help
Київ
arrow
  • Київ
  • Онлайн
  • Одеса
Передзвоніть мені

Магістратура в Австрії

Австрія — вибір студентів, які хочуть здобути престижну англомовну освіту в Європі.

Отримати консультацію
academic
Отримати консультацію

Магістратура в Австрії

Університети Австрії пропонують українським студентам магістерські програми не лише німецькою, а й англійською мовою. Австрія стане чудовим вибором для студентів, які прагнуть здобути вищу освіту за кордоном, але не хочуть їхати далеко від дому. Система освіти в Австрії передбачає повну свободу абітурієнта у виборі дисциплін для навчання, тем дипломів та курсових.

Компанія STUDY.UA — офіційний представник англомовних університетів Австрії в Україні. Будь ласка, залиште заявку, натиснувши кнопку нижче, для детальної консультації з менеджером та підбору освітньої програми.

Вища освіта для іноземців в Австрії

Привабливість вищої освіти в Австрії обумовлена ​​чотирма складовими: спрощена система вступу, доступна вартість, високий рівень життя та лояльне ставлення до іноземців.

Почати навчання у ВНЗ українці можуть без вступних іспитів, за винятком творчих та медичних спеціальностей. Для тих, чий рівень володіння німецькою мовою недостатній для навчання, передбачено підготовчі програми. Для охочих навчатись англійською мовою існують спеціальні навчальні курси.

Ціна освіти в цій країні в кілька разів нижча за її вартість у Німеччині та Швейцарії. А отримані тут дипломи цінуються роботодавцями на рівні з дипломами німецьких та швейцарських ВНЗ. У менеджерів STUDY.UA можна дізнатись скільки коштують освітні програми німецькою та англійською мовами, яка вартість проживання, і як стати студентом австрійського ВНЗ. Також для ухвалення правильного рішення перегляньте відгуки учасників наших програм на сайті або у групах у соцмережах.

 

Сплануйте літо зі STUDY.UA!

Сплануйте літо зі STUDY.UA!

Готуємо до вступу у закордонні виші понад 20 років!

ACADEMIC START
  • Гарантія зарахування
  • Академічна підготовка
  • Мовна підготовка
  • Профорієнтація
academic

Популярні відгуки
Юлія Яцун
Последипломная программа “Управление Маркетингом” в Sheridan College
Вот и пролетел год обучения в Sheridan College, в городе Миссисага, на последипломной программе «Управление Маркетингом», с практикой. Я очень люблю путешествовать, побывала во многих странах, включая Великобританию, страны Европы, Южную Корею, Америку, Индию, Таиланд… Знакомство с Канадой Знакомство с Канадой, а точнее с Торонто, началось 2 года назад, когда я решила подтянуть свой английский язык в школе ILSC. Это были незабываемые 3 месяца обучения в одной из лучших языковых школ Канады, в самом центре Торонто. За это время я успела познакомиться с очень многими студентами из разных стран мира, с некоторыми из них я до сих пор общаюсь и встречаюсь в свободное время. Многие студенты со школы собирались...
Читати коментар повністю

Вступайте в ТОП навчальні заклади світу зі STUDY.UA

20 років

досвіду на ринку міжнародних освітніх програм

330

партнерських університетів у США, Канаді та Європі

2000

студентів щорічно вирушає на навчання за кордон

300

фахівців забезпечують високу якість послуг

ЗАЛИШИТИ ЗАЯВКУ

Отримати безкоштовну консультацію

Маєте питання? Заповніть форму, а наш менеджер зв’яжеться з вами найближчим часом.

academic

Повний супровід від STUDY.UA

Допоможемо обрати навчальний заклад та програму підготовки, оформити студентську візу, а також успішно вступити та отримати підтримку під час навчання.