help
Київ
arrow
  • Київ
  • Онлайн
  • Одеса
Передзвоніть мені

Бакалавріат в Австрії

Програми підготовки та вступу до ВНЗ Австрії.

Зв'язатися з нами
academic
Зв'язатися з нами

Переваги навчання в Австрії

Європейська англомовна освіта

Порівняно спрощена система вступу для українських студентів

Вартість навчання нижча, ніж в інших країнах Європи

Високий рівень життя у країні

Стажування від університету під час навчання

Можливість вивчити німецьку мову

Бакалавріат в Австрії

Австрія — це відмінне місце для тих, хто хоче поєднати навчання з проживанням в одній із найкомфортніших країн Європи, а наші програми вищої освіти в Австрії допоможуть вам здобути якісну англомовну освіту за кордоном. Австрійська вища освіта відома не лише високими стандартами якості, а й доступністю для іноземних студентів. Вимоги для вступу до університету в Австрії менш суворі, ніж у багатьох європейських країнах, а рівень англомовної освіти в австрійських університетах не поступається за якістю іншим країнам Європи.

Вступ до ВНЗ Австрії

Для вступу до ВНЗ потрібно лише надати атестат про отримання середньої освіти в Україні. Середній бал не має значення, адже Австрія дає можливість навчання в університеті всім охочим. За винятком медицини, психології та спеціальностей, які вимагають показати портфоліо, вступ до ВНЗ не потребує навіть вступних іспитів. Для навчання не потрібне володіння німецькою мовою — її можна підтягнути на підготовчих курсах. В Австрії існує безліч англомовних програм вищої освіти.

Якщо ви вчились понад два роки в Україні, надавши довідку з університету, ви зможете претендувати на продовження навчання за фахом в австрійському навчальному закладі. Це — чудова можливість для тих, хто не мав можливості виїхати за кордон одразу після школи.

Компанія STUDY.UA — офіційний представник ВНЗ Австрії в Україні. Будь ласка, залиште заявку, натиснувши на кнопку нижче, для детальної консультації з менеджером та підбору вищого навчального закладу та програми.

Ціни на освіту в Австрії

Ціни на навчання в австрійських університетах є демократичними у порівнянні з сусідами. Студенти Віденського університету, які є громадянами країни, яка не входить до ЄС, сплачують за навчання суму у розмірі 726,72 євро, а також студентський збір у розмірі 19,20 євро за семестр.

Австрійська освіта надає студентам величезну свободу: за бажанням можна отримати дозвіл на роботу під час навчання, а можна навчатися в кількох університетах або на декількох спеціальностях одночасно. На додаток, ви зможете взяти участь у програмі обміну студентами, які часто організовуються університетами. Ще одна можливість — пройти практику за спеціальністю. Це не лише бонус у ваше майбутнє резюме, а й чудовий шанс розширити свій кругозір.

Окрім відмінної якості освіти та визнаного у світі диплома, вступ до університету дасть вам можливість пожити в країні з дуже високим рівнем життя та культури: Австрія, країна з багатою історією та безліччю пам’яток, які нікого не залишать байдужими.

Бакалавріат в Австрії

Готуємо до вступу у закордонні виші понад 20 років!

ACADEMIC START
  • Гарантія зарахування
  • Академічна підготовка
  • Мовна підготовка
  • Профорієнтація
academic

Популярні відгуки
Юлія Яцун
Последипломная программа “Управление Маркетингом” в Sheridan College
Вот и пролетел год обучения в Sheridan College, в городе Миссисага, на последипломной программе «Управление Маркетингом», с практикой. Я очень люблю путешествовать, побывала во многих странах, включая Великобританию, страны Европы, Южную Корею, Америку, Индию, Таиланд… Знакомство с Канадой Знакомство с Канадой, а точнее с Торонто, началось 2 года назад, когда я решила подтянуть свой английский язык в школе ILSC. Это были незабываемые 3 месяца обучения в одной из лучших языковых школ Канады, в самом центре Торонто. За это время я успела познакомиться с очень многими студентами из разных стран мира, с некоторыми из них я до сих пор общаюсь и встречаюсь в свободное время. Многие студенты со школы собирались...
Читати коментар повністю

Вступайте в ТОП навчальні заклади світу зі STUDY.UA

20 років

досвіду на ринку міжнародних освітніх програм

330

партнерських університетів у США, Канаді та Європі

2000

студентів щорічно вирушає на навчання за кордон

300

фахівців забезпечують високу якість послуг

ЗАЛИШИТИ ЗАЯВКУ

Отримати безкоштовну консультацію

Маєте питання? Заповніть форму, а наш менеджер зв’яжеться з вами найближчим часом.

academic

Повний супровід від STUDY.UA

Допоможемо обрати навчальний заклад та програму підготовки, оформити студентську візу, а також успішно вступити та отримати підтримку під час навчання.