Wilfrid Laurier University

Ватерлоо, Канада

 • Державний дослідницький університет Канади.
 • Звання «Найкраща школа бізнесу» на канадському конкурсі бізнес-факультетів.
 • 97% випускників працевлаштовуються в перший рік після випуску.
Зв'язатися з нами
academic
Зв'язатися з нами

Коротка інформація про університет

Wilfrid Laurier University – університет №5 за рівнем задоволеності студентів (Canada’s Best Universities by Student satisfaction, Maclean’s, 2021). Цей вищий навчальний заклад входить до рейтингу ТОП-10 ВНЗ Канади.

Wilfrid Laurier University Canada займає лідируючі позиції у рейтингах завдяки якості запропонованої освіти. Програми бакалаврату та магістратури ВНЗ поєднують традиційні та інноваційні методики викладання, практику та академічну теорію. Студенти активно займаються дослідницькою діяльністю під керівництвом провідних вчених.

Серед основних переваг університету Лор’є — унікальна платформа «освіти та співпраці» та найбільша в Канаді «кооперативна» програма, завдяки якій студенти отримують затребувані компетенції на стажуванні, що оплачується.

Залишити заявку
alt - , Wilfrid Laurier University, , 1
Дізнатись як вступити

Wilfrid Laurier University

Університет Лор’є (WLU) вважається одним із топових ВНЗ Канади. Тут досягнуто оптимального співвідношення педагогів до студентів — 1:25. ВНЗ прагне надати підтримку всім студентам як у процесі навчання, і надалі у побудові кар’єри.

 • Щорічно в університеті навчається 20 тисяч студентів Близько 1 тисячі абітурієнтів є іноземними громадянами з більш ніж 80 країн світу.
 • WLU включає 2 основних кампуси: в Брентфорді і Уотерлоу. Кампус коледжу знаходиться у Брентфорді.
 • Студентам пропонується понад 80 спеціальностей коледжу для переходу на 60 спеціальностей до університету.
 • На основі інституту числиться понад 25 дослідних центрів та інститутів.
 • Університет має 5 студентських резиденцій.

Як провідний дослідницький університет, Лор’є активно проводить дослідження, залучаючи до цього студентів. Програми ВНЗ поєднують традиційні та інноваційні методи навчання.

Підтримка студентів

Підтримкою іноземних студентів займається міжнародний центр WLU. Тут консультують із усіх необхідних питань, допомагають в оформленні потрібних документів, сприяють адаптації та підбирають усім студентам першокурсникам наставників зі старших курсів. ВНЗ Вілфріда Лор’є організовує ярмарки вакансій, зустрічі з роботодавцями, конференції та семінари.

Популярні напрями ВНЗ

На бакалаврат студенти університету отримують доступ до 10 різних факультетів і більш ніж до 80 програм навчання. Серед найпопулярніших:

 • здоров’я та медицина;
 • мистецтво та дизайн;
 • комп’ютерні науки;
 • соціальні науки;
 • бізнес;
 • гуманітарні науки.

Інфраструктура

Кампуси університету Wilfrid Laurier University оснащені всім необхідним для комфортного навчання та проживання студентів. Більшість учнів проживає в головному кампусі Ватерлоо, де розташовуються студентські резиденції. Університет підтримує хобі та інтереси своїх студентів. На території ВНЗ розташовані численні спортивні майданчики, тенісні корти, бібліотека, студії танців, музики та різноманітних спортивних секцій.

В університеті Wilfrid Laurier University є 2 головні кампуси, розташовані у Ватерлоо та Брентфорді. Також на базі числиться факультет соціальної роботи, який розташований у Кітченері, тоді як у Торонто за програмою МВА вихідного дня навчаються студенти-магістри.

Кітченер. Невеликий кампус, в якому проживає близько 300 студентів та абітурієнтів Wilfrid Laurier University. Вони навчаються за програмою соціальної роботи імені Лайла С. Хоммана від університету Лор’є, розташованого у старовинній будівлі в Центрі Кітченера.

