Спеціальні пропозиції для українців
Освіта в Канаді, США, Великобританії та Європі
Онлайн консультація
Актуальні пропозиції
Для школярів
1
Підготовка до вступу

Готуйтеся до вступу в ВНЗ за кордоном без відриву від навчання в Україні. Академічна й мовна підготовка, складання іспиту IELTS та гарантія зарахування до 330 університетів світу. 

Детальніше
Міжнародний шкільний атестат

Атестат про другу середню освіту від шкіл Великої Британії, США або Канади. Навчання за міжнародними стандартами, без відриву від навчання в українській школі.

Детальніше
Для студентів
1
Магістратура та післядипломна освіта

Програми магістратури й післядипломної освіти за кордоном. Вступ на 2022 рік. Велика Британія, США, Канада та Європа — обирайте країну, університет і програму, реєструйтеся просто зараз!

Детальніше
Мовні курси за кордоном

Вивчення іноземних мов у закордонних школах. Курси загальної, інтенсивної та спеціалізованої англійської та інших іноземних мов. Для студентів від 16 років.

Детальніше
Країни для навчання
Чому обирають STUDY.UA?
Партнерські договори з 330 університетами світу
Компанія STUDY.UA — офіційний представник в Україні університетів, коледжів та шкіл Великої Британії, Канади, США та Європейського Союзу.
Гарантії зарахування до університетів за кордоном
Ми гарантуємо зарахування до 330 партнерських університетів і коледжів Канади, США, Великої Британії та Європи для студентів наших підготовчих програм.
Атестати шкіл Канади та США
Міжнародна школа STUDY Academy — підбренд компанії STUDY.UA — навчає школярів за програмами середніх шкіл Канади та США, без відриву від навчання в українській школі.
Канікули в мовних центрах за кордоном
Компанія STUDY.UA презентує в Україні найширшу географію групових поїздок за кордон з метою вивчення англійської мови. Щорічно — понад 100 групових поїздок до Великої Британії, США, Канади та країн Європи.

Освіта за кордоном

Навчання за кордоном щороку стає дедалі популярним, оскільки сьогодні без знання мови важко досягти бажаних висот, а ті, хто має в переліку своїх досягнень міжнародний диплом, максимально затребувані серед роботодавців на українському та міжнародному ринку праці. Але, не маючи інформації про підготовку і вступ до ВНЗ за кордоном, важко розпочати навчання. Завдання компанії STUDY.UA — зробити навчання за кордоном доступним для українців.

Чим займається освітня компанія STUDY.UA?

STUDY.UA займається організацією навчання за кордоном для українців з 1999 року. Ми пропонуємо такі напрями для навчання:

Пакет послуг компанії STUDY.UA 

Ми надаємо комплекс послуг, які допоможуть вам вступити до ВНЗ або школи за кордоном. Залежно від напряму навчання, до наших послуг входить:

STUDY.UA пропонує декілька програм підготовки до вступу. Наші менеджери допоможуть підібрати програму, виходячи з вашого рівня знань та цілей.

Вартість навчання за кордоном

Вартість навчання за кордоном залежить від багатьох факторів:

Також варто враховувати додаткові видатки на проживання та харчування. Усі ці пункти — індивідуальні. Тому, наші експерти на консультації детально розбирають кожен пункт, залежно від вашого запиту.