help
Київ
arrow
  • Київ
  • Онлайн
  • Одеса
Передзвоніть мені
Вебінар «Англомовна освіта за кордоном»
14 грудня. Все про середню та вищу освіту в Канаді, Англії, Ірландії, Іспанії та Нідерландах. Участь безкоштовна, обов'язкова попередня реєстрація.
Зареєстурватися
Зимові групові поїздки за кордон для школярів
Отримайте знижку до €800 на останні місця в групових поїздках до США та Канади за наявності відкритої візи.
Обрати поїздку
StudyHUB: профорієнтація для учнів 8–11 класів
Програма на базі Міжнародного ліцею STUDY ACADEMY High School, що забезпечує глибинну профорієнтацію, розкриває сильні сторони школярів, а також допомагає виважено обрати спеціальність для подальшого навчання.
Дізнатися більше
Літні групові поїздки за кордон 2024
Відкрите раннє бронювання в освітні групові тури на літо 2024. Велика Британія, Канада, США, країни Європи. Англійська, екскурсії та подорожі. Бронюйте зі знижкою €500 на старті сезону!
Обрати поїздку
Зимовий семестр на Кіпрі
Запрошуємо на зимовий семестр до Міжнародної школи NEO STUDY у Лімасолі. Для дошкільнят від 4,5 років та учнів 1–9 класів. Залиште заявку та отримайте консультацію.
Отримати консультацію
Нова Міжнародна школа STUDY.UA у Варшаві!
Престижна школа-парк для українців! Набір у 1-11 класи на 2023/2024 рік відкрито. Проживання, канадський атестат і міжнародна програма.
Детальніше
Новий ліцей на Кіпрі
Ліцензоваий ліцей повного дня, з українською та кембриджською навчальною програмою та поглибленим вивченням IT
Детальніше
Актуальні пропозиції
Зимовий семестр на Кіпрі

Запрошуємо на зимовий семестр до Міжнародної школи NEO STUDY у Лімасолі. Для дошкільнят від 4,5 років та учнів 1–9 класів. Залиште заявку та отримайте консультацію.

Зимові групові поїздки за кордон

Отримайте знижку до €800 на останні місця в групових поїздках до США та Канади за наявності відкритої візи. Вивчення англійської мови, екскурсії, подорожі та позакласний відпочинок.

STUDY ACADEMY HIGH SCHOOL

Відкрито набір до Міжнародного ліцею в Києві та Одесі для учнів 5–11 класів! Гарантований вступ до одного з 330 університетів світу, українців + міжнародних навчальних програм, IT-освіти, підготовки до здачі IELTS та ЗНО.

Міжнародна школа NOVA STUDY у Варшаві

Вибирайте одну з 2 локацій школи: школа-парк у передмісті Варшави, за 30 хвилин від центру міста, а також школа у центрі Варшави — 3 хвилини від Pałac Kultury i Nauki. Залишилось 10 місць на 2023–2024 навчальний рік! Денна школа або школа-пансіон із проживанням. Українська + міжнародна навчальні програми.

Для школярів
1
Зимовий семестр на Кіпрі

Запрошуємо на зимовий семестр до Міжнародної школи NEO STUDY у Лімасолі. Для дошкільнят від 4,5 років та учнів 1–9 класів. Старт навчання — 1 листопада. Залиште заявку та отримайте консультацію.

Залишити заявку
TORONTO IMPERIAL SCHOOL

Відкрито набір до канадської школи у Києві для учнів 5–11 класів! Випускники школи навчаються за об’єднаною шкільною програмою та отримують одразу 2 атестати після випуску: канадський + український.

Детальніше
Набір на зимові групові поїздки — відкрито!

Вивчення іноземної мови + яскраві екскурсії. Обирайте ваш напрям: США, Велика Британія, Швейцарія, Австралія, Канада. Для школярів 10-17 років. Бронюйте місце в групі за спеціальними цінами!

Детальніше
Міжнародна школа STUDY.UA у Варшаві

Відкрито набір у 1-11 класи на 2023-2024 навчальний рік. Канадський атестат і міжнародна програма. 2 формати навчання на вибір:

– школа-пансіон у передмісті Варшави.