Торонто. Тут розташований головний офіс Лор’є університету. У ньому проводяться дискусійні клуби, літературні читання, а також круглі столи, заняття з підвищення кваліфікації та різноманітні семінари від ВНЗ. Починаючи з 1999 року, Школа Лазарідіс забезпечує випускникам програми вихідного дня з неповним робочим графіком у фінансовому районі Торонто.

Єллоунайф. Один із провідних офісів університету, основною спеціалізацією якого є дослідницька діяльність. Табори, польові кемпінги та дослідницька діяльність проводиться тут цілий рік.

Чунцін, Китай. Офіс Wilfrid Laurier University в Китаї дозволяє співпрацювати з іншими ВНЗ-партнерами університету, яких зараз 9. Також це додаткова можливість обміну студентами. Інформатика, логістика, соціальні послуги та охорона здоров’я – лише частина актуальних проектів.

Вартість навчання

Орієнтовні вартості навчальних програм бакалаврату та для магістратури Wilfrid Laurier University:

 • бакалаврські програми — 27,860 CAD/рік;
 • магістерські програми — 13,770 CAD/рік;
 • проживання та харчування — від 7 до 11 тис. CAD/рік.

Варто враховувати, що вартість навчання залежить не лише від обраної спеціальності та програми, але також і від комфортабельності проживання, особистих витрат, медичних страховок та додаткових внесків, що сплачуються окремо.

Програми навчання

Для міжнародних студентів в Університеті Wilfrid Laurier University діє спеціалізована програма першого курсу бакалаврату. Вона включає профільні, а також додаткові курси на вибір. Всього в університеті запропоновано 2 профільні напрями для навчання:

 • Бакалавр;
 • Майстер (MBA).
 • Також є можливість обрати мовні підготовчі програми для іноземних студентів.

Можливості та перспективи випускників

У 2021 році університет Wilfrid Laurier University був визнаний одним із провідних у списку топ-100 роботодавців Канади для молоді. Ця оцінка базується на залученні та утриманні працівників, а також наставництві, навчанні та підтримці в роботі. Це один із двох ВНЗ країни, який увійшов до цього рейтингу.

94,9% випускників-іноземців після закінчення WLU протягом 12 місяців влаштовуються на престижну роботу або залишаються на посадах у компаніях, де проходили стажування.

Також університет надає широкі можливості для обміну студентів, співпрацюючи з більш ніж 70 країнами-партнерами. Протягом навчального року «кар’єрний центр» ВНЗ проводить велику кількість (близько 700) семінарів та заходів, що належать до працевлаштування та стажування студентів.

Оскільки з точки зору працевлаштування та успішної побудови кар’єри важливою є наявність професійного досвіду, всі іноземні студенти під час навчання можуть працювати неповний робочий день. Окремо варто зазначити, що іноземні випускники WLU можуть працювати в Канаді протягом 3-х років після закінчення навчання, а потім подати документи на прискорене отримання посвідки на проживання.

Університет Лор’є має великий авторитет, як ВНЗ, який готує ініціативних підприємців та справжніх фахівців своєї справи. Тому кожен студент може розраховувати на якісну підтримку та допомогу ВНЗ у розвитку та покращенні своїх професійних навичок.

alt - , Wilfrid Laurier University, , 3
alt - , Wilfrid Laurier University, , 5
alt - , Wilfrid Laurier University, , 7

Розташування

Ватерлоо, Канада
 • Ватерлоо Маленьке містечко в Онтаріо. Головний кампус знаходиться саме тут, лише за 100 км від Торонто. Місто славиться своїми рекреаційними ресурсами, природою, безліччю галерей, студій, музеїв, фестивалів. У кампусі Ватерлоо навчається та проживає 16 тисяч студентів із загальних 19 тисяч учнів. Тут розташовані одні з головних факультетів ВНЗ: мистецтва, бізнесу, економіки, постдипломної освіти. Лор’є – це один з головних дослідницьких центрів Канади та безліч інститутів та лабораторій розміщено у головному кампусі.
 • Брентфорд Цей кампус розташований у центрі міста. Тут базується факультет вільного мистецтва, вивчення соціальних та гуманітарних наук, а також один із наукових центрів при університеті.

