Simon Fraser University (Університет Саймона Фрезера)

Суррей, Ванкувер, Бернабі, Британська Колумбія, Канада

 • ТОП-10 найкращих університетів Канади.
 • Близько 100 навчальних програм.
 • Co-op програми з чергуванням семестру навчання та семестру роботи.
Зв’язатися з нами
academic
Зв’язатися з нами

Коротка інформація про університет

Simon Fraser University — це вищий навчальний заклад з бездоганною репутацією, що входить до світового рейтингу кращих університетів за версією незалежних досліджень QS World University Rankings, US News & World Report, Maclean’s Magazine та ін.

Серед популярних програм навчання в Simon Fraser University — бізнес, природничі науки та інжиніринг. Загалом ВНЗ пропонує близько 100 різних напрямів навчання та 8 головних факультетів.

Такі програми навчання як комп’ютерні науки, математика, науки про навколишнє середовище та педагогіка в університеті Саймона Фрейзера увійшли до ТОП-10 серед ВНЗ Канади (за версією Maclean’s Magazine).

Залишити заявку
alt - , Simon Fraser University (Університет Саймона Фрезера), , 1
Дізнатись як вступити

Simon Fraser University (SFU)

Університет Саймона Фрейзера (SFU) було засновано 1965 року. За роки існування Simon Fraser University забезпечив міжнародну вищу освіту понад 160 тисяч випускників. Щорічного у ВНЗ навчаються близько 35 тисяч студентів, а у викладацькому комітеті працюють 950 професорів та експертів.

 • 1% найкращих університетів світу (QS World University Rankings, 2018).
 • ТОП-10 найкращих університетів Канади.
 • Програми «Інформаційні технології» та бізнес-школа Саймона Фрейзера входять до світових топів.
 • Практично всі програми навчання пропонують оплачуване стажування (со-ор) для іноземних студентів.
 • Студенти можуть долучитися до громадських досліджень міжнародного рівня.

Можливості та перспективи

Більшість програм навчання в університеті Simon Fraser University надають оплачуване стажування після навчання. Це дає змогу отримати необхідні навички для фахівців на майбутньому місці роботи. Студенти проходять практику в таких компаніях як Tesla, Facebook, Blackberry, Bank of Montreal, IBM, HSBC, KPMG та Macquarie Bank.

Університет Саймона Фрейзера (Канада) використовує триместрову систему навчання. Це дозволяє перервати навчання на час практики або роботи, а потім легко відновити його на останньому семестрі.

Дослідження та акредитація

Дослідницька діяльність SFU активно інвестується. Це дозволяє відкривати нові лабораторії, центри та навіть окремі інститути досліджень, такі як Institute for Health Research and Education та Science and Technology Complex. ВНЗ входить до ТОП-15 дослідних університетів Канади. Дохід від досліджень на його базі становить від $100 млн у 2013 році до $167,3 млн у 2020 році.

Прогрес у дослідженнях Simon Fraser University Canada тісно пов’язаний із комерційною діяльністю провінції Британської Колумбії. Одна з ініціатив університету – організація під назвою «T.I.M.E.» (Technology, Innovation, Management та Entrepreneurship). Проєкт TIME Center створено для розвитку лідерських навичок у студентів. Це програма для підготовки талановитих випускників з метою активної підприємницької діяльності у Канаді надалі.

Популярні напрями ВНЗ

Програма з комп’ютерних наук Artificial Intelligence (штучний інтелект) увійшла до світового рейтингу. Факультет інженерії отримав відзнаку завдяки напрямку Mechatronic Systems Engineering. Випускники цієї спеціальності працюють у сфері механічної, електричної, комп’ютерної інженерії, а також із розробкою ПЗ.

Бізнес-школа університету The Beedie School отримала престижні акредитації Association to Advance Collegiate Schools of Business (AACSB), European Quality Improvement System (EQUIS) та Principles for Responsible Management Education (PRME), якими володіють лише 1% вищих навчальних закладів у світі.

Інфраструктура

Студенти університету Simon Fraser University проживають у сучасному студентському містечку, яке ділиться на резиденції — п’ять резиденцій відкрито для учнів бакалаврату та дві — для магістрів. Кампуси повністю обладнані для комфортного проживання: кімнати оснащені меблями, санвузлом, доступом в Інтернет. Загальні ванні кімнати, пральні, столові та відпочинку також відповідають необхідним критеріям комфортабельності.

