більше
Британський табір STUDY.UA
Обирайте англомовні канікули у 2023 році. Локації в Україні, Польщі та Великій Британії. Знижки при ранньому бронюванні!
Детальніше
Новий ліцей на КІПРІ
Ліцензоваий ліцей повного дня, з українською та кембриджською навчальною програмою та поглибленим вивченням IT
Детальніше
Вища освіта в Канаді 2023
Напрямок №1 серед українських абітурієнтів. Вступ на бакалавріат та магістратуру, стажування та можливість працевлаштування після навчання
Детальніше
Актуальні пропозиції
Літні групові поїздки за кордон 2023

Відкрито бронювання місць у групах, поїздки до Великої Британії, США, Канади. Вивчення англійської мови, активний відпочинок, екскурсії та подорожі! Спеціальна пропозиція —бронюйте поїздку зі знижкою €300!

Британський табір STUDY.UA

Обирайте англомовні канікули у 2023 році. Локації в Україні, Польщі та Великій Британії. Англомовне середовище для вашої дитини 24/7.
British Camp — частина альянсу Всесвітньої та Американської асоціації таборів.
Екскурсії, тренінги, проєкти, 10 видів спорту, майстер-класи — і все це англійською мовою. Знижки при ранньому бронюванні!

STUDY ACADEMY HIGH SCHOOL

Міжнародний ліцей, який гарантує вступ до топ-університетів України та світу. Відкрито набір у 5-11 класи! Українська + міжнародна навчальні програми, IT-освіта, підготовка до складання ЗНО та IELTS, 7 локацій у Києві, невеликі класи до 12 осіб.

Нова Міжнародна школа STUDY.UA у Варшаві

Школа-парк для українців у престижному передмісті Варшави. Відкрито набір на 2023-2024 рік. Можливість вибору формату навчання: денна школа або школа-пансіон з проживанням. Українська + мінародна шкільні програми.

Для школярів
1
Нова Міжнародна школа STUDY.UA у Варшаві!

Престижна школа-парк для українців! Набір у 1-11 класи на 2023/2024 рік відкрито. Проживання, канадський атестат і міжнародна програма.

Детальніше
Британський табір STUDY.UA

Обирайте англомовні канікули у 2023 році. Локації в Україні, Польщі та Великій Британії. Англомовне середовище для вашої дитини 24/7.
Екскурсії, тренінги, проєкти, 10 видів спорту, майстер-класи — і все це англійською мовою. Знижки при ранньому бронюванні!

Детальніше
Міжнародний ліцей STUDY Academy High School!

Ліцензована школа повного дня, з двома мовами викладання, повною акредитацію МОН України та Кембриджського університету.
Відкрито набір у 5-10 класи!

Детальніше
Підготовка до вступу

Готуйтеся до вступу в ВНЗ за кордоном без відриву від навчання в Україні. Академічна й мовна підготовка, складання іспиту IELTS та гарантія зарахування до 330 університетів світу. 

Детальніше
Міжнародний шкільний атестат

Атестат про другу середню освіту від шкіл Великої Британії, США або Канади. Навчання за міжнародними стандартами, без відриву від навчання в українській школі.

Детальніше
Для студентів
1
Магістратура та післядипломна освіта

Програми магістратури й післядипломної освіти за кордоном. Вступ на 2022 рік. Велика Британія, США, Канада та Європа — обирайте країну, університет і програму, реєструйтеся просто зараз!

Детальніше
Мовні курси за кордоном

Вивчення іноземних мов у закордонних школах. Курси загальної, інтенсивної та спеціалізованої англійської та інших іноземних мов. Для студентів від 16 років.

Детальніше
Країни для навчання
Чому обирають STUDY.UA?
Партнерські договори з 330 університетами світу
Компанія STUDY.UA — офіційний представник в Україні університетів, коледжів та шкіл Великої Британії, Канади, США та Європейського Союзу.
Гарантії зарахування до університетів за кордоном
Ми гарантуємо зарахування до 330 партнерських університетів і коледжів Канади, США, Великої Британії та Європи для студентів наших підготовчих програм.
Атестати шкіл Канади та США
Міжнародна школа STUDY Academy — підбренд компанії STUDY.UA — навчає школярів за програмами середніх шкіл Канади та США, без відриву від навчання в українській школі.
Канікули в мовних центрах за кордоном
Компанія STUDY.UA презентує в Україні найширшу географію групових поїздок за кордон з метою вивчення англійської мови. Щорічно — понад 100 групових поїздок до Великої Британії, США, Канади та країн Європи.
330 Університетів партнерів

Освіта за кордоном

Навчання за кордоном щороку стає дедалі популярним, оскільки сьогодні без знання мови важко досягти бажаних висот, а ті, хто має в переліку своїх досягнень міжнародний диплом, максимально затребувані серед роботодавців на українському та міжнародному ринку праці. Але, не маючи інформації про підготовку і вступ до ВНЗ за кордоном, важко розпочати навчання. Завдання компанії STUDY.UA — зробити навчання за кордоном доступним для українців.

Чим займається освітня компанія STUDY.UA?

STUDY.UA займається організацією навчання за кордоном для українців з 1999 року. Ми пропонуємо такі напрями для навчання:

Пакет послуг компанії STUDY.UA 

Ми надаємо комплекс послуг, які допоможуть вам вступити до ВНЗ або школи за кордоном. Залежно від напряму навчання, до наших послуг входить:

STUDY.UA пропонує декілька програм підготовки до вступу. Наші менеджери допоможуть підібрати програму, виходячи з вашого рівня знань та цілей.

Вартість навчання за кордоном

Вартість навчання за кордоном залежить від багатьох факторів:

Також варто враховувати додаткові видатки на проживання та харчування. Усі ці пункти — індивідуальні. Тому, наші експерти на консультації детально розбирають кожен пункт, залежно від вашого запиту.