Програми навчання

The Laurier English & Academic Foundation (LEAF) Program
MBA (магістр бізнес-адміністрування)

The Laurier English & Academic Foundation (LEAF) Program

Для тих, у кого рівень мови не відповідає вимогам вступу, університет пропонує програму, в рамках якої учні проходять навчання англійської у невеликих групах. Програма вивчення англійської мови складається з 5 рівнів. Після прибуття студенти проходять тест, щоб визначити який із 5 рівнів програми підходить для них.

Після закінчення всіх рівнів студент може продовжити навчання для досягнення ступеня бакалавра.

Вік

Від 16 років

Тривалість програми

14 тижнів

Початок програми

Вересень, січень, літній період

MBA (магістр бізнес-адміністрування)

Університет пропонує отримання кваліфікаційного ступеня в менеджменті для людей, які перебувають на управлінських посадах або прагнуть просунутися кар’єрними сходами.

Вимоги до вступу

 • Full-time — досвід роботи мінімум 2 роки;
 • Full-time with Co-op — досвід роботи не потрібен;
 • Full-time International (+відрядження та подорожі) — досвід роботи мінімум 3 роки, ступінь бакалавра, 3 рекомендації від роботодавця або академічного наставника та рівень знання англійської мови TOEFL ibt 89, IELTS 7.

Вік

Від 23 років

Тривалість навчання

12 (full-time) або 20 місяців (full time + co-op чергування семестрів навчання та семестрів оплачуваної практики за спеціальністю)

Початок програми

Вересень

Бажаєте вступити до цього навчального закладу ?

ACADEMIC START

програма комплексної підготовки школярів та студентів до вступу до топ-університетів та шкіл світу

 • Гарантія зарахування
 • Без відриву від навчання в Україні
 • Академічна та мовна підготовка
 • Профорієнтація
academic

Проживання

Студенти ВНЗ Лор’є проживають як у резиденціях на кампусі університету, так і орендують квартиру або селяться в сім’ї, що приймає. Все залежить від бажаного рівня комфорту.

Проживання у студентському містечку Wilfrid Laurier University оплачується окремо. Його вартість становить приблизно CAD $ 11,428 на рік. У цю суму входять витрати не лише за житло, а й на особисті потреби та харчування. Ціна за кімнату у резиденції університету складає CAD$7,282.

На території резиденцій знаходяться спільні пральні, їдальні, кухні, зони для відпочинку, комп’ютерні класи та бібліотеки. Студенти можуть оформити триразове харчування у їдальні.

Якщо у студентів є потреба у проживання окремо, то вони можуть звернутися за допомогою до Центру підтримки та допомоги студентів при ВНЗ. Університет сприятиме підбору житла поблизу навчальних корпусів.

alt - , Wilfrid Laurier University, , 9

Вступайте в ТОП ВНЗ світу зі STUDY.UA

20 років

досвіду на ринку міжнародних освітніх програм

300

фахівців забезпечують високу якість послуг

330

партнерських університетів у США, Канаді та Європі

2000

студентів щорічно вирушає на навчання за кордон

ЗАЛИШИТИ ЗАЯВКУ

ЗАЛИШИТИ ЗАЯВКУ

Заповніть цю форму, ми зв'яжемося з Вами найближчим часом

academic

Безкоштовна консультація від експертів STUDY.UA

Допоможемо обрати навчальний заклад та програму підготовки, оформити візу, а також успішно вступити та отримати підтримку під час навчання.