 • На базі свого кампуса кожен студент може вибрати спортивний напрямок — по всій території розташовані майданчики для занять футболом, волейболом, баскетболом, єдиноборствами та йогою.
 • При університеті є два спортивні комплекси та фітнес-центр.
 • Також студенти можуть відвідувати секції з веслування на байдарках та каное, понад 100 клубів за інтересами, включаючи танці, театральне мистецтво, астрономію, заняття музикою та багато іншого.
 • ВНЗ має сучасну бібліотеку, безліч дослідницьких та наукових центрів, три художні галереї, особистий музей археології та етнології.

Вартість навчання

Орієнтовна цінова політика для бакалаврських програм в університеті Simon Fraser University — від 15 тис. CAD/рік. На проживання та харчування слід виділити від 6 тис. CAD/рік.

Також при розрахунку вартості навчання потрібно врахувати особисті витрати, медичну страховку (приблизно 565 CAD за рік), витрати на навчальні матеріали (близько 1 тис. CAD за рік), а також за оплату громадського транспорту, консульських зборів, авіаперельотів та трансферу до ВНЗ. Ці витрати студент сплачує окремо.

Програми навчання

Для міжнародних студентів у ВНЗ Simon Fraser University діє спеціалізована програма першого курсу бакалаврату на базі коледжу Fraser International College. Вона містить профільні, а також додаткові курси на вибір.

Підготовка до бакалавріату розрахована на 2 семестри та дозволяє пройти кілька профільних предметів, які актуальні на першому курсі бакалавріату. Ця програма допоможе підготувати студента до нових умов навчання та покращити академічні знання.

Бакалавр — зарахування відбувається на другий курс обраної спеціальності після проходження підготовчої програми. Всього запропоновано 8 факультетів SFU (Arts and Social Sciences, Computing Science, Business Administration, Engineering Science, Communication and Business, Environment, Communication Art and Technology, Health Science).

Підготовка до магістратури (Pre-MBA) — тривалість цієї програми становить 1 семестр або 12 тижнів. Навчання проходить на базі бізнес-школи The Beedie School, у невеликих класах до 15 осіб. Посилене вивчення необхідних знань та навичок дозволяє легко вступити на магістратуру до SFU.

Магістратура (MBA) — після проходження підготовчої програми студенти автоматично зараховуються на магістратуру. Після успішного завершення цього етапу талановиті міжнародні студенти з високими балами можуть отримати робочу візу на строк до 3-х років. Також надається можливість оплачуваних стажувань до 4-х місяців.

Мовні підготовчі програми — English Language Program створено для іноземних студентів, рівень знання англійської мови у яких недостатній для комфортного навчання. Тривалість такої програми становить 1-2 семестри, залежно від рівня знань та швидкості навчання абітурієнтів.

alt - , Simon Fraser University (Університет Саймона Фрезера), , 3
alt - , Simon Fraser University (Університет Саймона Фрезера), , 5
alt - , Simon Fraser University (Університет Саймона Фрезера), , 7
alt - , Simon Fraser University (Університет Саймона Фрезера), , 9
alt - , Simon Fraser University (Університет Саймона Фрезера), , 11
alt - , Simon Fraser University (Університет Саймона Фрезера), , 13

Розташування

Суррей, Ванкувер, Бернабі, Канада
 • Burnaby Campus Основний кампус університету у місті Бернабі спроектований відомим архітектором Артуром Еріксоном. На цей час це студентське містечко складається із 30 корпусів.
 • Surrey Campus Центральний кампус, розташований в одному зі швидкозростаючих міст Канади —  Сурреї. Він приваблює студентів комфортною транспортною розв’язкою. 
 • Vancouver Campus Розташований у Ванкувері, цей кампус щорічно приймає понад 10 тисяч студентів різних спеціальностей.

Навчальні програми

University Transfer Program (вступ на другий курс)
Pre-MBA (Підготовка до навчання за програмою MBA)

University Transfer Program (вступ на другий курс)

Програма розроблена таким чином, щоб допомогти студентам швидко влитися у навчальний процес та адаптуватися до культури та життя в новій країні. Навчання проходить у невеликих групах, що сприяє кращому засвоєнню навчального матеріалу.

 

Програма еквівалентна першому року навчання на бакалаврській програмі в університеті Саймона Фрейзера. Після успішного закінчення програми студент автоматично переходить відразу на 2-й курс вибраного факультету Simon Fraser University.