– денна школа у центрі Варшави.

Детальніше
Міжнародний ліцей STUDY Academy High School

Відкрито набір до Міжнародного ліцею в Києві та Одесі для учнів 5–11 класів! Гарантований вступ до одного з 330 університетів світу, українська + міжнародна навчальні програми, IT-освіти, підготовка до здачі IELTS та ЗНО.

Детальніше
Академія англійської мови STUDY ACADEMY

Академія англійської мови для школярів, студентів та дорослих. 11 локацій у Києві та Одесі, а також онлайн-навчання. Понад 30 оновлених програм із фокусом на вивченні академічної англійської мови. Вибирайте програму та бронюйте місце у групі!

Детальніше
Середня освіта за кордоном

Пряме зарахування до 250 партнерських шкіл у Великій Британії, Канаді, США та країн Європи. Програма підготовки
в Україні з гарантією зарахування. Набір у школи на 2024 рік розпочато!

Детальніше
Бакалавріат за кордоном

Програми бакалавріата за кордоном для українських абітурієнтів. Вступ на 2023-2024 рік. Велика Британія, США, Канада та Європа — обирайте країну, університет і програму, реєструйтеся просто зараз!

Детальніше
Для студентів
1
Бакалавріат за кордоном

Програми бакалавріата за кордоном для українських абітурієнтів. Вступ на 2023-2024 рік. Велика Британія, США, Канада та Європа — обирайте країну, університет і програму, реєструйтеся просто зараз!

Детальніше
Магістратура за кордоном

Програми магістратури й післядипломної освіти за кордоном. Вступ на 2023/2024 рік. Продовжуйте навчання у Великій Британії, США, Канаді та Європі. Отримайте диплом, що визнається в усьому світі та перспективне майбутнє. Обирайте країну, виш і програму з нашим експертом!

Детальніше
Мовні курси за кордоном

Вивчення іноземних мов у закордонних школах. Курси загальної, інтенсивної та спеціалізованої англійської та інших іноземних мов. Для студентів від 16 років.

Детальніше
Академія англійської мови STUDY ACADEMY

Академія англійської мови для школярів, студентів та дорослих. 11 локацій у Києві та Одесі, а також онлайн-навчання. Понад 30 оновлених програм із фокусом на вивченні академічної англійської мови. Вибирайте програму та бронюйте місце у групі!

Детальніше
Країни для навчання
Чому обирають STUDY.UA?
Партнерські договори з 330 університетами світу
Компанія STUDY.UA — офіційний представник в Україні університетів, коледжів та шкіл Великої Британії, Канади, США та Європейського Союзу.
Гарантії зарахування до університетів за кордоном
Ми гарантуємо зарахування до 330 партнерських університетів і коледжів Канади, США, Великої Британії та Європи для студентів наших підготовчих програм.
Атестати шкіл Канади та США
Міжнародна школа STUDY Academy — підбренд компанії STUDY.UA — навчає школярів за програмами середніх шкіл Канади та США, без відриву від навчання в українській школі.
Канікули в мовних центрах за кордоном
Компанія STUDY.UA презентує в Україні найширшу географію групових поїздок за кордон з метою вивчення англійської мови. Щорічно — понад 100 групових поїздок до Великої Британії, США, Канади та країн Європи.
1

Нам довіряють

Міжнародна організація Quality English, яка вже більше 20 років спеціалізується на мовних школах, відзначила якість роботи нашої компанії на найвищому рівні

British Boarding Schools Network, яка об’єднує британські школи та агенції по всьому світу, підтвердила якість роботи нашої компанії та зробила офіційним сертифікованим агентством

Shorelight Education, освітній провайдер, що допомагає вступати на програми вищої освіти до університетів США, відзначив нашу участь у міжнародній конференції в Дубаї

Humber College офіційно підтвердили наш статус партнера та представника Humber Institute of Technology & Advanced Learning, державного коледжу у Торонто, Канада

