help
Київ
arrow
 • Київ
 • Онлайн
 • Одеса
Передзвоніть мені

Вища освіта на Мальті

Вступ на програми бакалавріату для українських школярів.

 • Стандарти британської освітньої системи та висока гнучкість навчального процесу.
Отримати консультацію
academic
Отримати консультацію

Бакалавріат на Мальті

Мальта — це один із популярних напрямків для навчання за кордоном. Цьому сприяє не лише приємний клімат та наявність курортів, але і якісна освіта. Як правило, університети Мальти пропонують навчання за британськими стандартами, при цьому ціни на навчання набагато нижчі, ніж у Великій Британії. Британська система освіти визнана однією з найякісніших у світі. Вона відрізняється поєднанням класичних та інноваційних методик викладання, а також пропонує програми підготовки до вступу на програми бакалаврату.

Переваги вищої освіти на Мальті

 • Англомовна освіта;
 • Найчастіше британська система навчання;
 • Теплий клімат;
 • Вартість навчання нижча, ніж у Великій Британії та інших англомовних країнах Європи;
 • Диплом визнається у всьому світі.

Британська освітня система пропонує високу гнучкість навчального процесу. Для студентів при здобутті першої та другої вищої освіти надається можливість самостійно доповнювати та коригувати навчальний план, додаючи до нього найцікавіші для вивчення дисципліни. Відгуки випускників британських ВНЗ підтверджують ефективність такого підходу.

Вартість навчання є достатньо високою. Такий рівень цін пояснюється високою цінністю випускників навчальних закладів Великої Британії на ринку праці.

Навчання у найкращих ВНЗ Великої Британії доступне для іноземців і, зокрема, для українців після закінчення базового курсу (Foundation Year). Компанія STUDY.UA надає українцям можливість пройти підготовчу програму на Мальті з наступним зарахуванням для здобуття вищої та другої вищої освіти у британському ВНЗ.

Підготовка до здобуття першої та другої вищої освіти англійською мовою: особливості та вартість

Мальта — це прозорі води Середземного моря, велика кількість сонячних днів у році та безмежні можливості для активного відпочинку. У рамках підготовчої програми на Мальті для українців надається можливість удосконалити навички спілкування та письма англійською мовою, вивчити всі тонкощі здобуття першої та другої вищої освіти у британському ВНЗ, вивчити базові предмети за обраною спеціальністю та отримати гарантію зарахування до одного з обраних закладів.

Для вступу знадобиться диплом про повну середню освіту та результати міжнародного тестування, що підтверджують високі навички спілкування та письма англійською мовою. Після закінчення програми іноземним абітурієнтам надається вибір: вступити до одного з 11 партнерських ВНЗ або здобути вищу освіту у філії університету Великої Британії на Мальті.

Для іноземців існує декілька варіантів проживання на Мальті: в сім’ї, що приймає, в готелі, в студентських апартаментах або в будинках. Усі варіанти мають як плюси, і мінуси, і відрізняються ціною. Наші спеціалісти нададуть вам повну інформацію про кожен з варіантів проживання, а відгуки учасників програми підготовки розкажуть про студентську атмосферу в них.

На Мальті можна підготуватись і вступити до британського ВНЗ. Британська система освіти визнана однією з найякісніших у світі. Вона відрізняється поєднанням класичних та інноваційних методик викладання і різнобічною програмою підготовки студентів. Вона допомагає не лише отримати базові знання в обраній галузі, а й стати повноцінним спеціалістом, який має практичний досвід та план майбутньої кар’єри.

Детальніше про ціну програми та проживання ви дізнаєтесь у наших менеджерів. А відгуки наших клієнтів допоможуть вам зсередини поглянути на легендарну освітню систему Великої Британії.

Готуємо до вступу у закордонні виші понад 20 років!

ACADEMIC START
 • Гарантія зарахування
 • Академічна підготовка
 • Мовна підготовка
 • Профорієнтація
academic

Відеовідгуки

Популярні відгуки
Юлія Яцун
Последипломная программа “Управление Маркетингом” в Sheridan College
Вот и пролетел год обучения в Sheridan College, в городе Миссисага, на последипломной программе «Управление Маркетингом», с практикой. Я очень люблю путешествовать, побывала во многих странах, включая Великобританию, страны Европы, Южную Корею, Америку, Индию, Таиланд… Знакомство с Канадой Знакомство с Канадой, а точнее с Торонто, началось 2 года назад, когда я решила подтянуть свой английский язык в школе ILSC. Это были незабываемые 3 месяца обучения в одной из лучших языковых школ Канады, в самом центре Торонто. За это время я успела познакомиться с очень многими студентами из разных стран мира, с некоторыми из них я до сих пор общаюсь и встречаюсь в свободное время. Многие студенты со школы собирались...
Читати коментар повністю

Вступайте в ТОП навчальні заклади світу зі STUDY.UA

20 років

досвіду на ринку міжнародних освітніх програм

330

партнерських університетів у США, Канаді та Європі

2000

студентів щорічно вирушає на навчання за кордон

300

фахівців забезпечують високу якість послуг

ЗАЛИШИТИ ЗАЯВКУ

Отримати безкоштовну консультацію

Виникли запитання? Заповніть форму і наш менеджер найближчим часом з вами зв'яжеться

academic

Безкоштовна консультація від експертів STUDY.UA

Допоможемо обрати навчальний заклад та програму підготовки, оформити візу, а також успішно вступити та отримати підтримку під час навчання.