help
Київ
arrow
  • Київ
  • Онлайн
  • Одеса
Передзвоніть мені
«Англомовна освіта за кордоном» 4-5 лютого, Київ
Виставка для школярів 8-11 класу та їхніх батьків. 15 учасників-представників шкіл та ВНЗ з усіх куточків світу. Все про навчання за кордоном
Отримати запрошення
Нова Міжнародна школа STUDY.UA у Варшаві!
Престижна школа-парк для українців! Набір у 1-11 класи на 2023/2024 рік відкрито. Проживання, канадський атестат і міжнародна програма.
Детальніше
Літні групові поїздки за кордон!
Раннє бронювання місць в групах розпочато. Велика Британія, США, Канада. Спеціальна пропозиція — бронюйте поїздку зі знижкою €300!
Дізнатись більше
Міжнародний ліцей STUDY Academy High School!
Ліцензована школа повного дня, з двома мовами викладання, повною акредитацією МОН України та Кембриджського університету. Відкрито набір у 5-10 класи!
Детальніше
Англійська в STUDY Academy!
Найбільша Академія англійської мови України запрошує на навчання! Підготовка до вступу та навчання в університетах та школах за кордоном. Обирайте зручну локацію в будь-якому районі Києва та розпочинайте навчання у вересні!
Детальніше
Новий ліцей на КІПРІ
Ліцензоваий ліцей повного дня, з українською та кембриджською навчальною програмою та поглибленим вивченням IT
Детальніше
Спеціальні пропозиції для українців
Освіта в Канаді, США, Великобританії та Європі
Онлайн консультація
Вища освіта в Канаді 2022
Напрямок №1 серед українських абітурієнтів. Вступ на бакалавріат та магістратуру, стажування та можливість працевлаштування після навчання
Детальніше
Актуальні пропозиції
Нова Міжнародна школа STUDY.UA у Варшаві!

Престижна школа-парк для українців! Набір у 1-11 класи на 2023/2024 рік відкрито. Проживання, канадський атестат і міжнародна програма.

«Англомовна освіта за кордоном» 4-5 лютого, Київ

Виставка для школярів 8-11 класу та їхніх батьків. 15 учасників-представників шкіл та ВНЗ з усіх куточків світу. Все про навчання за кордоном.

Гарантія зарахування до шкіл за кордоном

Цікавитесь престижною середньою освітою за кордоном для вашої дитини? Готуйтесь до вступу за програмою Academic Start for Boarding Schools. Програма забезпечує академічну та мовну підготовку, допомагає дитині адаптуватися до західної системи освіти й гарантує зарахування до 250 шкіл у Великій Британії, Канаді, США та Європі!

Новий ліцей від STUDY.UA на КІПРІ

Ліцензоваий ліцей повного дня, з українською та кембриджською навчальною програмою та поглибленим вивченням IT. Ліцей повного дня: з 8:00 до 15:00 або з 8:00 до 18:00.
Міжнародна програма англійською мовою Cambridge Asessment English

Для школярів
1
Нова Міжнародна школа STUDY.UA у Варшаві!

Престижна школа-парк для українців! Набір у 1-11 класи на 2023/2024 рік відкрито. Проживання, канадський атестат і міжнародна програма.

Детільніше
Міжнародний ліцей STUDY Academy High School!

Ліцензована школа повного дня, з двома мовами викладання, повною акредитацію МОН України та Кембриджського університету.
Відкрито набір у 5-10 класи!

Детальніше
Підготовка до вступу

Готуйтеся до вступу в ВНЗ за кордоном без відриву від навчання в Україні. Академічна й мовна підготовка, складання іспиту IELTS та гарантія зарахування до 330 університетів світу. 

Детальніше
Міжнародний шкільний атестат

Атестат про другу середню освіту від шкіл Великої Британії, США або Канади. Навчання за міжнародними стандартами, без відриву від навчання в українській школі.

Детальніше
Для студентів
1
Магістратура та післядипломна освіта

Програми магістратури й післядипломної освіти за кордоном. Вступ на 2022 рік. Велика Британія, США, Канада та Європа — обирайте країну, університет і програму, реєструйтеся просто зараз!

Детальніше
Мовні курси за кордоном

Вивчення іноземних мов у закордонних школах. Курси загальної, інтенсивної та спеціалізованої англійської та інших іноземних мов. Для студентів від 16 років.

Детальніше
Країни для навчання
Чому обирають STUDY.UA?
Партнерські договори з 330 університетами світу
Компанія STUDY.UA — офіційний представник в Україні університетів, коледжів та шкіл Великої Британії, Канади, США та Європейського Союзу.
Гарантії зарахування до університетів за кордоном
Ми гарантуємо зарахування до 330 партнерських університетів і коледжів Канади, США, Великої Британії та Європи для студентів наших підготовчих програм.
Атестати шкіл Канади та США
Міжнародна школа STUDY Academy — підбренд компанії STUDY.UA — навчає школярів за програмами середніх шкіл Канади та США, без відриву від навчання в українській школі.
Канікули в мовних центрах за кордоном
Компанія STUDY.UA презентує в Україні найширшу географію групових поїздок за кордон з метою вивчення англійської мови. Щорічно — понад 100 групових поїздок до Великої Британії, США, Канади та країн Європи.

Освіта за кордоном

Навчання за кордоном щороку стає дедалі популярним, оскільки сьогодні без знання мови важко досягти бажаних висот, а ті, хто має в переліку своїх досягнень міжнародний диплом, максимально затребувані серед роботодавців на українському та міжнародному ринку праці. Але, не маючи інформації про підготовку і вступ до ВНЗ за кордоном, важко розпочати навчання. Завдання компанії STUDY.UA — зробити навчання за кордоном доступним для українців.

Чим займається освітня компанія STUDY.UA?

STUDY.UA займається організацією навчання за кордоном для українців з 1999 року. Ми пропонуємо такі напрями для навчання:

Пакет послуг компанії STUDY.UA 

Ми надаємо комплекс послуг, які допоможуть вам вступити до ВНЗ або школи за кордоном. Залежно від напряму навчання, до наших послуг входить:

STUDY.UA пропонує декілька програм підготовки до вступу. Наші менеджери допоможуть підібрати програму, виходячи з вашого рівня знань та цілей.

Вартість навчання за кордоном

Вартість навчання за кордоном залежить від багатьох факторів:

Також варто враховувати додаткові видатки на проживання та харчування. Усі ці пункти — індивідуальні. Тому, наші експерти на консультації детально розбирають кожен пункт, залежно від вашого запиту.