help
Київ
arrow
  • Київ
  • Онлайн
  • Одеса
Передзвоніть мені

Бакалаврат у Франції

Програми підготовки та вступу до французьких ВНЗ.

  • Навчання англійською мовою
  • Можливість працювати під час навчання
  • Повний супровід до та після вступу
Отримати консультацію
academic
Отримати консультацію

Переваги навчання у Франції

Французьке законодавство дозволяє іноземним студентам працювати під час навчання в університеті.

Уряд Франції частково компенсує студентські витрати на житло

Освіта в державних закладах вищої освіти Франції є безкоштовною

Бакалаврат у Франції

Франція — одна з найпопулярніших країн Європейського Союзу для отримання якісної англомовної освіти. Вона посідає друге місце у рейтингу країн, які відкрили двері своїх ВНЗ для іноземних студентів. Можливість працювати під час навчання робить вищу освіту у Франції дуже привабливою для українських студентів.

У Франції зосереджена велика кількість університетів стилю та дизайну, що пропонують першу та другу вищу освіту. Найкращі представники світової індустрії мод вивчали тут основи дизайну та стилю. Завдяки нашим підготовчим програмам для іноземних студентів ви можете бути зараховані до університету для здобуття ступеня бакалавра чи магістра.

Особливості та ціни освіти у Франції

Однією з особливостей системи освіти Франції є вищі школи (Grandes Ecoles). Grandes Ecoles – гордість цієї країни. Тут проводиться ретельний відбір кандидатів, які згодом репрезентують управлінську сферу держави. Кваліфікований склад викладачів, багато з яких успішні бізнесмени, можливість вивчення дисциплін англійською мовою, сучасна технічна база, регулярні стажування та міжнародне середовище – все це є доступним для українців при вступі до вищої школи. На відміну від рівня цін в інших навчальних закладах, вартість семестру в Grandes Ecoles знаходиться на досить високому рівні, що пояснюється їхньою престижністю серед роботодавців та гідною якістю. Дізнатись скільки коштує рік навчання ви можете у наших менеджерів.

Для вступу від абітурієнта потрібен атестат про закінчення середньої школи з високими балами та підтвердження навичок спілкування та листа англійською тестуванням IELTS. Для здобуття другої вищої освіти потрібен диплом бакалавра українського ВНЗ та проходження тестування IELTS.

Grandes Ecoles мають великий конкурс — від 2 до 5 осіб на місце. Тому потрібно мати високий рівень підготовки, щоб стати студентом такої школи.

Компанія STUDY.UA займається організацією підготовчих програм для українців з 1999 р. Ми допоможемо підготуватися до складання іспитів DELF та IELTS, підберемо програму, за допомогою якої ви зможете реалізувати свої цілі. Ознайомтеся з відгуками студентів, вже знайомих з нашими програмами, щоб скласти повніше враження про те, що на вас чекає і дізнатися, скільки коштує проживання в одній з найстаріших держав Європи.

Париж — світова столиця найвищої моди. Тут зосереджена велика кількість університетів стилю та дизайну, що пропонують першу та другу вищу освіту. Найкращі представники світової індустрії мод вивчали тут основи дизайну та стилю. Завдяки нашим підготовчим програмам для іноземних студентів ви можете бути зараховані до університету для здобуття ступеня бакалавра чи магістра.

Скільки коштує підготовча програма для іноземців?

Вартість програми залежить від її тривалості. Зазвичай вона становить 4-12 місяців. За цей час ви підготуєтеся до іспитів, зберете та оформите документи, необхідні для вступу та отримання студентської візи для українців. Відгуки учасників наших програм докладно розкажуть про майбутнє студентське життя, можливості та ціни на екскурсії та розваги в найромантичнішій країні світу.

Сплануйте літо зі STUDY.UA!

Сплануйте літо зі STUDY.UA!

Готуємо до вступу у закордонні виші понад 20 років!

ACADEMIC START
  • Гарантія зарахування
  • Академічна підготовка
  • Мовна підготовка
  • Профорієнтація
academic

Популярні відгуки
Юлія Яцун
Последипломная программа “Управление Маркетингом” в Sheridan College
Вот и пролетел год обучения в Sheridan College, в городе Миссисага, на последипломной программе «Управление Маркетингом», с практикой. Я очень люблю путешествовать, побывала во многих странах, включая Великобританию, страны Европы, Южную Корею, Америку, Индию, Таиланд… Знакомство с Канадой Знакомство с Канадой, а точнее с Торонто, началось 2 года назад, когда я решила подтянуть свой английский язык в школе ILSC. Это были незабываемые 3 месяца обучения в одной из лучших языковых школ Канады, в самом центре Торонто. За это время я успела познакомиться с очень многими студентами из разных стран мира, с некоторыми из них я до сих пор общаюсь и встречаюсь в свободное время. Многие студенты со школы собирались...
Читати коментар повністю

Вступайте в ТОП навчальні заклади світу зі STUDY.UA

20 років

досвіду на ринку міжнародних освітніх програм

330

партнерських університетів у США, Канаді та Європі

2000

студентів щорічно вирушає на навчання за кордон

300

фахівців забезпечують високу якість послуг

ЗАЛИШИТИ ЗАЯВКУ

Отримати безкоштовну консультацію

Маєте питання? Заповніть форму, а наш менеджер зв’яжеться з вами найближчим часом.

academic

Повний супровід від STUDY.UA

Допоможемо обрати навчальний заклад та програму підготовки, оформити студентську візу, а також успішно вступити та отримати підтримку під час навчання.