Вимоги до вступу

IELTS 5.0 (додатково необхідно пройти курс академічної англійської) / IELTS 5.5 або еквівалент, атестат про середню освіту з високими оцінками з профільних предметів.

Вік

Від 17 років

Тривалість програми

3 семестри

Початок програми

У січні, травні та вересні

Pre-MBA (Підготовка до навчання за програмою MBA)

Pre-MBA — це ефективна підготовка до навчання за програмою MBA (Магістр бізнес-адміністрування) при університеті Simon Fraser University. Учні навчаються у невеликих групах. У процесі проходження підготовки студенти набувають необхідних теоретичних та практичних навичок для подальшого навчання.

При успішному проходженні програми Pre-MBA (середній бал GPA 3.0) студенти гарантовано зараховуються на курс MBA до університету Simon Fraser University. Студенти, які отримали ступінь магістра бізнес-адміністрування, можуть працювати виконавчими директорами в рекламних агентствах, банкірами, підприємцями, бухгалтерами, менеджерами з персоналу, менеджерами з логістики, маркетологами та системними аналітиками.

Вимоги до вступу

Диплом бакалавра, англійська мова на рівні IELTS 6.5 або еквівалент, GMAT: 500, досвід роботи від 2,5 років

Вік

Від 21 року

Тривалість навчання

12 тижнів

Початок програми

Травень

Вартість навчання

від  $13,534

Бажаєте вступити до цього навчального закладу ?

ACADEMIC START

програма комплексної підготовки школярів та студентів до вступу до топ-університетів та шкіл світу

 • Гарантія зарахування
 • Без відриву від навчання в Україні
 • Академічна та мовна підготовка
 • Профорієнтація
academic

Проживання

При вступі до університету Саймона Фрейзера студенти можуть оселитися у резиденціях на території ВНЗ. За потреби окремого проживання ВНЗ забезпечує студентам підбір оптимальних варіантів поблизу навчального закладу. Це може бути як проживання в місцевій родині, так і оренда окремого житла.

Студентські резиденції знаходяться поруч з аудиторіями університету.

 • Кімната на одного чи двох;
 • Всі зручності в кімнаті;
 • Загальні ванні кімнати та пральні;
 • Доступ до Інтернету 24/7.
alt - , Simon Fraser University (Університет Саймона Фрезера), , 15

University Transfer Program

Після закінчення програми студенти зараховуються на другий курс бакалаврату університету Simon Fraser University за такими спеціальностями:

 • Accounting;
 • Entrepreneurship;
 • Finance;
 • Human Resource Management;
 • International Business;
 • Management and Technology;
 • Management Information Systems;
 • Management Science;
 • Marketing;
 • Artificial Intelligence;
 • Computer graphics and multimedia;
 • Computing systems;
 • Geographic information science;
 • Information systems;
 • Programming languages and software;
 • Theoretical computing science;
 • CS dual degree with Zhejiang University;
 • Software Systems Major;
 • Computer Engineering;
 • Electronics Engineering;
 • Systems Engineering;
 • Biomedical Engineering;
 • Engineering Physics;
 • Mechatronic Systems Engineering;
 • Anthropology;
 • Archaelogy;
 • Art&Culture;
 • Asia-Canada;
 • Cognitive Science;
 • Criminology;
 • Economics;
 • English;
 • Film&Video Studies;
 • First Nations Studies;
 • French;
 • Geography;
 • History;
 • Humanities;
 • International Studies;
 • Labour Studies;
 • Languages;
 • Latin American Development Studies;
 • Linguistics;
 • Mathematics;
 • Philosophy;
 • Political Science;
 • Psychology;
 • Sociology;
 • Statistics;
 • Women`s Studies.

Вступайте в ТОП ВНЗ світу зі STUDY.UA

20 років

досвіду на ринку міжнародних освітніх програм

300

фахівців забезпечують високу якість послуг

330

партнерських університетів у США, Канаді та Європі

2000

студентів щорічно вирушає на навчання за кордон

ЗАЛИШИТИ ЗАЯВКУ

ЗАЛИШИТИ ЗАЯВКУ

Заповніть цю форму, ми зв'яжемося з Вами найближчим часом

academic

Безкоштовна консультація від експертів STUDY.UA

Допоможемо обрати навчальний заклад та програму підготовки, оформити візу, а також успішно вступити та отримати підтримку під час навчання.