help
Київ
arrow
  • Київ
  • Онлайн
  • Одеса
Передзвоніть мені

Бакалаврат в Туреччині

Відкрито вступну кампанію на 2022-2023 навчальний рік.

  • Європейський диплом
  • Доступність для українських студентів
  • Повний супровід від STUDY.UA
Отримати консультацію
academic
Отримати консультацію

Чому варто обрати Туреччину?

Європейські стандарти освіти

Комфортні умови навчання

Лояльні умови для вступу

Освіта в Туреччині

Якщо ви не мислите свого життя без теплого моря, спекотного сонця, щоденних пробіжок у парковій зоні вздовж берега, то не варто собі відмовляти у можливості здобути вищу та другу вищу освіту в одній із найрозвиненіших курортних країн – у Туреччині. З 2010 року для іноземців було спрощено систему вступу до турецьких навчальних закладів.

Компанія STUDY.UA є офіційним представником в Україні університетів країн Європи. Зверніться до менеджера STUDY.UA для індивідуального підбору освітньої програми.

Для здобуття вищої освіти для українців достатньо надати атестат про повну середню освіту, результати тестування TOEFL, що підтверджують високі навички спілкування та листи англійською мовою, та диплом бакалавра, у разі вступу на магістратуру або здобуття другої вищої освіти.

Переваги здобуття вищої освіти в Туреччині

Вищі навчальні заклади Туреччини мають добре розвинену матеріальну базу. Для іноземних та місцевих студентів створена багата інфраструктура, що забезпечує всім необхідним. Це робить здобуття першої та другої вищої освіти не лише ефективним, а й комфортним. До послуг студентів ціле студентське містечко, спорткомплекси, театри, магазини, банки, бібліотеки.

Також кожен студент має можливість змінювати і коригувати навчальну програму для вивчення предметів, які йому цікаві. Відгуки студентів місцевих навчальних закладів підтверджують ефективність такого підходу.

Також ВНЗ Туреччини наголошують на подальшому кар’єрному зростанні своїх випускників. Для українців та місцевих студентів надається можливість пройти стажування та згодом знайти роботу у найбільших світових компаніях, таких як Bosch, Coca Cola, Deloitte, Ericson, Henkel, HP, L’Oreal, Microsoft, P&G.

Крім того, що навчання відбувається англійською мовою, студенти мають можливість вивчення другої іноземної мови.

Вартість проходження навчання

Оскільки вартість відпочинку в Туреччині нижча за ціни на інших європейських курортах, то і вартість здобуття вищої освіти вигідно відрізняється від цін на дипломи ВНЗ США, Великобританії, Франції та інших популярних напрямків для іноземних студентів. Відгуки студентів, які розпочали або закінчили навчання, свідчать про те, що ціна проживання також є доступною для українців.

Відгуки студентів, які розпочали своє навчання в Туреччині за допомогою агентства STUDY.UA, розкажуть вам про переваги та труднощі навчання англійською мовою, про вартість розваг та шопінгу, про чарівну атмосферу Стамбула – міста з казки «Тисяча та одна ніч».

Готуємо до вступу у закордонні виші понад 20 років!

ACADEMIC START
  • Гарантія зарахування
  • Академічна підготовка
  • Мовна підготовка
  • Профорієнтація
academic

Популярні відгуки
Юлія Яцун
Последипломная программа “Управление Маркетингом” в Sheridan College
Вот и пролетел год обучения в Sheridan College, в городе Миссисага, на последипломной программе «Управление Маркетингом», с практикой. Я очень люблю путешествовать, побывала во многих странах, включая Великобританию, страны Европы, Южную Корею, Америку, Индию, Таиланд… Знакомство с Канадой Знакомство с Канадой, а точнее с Торонто, началось 2 года назад, когда я решила подтянуть свой английский язык в школе ILSC. Это были незабываемые 3 месяца обучения в одной из лучших языковых школ Канады, в самом центре Торонто. За это время я успела познакомиться с очень многими студентами из разных стран мира, с некоторыми из них я до сих пор общаюсь и встречаюсь в свободное время. Многие студенты со школы собирались...
Читати коментар повністю

Вступайте в ТОП навчальні заклади світу зі STUDY.UA

20 років

досвіду на ринку міжнародних освітніх програм

330

партнерських університетів у США, Канаді та Європі

2000

студентів щорічно вирушає на навчання за кордон

300

фахівців забезпечують високу якість послуг

ЗАЛИШИТИ ЗАЯВКУ

Отримати безкоштовну консультацію

Виникли питання? Заповніть форму і наш менеджер з вами зв'яжеться найближчим часом

academic

Безкоштовна консультація від експертів STUDY.UA

Допоможемо обрати навчальний заклад та програму підготовки, оформити візу, а також успішно вступити та отримати підтримку під час навчання.