help
Київ
arrow
  • Київ
  • Онлайн
  • Одеса
Передзвоніть мені

Магістратура та МВА у Польщі

Програми підготовки та вступу до польських ВНЗ

Отримати консультацію
academic
Отримати консультацію

Переваги магістратури у Польщі

Англомовна європейська освіта

Територіальна близькість до України

Легка адаптація до навчання та життя в Польщі завдяки близькості менталітету

Вартість магістратури в Польщі значно нижча, ніж в інших країнах Європи

Можливість вивчити польську мову

Можливість працевлаштування під час та після навчання

Магістратура та МВА у Польщі

Польща — одна з найпопулярніших країн для здобуття освіти серед українців. Важливим критерієм є доступна вартість навчання та європейський диплом. Поглиблені знання, можливість впевнено говорити та писати англійською мовою, а також диплом про закінчення магістратури в одному з найпрестижніших ВНЗ Польщі відкривають широкі можливості для українських студентів.

Наші програми магістратури та MBA у Польщі допоможуть вам отримати якісну європейську бізнес-освіту за невеликі гроші.

Коли йдеться про власне майбутнє, на жаль, ніхто не може дати відповіді на питання, як вчинити правильно. Можливо, слід досконало опанувати якусь ручну майстерність, закінчивши професійне технічне училище. Або краще піти одразу після школи на роботу, накопичити капітал та вкласти його. А можливо взяти кредит і відкрити власну справу.

Словом, варіантів є безліч, проте успішність рішення вкласти кошти у навчання, а тим більше навчання в магістратурі за кордоном, незважаючи на її високу вартість, доведена вже не одним випуском фахівців. Поглиблені знання, можливість впевнено говорити та писати англійською мовою, а також диплом про закінчення магістратури в одному з престижних європейських вишів відкривають широкі можливості.

Однією з найкращих країн для українців у цьому плані є Польща. Багато студентів українських вищих навчальних закладів віддають перевагу саме її через певні переваги, які будуть розглянуті нижче, включаючи привабливі ціни. У цьому можна переконатися, ознайомившись із відгуками. А грамотно організувати вступ до магістратури та продумати всі найдрібніші деталі за помірну вартість допоможе компанія STUDY.UA.

Переваги проходження магістратури у Польщі для українців у порівнянні з іншими країнами

По-перше, це територіальна близькість Польщі до нашої країни. Переїзд для українців не забере багато часу та пройде досить комфортно. До того, за найменшої необхідності, наприклад, для психологічного розвантаження, можна буде з’їздити додому на вихідні, не відриваючись від навчального процесу;

По-друге, адаптація для українців також відбувається набагато простіше завдяки відносній культурній близькості Польщі до України. Навіть вже через деякий час вільно сприймається. Навчиться розмовляти і писати польською незрівнянно легше, ніж англійською;

По-третє, ціна проходження магістратури нижча, ніж у більшості країн Європи, не кажучи вже й про інші континенти. Зрозуміло, вартість навчання суттєво вища, ніж ціна на магістратуру навіть у найпрестижнішому ВНЗ України, але, згідно з відгуками та життєвою практикою, рівень знань та цінність диплома повністю її виправдовують.

Як вступити до одного з найкращих університетів Польщі, витративши зовсім небагато часу та зусиль, і не забувши не тільки про істотні речі, а й про дрібниці, знає наша компанія STUDY.UA. У нас завдяки багаторічному досвіду є відповіді на всі питання абітурієнтів та чіткий алгоритм проходження всіх етапів вступу.

Незалежно від того, наскільки глибоко Ви вивчили загальнодоступні джерела інформації, та наскільки добре Ви говорите англійською мовою, оформлення документів виявляється непростим завданням. Ми, у свою чергу, зводимо переживання та клопіт абітурієнтів до мінімуму і допомагаємо у вирішенні багатьох інших питань на професійному рівні, причому за цілком помірну та доступну плату.

Сплануйте літо зі STUDY.UA!

Сплануйте літо зі STUDY.UA!

Готуємо до вступу у закордонні виші понад 20 років!

ACADEMIC START
  • Гарантія зарахування
  • Академічна підготовка
  • Мовна підготовка
  • Профорієнтація
academic

Популярні відгуки
Юлія Яцун
Последипломная программа “Управление Маркетингом” в Sheridan College
Вот и пролетел год обучения в Sheridan College, в городе Миссисага, на последипломной программе «Управление Маркетингом», с практикой. Я очень люблю путешествовать, побывала во многих странах, включая Великобританию, страны Европы, Южную Корею, Америку, Индию, Таиланд… Знакомство с Канадой Знакомство с Канадой, а точнее с Торонто, началось 2 года назад, когда я решила подтянуть свой английский язык в школе ILSC. Это были незабываемые 3 месяца обучения в одной из лучших языковых школ Канады, в самом центре Торонто. За это время я успела познакомиться с очень многими студентами из разных стран мира, с некоторыми из них я до сих пор общаюсь и встречаюсь в свободное время. Многие студенты со школы собирались...
Читати коментар повністю

Вступайте в ТОП навчальні заклади світу зі STUDY.UA

20 років

досвіду на ринку міжнародних освітніх програм

330

партнерських університетів у США, Канаді та Європі

2000

студентів щорічно вирушає на навчання за кордон

300

фахівців забезпечують високу якість послуг

ЗАЛИШИТИ ЗАЯВКУ

Отримати безкоштовну консультацію

Виникли питання? Заповніть форму і наш менеджер з вами зв'яжеться найближчим часом

academic

Безкоштовна консультація від експертів STUDY.UA

Допоможемо обрати навчальний заклад та програму підготовки, оформити візу, а також успішно вступити та отримати підтримку під час навчання.