Мовна школа Malvern House Cyprus, розташована в Лімассолі, підтвердила своє офіційне партнерство з нами. Вона входить до британської мовної школи Malvern House London

English UK, національна асоціація акредитованих центрів з вивчення внглійської мови у Великобританії, що викладають мову на міжнародному рівні, офіційно підтвердила наше партнерство

Study Group, провідний провайдер міжнародної освіти, що працює з університетами всього світу, підтверджує наше офіційне партнерство. Зокрема, право зараховувати до вишів згідно з термінами та вимогами

International Management Institute Switzerland та International Culinary Institute Switzerland, відомі школи гостинності та кулінарії, офіційно підтвердили наш статус партнера

Ми отримали міжнародну відзнаку від StudyTravel Star Awards як краща освітня агенція Східної Європи 2022. Саме навчальні заклади-партнери обирали переможця та виявили до нас довіру

Accord ecole de langues Paris є престижною французькою школою, яка вже понад 20 років приймає студентів з усіх куточків світу. Вона офіційно підтвердила наше партнерство

Abbey College, середня школа із спільним навчанням у Кембриджі, яка пропонує іноземним студентам освіту світового класу, офіційно підтвердила наше партнерство

Kaplan Aspect, міжнародний навчальний центр, що навчає іноземних студентів англійською мовою та іншим дисциплінам в Англії, Австралії, Новій Зеландії, Канаді та США, офіційно підтвердив наше партнерство.

Сертифікат від EF Language School, де вказано, що ми є офіційним представником цієї міжнародної мовної школи. Компанія з 1965 року спеціалізується на мовному навчанні, освітніх подорожах

Документ підтверджує партнерство з британською мовною школою, що спеціалізується на літніх програмах. Buckswood Overseas Summer School, міжнародна школа для дітей від 8 до 17 років, заснована у 2011 р.

Swiss Education Group (SEG), найбільша освітня група у Швейцарії, яка пропонує престижну освіту у сфері туризму, готельного бізнесу та кулінарії, офіційно є партнером нашої компанії

Business and Hotel Management School підтверджує офіційне партнерство з нашою компанією. Це один із найпрестижніших ВНЗ у сфері підприємництва, готельного менеджменту та кулінарної справи у Швейцарії

Scuola Leonardo da Vinci підтверджує наше офіційне партнерство. Школа італійської мови імені Леонардо да Вінчі має представництва у чотирьох найкрасивіших містах: Флоренції, Римі, Мілані та Сієні

University of fraser valley підтверджує наше офіційне партнерство, право готувати до вступу й зараховувати студентів до цього навчального закладу. Університет розташований у Британській Колумбії, Канада.

Buckswood school, взірець класичної британської бордингової школи, що заснована у 1933 році, підтверджує офіційне партнерство з нашою компанією. Це заклад елітної середньої освіти міжнародного рівня

Ardmore Language Schools підтверджують, що наша компанія є офіційним партнером цієї мережі мовних шкіл. Ardmore Group пропонує широкий спектр послуг: мовні курси для підлітків у Великій Британії та США.

Humber Institute of Technology & Advanced Learning офіційно підтверджують наш статус партнера. Це один із найбільших державних вищих навчальних закладів Канади, розташований у Торонто

Conestoga College Institute of Technology and Advanced Learning, що заснований у 1967 році та входить до найкращих коледжів провінції Онтаріо, Канада, підтверджує наш офіційний статус партнера

Thompson Rivers University, державний канадський університет, 1970 року заснування, офіційно підтверджує наш статус партнера та уповноважує нас набирати студентів до навчального закладу

Мовна школа Did Deutsch Institut, що є однією з найкращих мовних шкіл Німеччини, офіційно підтверджує наше партнерство та уповноважує набирати студентів на її освітні програми

London School of Business and Finance (LSBF), приватна бізнес-школа у Великій Британії, офіційно підтверджує наше партнерство. Школа належить до групи комерційної освіти Global University Systems

Webster University є одним із лідерів в американській освіті. Заснований в Сент-Луїсі, штат Міссурі, США в 1915 році. Цим документом університет офіційно підтверджує партнерство з нами

