Магістратура в Туреччині

Відкрито вступну кампанію на 2022-2023 навчальний рік.

  • Європейський диплом
  • Доступність для українських студентів
  • Повний супровід від STUDY.UA
Отримати консультацію
academic
Отримати консультацію

Чому обирають навчання у Туреччині

Європейські стандарти освіти

Комфортні умови навчання

Лояльні умови для вступу

Магістратура в Туреччині

Для тих, хто обрав Туреччину для навчання, мрія поєднати навчання та відпочинок на морському курорті стала реальністю. Туреччина пропонує для українців здобуття вищої освіти європейської якості за низькими цінами. Європейські стандарти цієї країни, демократичні ціни та м’який морський клімат зробили її освітні програми кращими для більшості студентів. А здобутий диплом магістра в цій країні, відкриває небувалі кар’єрні перспективи як в Україні, так і в усьому світі.

Компанія STUDY.UA є офіційним представником в Україні університетів країн Європи. Зверніться до менеджера STUDY.UA для індивідуального підбору освітньої програми.

Куди вступити до магістратури

Усі університети Туреччини можуть бути привабливими для українських студентів. Але особливо хочеться виділити ВНЗ Sabanci University, який розташований у Стамбулі. У студентському містечку цього університету є все необхідне для активного життя сучасної людини.

Тут можна знайти кінотеатри, бібліотеки, театри, спортивні майданчики та багато іншого. Відвідування деяких закладів, розташованих у студентському містечку, входить у вартість навчання магістрів та бакалаврів. Відгуки про університет можна прочитати як у нас на сайті, так і на різних форумах подібної тематики. Тому магістратура в цьому чудовому навчальному закладі приваблює студентів з усього світу.

Особливих документів для вступу до навчальних закладів Туреччини не потрібно. Для українців достатньо буде диплома чи атестата. Навчання в університетах цієї країни ведеться англійською мовою, тому проблем з мовою майбутніх студентів магістратури не виникне. Ціни на території Блискучої Порти дуже демократичні, винятки складають лише місця, орієнтовані на туристів. Тому, оплативши навчання і трохи підробивши, студент зможе дозволити собі жити повноцінним життям.

Як впоратися з паперовою тяганиною

Незважаючи на те, що Туреччина надає для українців досить лояльні умови для вступу до магістратури, новачкові без сторонньої допомоги може бути складно розібратися. Саме для цього і працює наша агенція study.ua. Фахівці за помірною вартістю допоможуть обрати навчальний заклад, зібрати та подати вчасно необхідні для вступу документи. Також ми можемо допомогти в отриманні візи для навчання.

Ми завжди в курсі всіляких стипендій та знижок, які суттєво заощадять на вартості навчання та зроблять витрати на нього зовсім не значними. Відгуки про роботу нашої компанії можна прочитати на нашому сайті. Наш колектив вже не один рік займається організацією відправлення та супроводом студентів до університетів різних країн.

Магістратура в Туреччині
Sabancı University

Университет Сабанчи был основан в 1996 году в Стамбуле с целью повышения уровня высшего образования и привлечения талантливых иностранных студентов и профессоров.

Готуємо до вступу у закордонні виші понад 20 років!

ACADEMIC START
  • Гарантія зарахування
  • Академічна підготовка
  • Мовна підготовка
  • Профорієнтація
academic

Популярні відгуки
Юлія Яцун
Последипломная программа “Управление Маркетингом” в Sheridan College
Вот и пролетел год обучения в Sheridan College, в городе Миссисага, на последипломной программе «Управление Маркетингом», с практикой. Я очень люблю путешествовать, побывала во многих странах, включая Великобританию, страны Европы, Южную Корею, Америку, Индию, Таиланд… Знакомство с Канадой Знакомство с Канадой, а точнее с Торонто, началось 2 года назад, когда я решила подтянуть свой английский язык в школе ILSC. Это были незабываемые 3 месяца обучения в одной из лучших языковых школ Канады, в самом центре Торонто. За это время я успела познакомиться с очень многими студентами из разных стран мира, с некоторыми из них я до сих пор общаюсь и встречаюсь в свободное время. Многие студенты со школы собирались...
Читати коментар повністю

Вступайте в ТОП навчальні заклади світу зі STUDY.UA

20 років

досвіду на ринку міжнародних освітніх програм

330

партнерських університетів у США, Канаді та Європі

2000

студентів щорічно вирушає на навчання за кордон

300

фахівців забезпечують високу якість послуг

ЗАЛИШИТИ ЗАЯВКУ

Отримати безкоштовну консультацію

Виникли питання? Заповніть форму і наш менеджер з вами зв'яжеться найближчим часом

academic

Безкоштовна консультація від експертів STUDY.UA

Допоможемо обрати навчальний заклад та програму підготовки, оформити візу, а також успішно вступити та отримати підтримку під час навчання.