San Bernardino California State University — державний дослідницький університет у США. ВНЗ, заснований у 1965 році, офіційно підтвердив партнерство з нашою компанією

Centennial College of Applied Arts and Technology, вищий навчальний заклад, розташований у Торонто, Онтаріо, Канада. Виш офіційно підтвердив наше партнерство. Це найстаріший державний ВНЗ в Онтаріо

Seneca College — найбільший державний коледж Канади, що пропонує 260 різних освітніх програм для міжнародних студентів. Цей виш офіційно підтвердив наше партнерство

Відзнака нашої компанії за видатний внесок у представництві та партнерстві від EU Business School — приватної бізнес-школи з кампусами в Женеві та Монтре, Барселоні та Мюнхені

Buckswood School, приватна школа для хлопчиків і дівчаток, заснована в 1933 році, офіційно підтверджує партнерство з нашою компанією та вповноважує консультувати й набирати студентів на її програми

Kaplan International Pathways офіційно підтвердили наше партнерство. Компанія пропонує курси англійської мови, підготовчі курси та підготовку до магістратури для іноземних студентів у Великій Британії

EF International Language Centers офіційно підтвердили наше партнерство. Це мовні курси, що належать до EF Education First — міжнародної освітньої компанії

Підтвердження, що ми є офіційним партнером мовної школи Carl Duisberg в Німеччині. Кампуси школи знаходяться в містах: Берлін, Кельн, Мюнхен, Радольфцелль

Bodwell High School підтвердила наше офіційне партнерство. Це приватна школа-пансіон у Британській Колумбії, Канада, заснована у 1991 році. Зараз у Bodwell High School навчається 500 школярів

St. Lawrence College відзначив нас як важливого партнера у міжнародній освіті. Це канадський коледж прикладних мистецтв та технологій з кампусами у Східному Онтаріо: Броквіллі, Корнуоллі та Кінгстоні

Cavendish School of English офіційно підтверджує наше партнерство. Це загальноосвітня школа зі статусом академії, розташована в Істборні, Східний Сассекс в Англії для дітей віком від 2 до 16 років

Kings Colleges, одна з провідних міжнародних освітніх груп у Великій Британії та США, заснована у 1957 році, підтвердила наш офіційний статус партнера

Swiss Language Club — це літній табір, який пропонує уроки французької, англійської та німецької мов для дітей 10-16 років. Організація підтверджує офіційне партнерство з нами

FLS International (FLS), велика міжнародна школа англійської мови, центри якої розташовані у багатьох містах США, офіційно підтвердила наше партнерство

Сертифікат про участь нашої компанії як офіційного партнера міжнародної бізнес-школи в EU Business School Vip Agents Meeting 2023, що відбулась у Барселоні

Освіта за кордоном

Навчання за кордоном щороку стає дедалі популярним, оскільки сьогодні без знання мови важко досягти бажаних висот, а ті, хто має в переліку своїх досягнень міжнародний диплом, максимально затребувані серед роботодавців на українському та міжнародному ринку праці. Але, не маючи інформації про підготовку і вступ до ВНЗ за кордоном, важко розпочати навчання. Завдання компанії STUDY.UA — зробити навчання за кордоном доступним для українців.

Чим займається освітня компанія STUDY.UA?

STUDY.UA займається організацією навчання за кордоном для українців з 1999 року. Ми пропонуємо такі напрями для навчання:

Пакет послуг компанії STUDY.UA 

Ми надаємо комплекс послуг, які допоможуть вам вступити до ВНЗ або школи за кордоном. Залежно від напряму навчання, до наших послуг входить:

STUDY.UA пропонує декілька програм підготовки до вступу. Наші менеджери допоможуть підібрати програму, виходячи з вашого рівня знань та цілей.

Вартість навчання за кордоном

Вартість навчання за кордоном залежить від багатьох факторів:

Також варто враховувати додаткові видатки на проживання та харчування. Усі ці пункти — індивідуальні. Тому, наші експерти на консультації детально розбирають кожен пункт, залежно від вашого запиту.