help
Київ
arrow
  • Київ
  • Онлайн
  • Одеса
Передзвоніть мені

Вища освіта в Італії

Програми підготовки та вступу до італійських ВНЗ

Зв'язатися з нами
academic
Зв'язатися з нами

Переваги італійських університетів

Освіта англійською мовою

Програми навчання у галузі моди, економіки, психології та політології

Стажування під час навчання та допомога у працевлаштуванні на відомих підприємствах

Бакалавріат в Італії

Італія — перша у списку країн для здобуття освіти у сфері витончених мистецтв та дизайну. В рамках наших програм ви зможете підготуватися до вступу до ВНЗ Італії та отримати диплом бакалавра.

Програми підготовки та вступу до італійських ВНЗ

Саме до Італії прямують абітурієнти з усього світу для вивчення дисциплін у галузі дизайну та моди. Студенти осягають мистецтва та основи стилю у найстародавніших легендарних містах: Римі, Мілані, Турині, Венеції та Флоренції.

Система вищої освіти в Італії складається з сильної теоретичної складової та обов’язкової практичної частини. Студенти під наглядом викладачів, які є практикуючими фахівцями у сфері мистецтва, працюють над проектами. Згодом — мають можливість розпочати роботу з іменитими модними будинками Італії. Багато метрів світової fashion-індустрії є випускниками саме італійських ВНЗ.

Переваги італійських університетів

Університети та школи дизайну надають іноземним студентам можливість здобуття першої та другої вищої освіти, курси підвищення кваліфікації, підготовчі програми для зарахування на бакалаврат. Скільки коштує кожна програма, ви дізнаєтеся у наших менеджерів.

Після закінчення освіти для українців відкривається можливість отримати місце роботи у провідних корпораціях у сфері дизайну, реклами та моди, оскільки місцеві навчальні заклади співпрацюють з такими компаніями як Valentino Fashion Group, Trussardi, Burberry, Moschino, Dolce & Gabbana.

Атмосфера на заняттях та в студентських резиденціях сприяє швидкої адаптації, про що свідчать відгуки учасників наших програм. Багато програм для здобуття першої та другої вищої освіти дозволяють проходити вивчати дисципліни англійською мовою.

Ціна програм залежить від навчального закладу та отримуваної кваліфікації. Розрахувати точну вартість вам допоможуть спеціалісти STUDY.UA. Італія відома не лише підготовкою висококласних професіоналів сфери мистецтв та дизайну.

Для українців тут відчинили свої двері найбільші освітні заклади Європи – Universita Cattolica del Sacro Cuore та John Cabot University, які пропонують програми в галузі економіки, медицини, психології та політології. Для іноземців пропонуються програми англійською мовою, стажування у великих корпораціях, проживання у студентських резиденціях. Вартість програм починається від 8040 € за рік.

Що потрібно для вступу, і скільки коштує програма для іноземців

Вступ до ВНЗ — складна процедура, що включає безліч різних тонкощів. Компанія STUDY.UA спеціалізується на програмах підготовки до навчання за кордоном із 1999 р.

З нами ви пройдете весь етап підготовки та гарантовано будете зараховані до університету. Наші фахівці допоможуть в оформленні документів необхідних для вступу та отримання візи для українців, підготують вас до складання міжнародного тестування для здобуття вищої та другої вищої освіти англійською мовою.

Спираючись на відгуки студентів, які взяли участь у наших програмах, ви складете більш повне уявлення про особливості викладання за кордоном, ціни на оренду житла, дізнаєтеся, скільки коштують розваги, шопінг та екскурсії в Італії.

Сплануйте літо зі STUDY.UA!

Сплануйте літо зі STUDY.UA!

Бакалаврат в Італії
Ca’ Foscari University of Venice

Университет Ка’ Форкари предлагает программы обучения на английском и итальянском языках, а также возможность получения двойной или объединенной степени с многочисленными европейскими ВУЗами, а также университетами и колледжами других стран мира.

Istituto Europeo di Design

Istituto Europeo di Design был создан в 1966 году итальянским журналистом Франческо Морелли. Университет предлагает получение высшего образования в таких областях, как Fashion, Design, Art, Marketing, Management и Communications. За период своего существования ВУЗ из творческой мастерской превратился в огромную международную сеть университетов, в которой студенты могут получить степень бакалавра или магистра по более чем 300 программам. Преподаватели Istituto Europeo di Design — практикующие специалисты в сфере визуальных искусств, дизайна, коммуникаций и моды. Многие из преподавателей — мэтры, которые известны во всем мире: Стефано Пилати, Сара Майно и Луиза Бецци.

Istituto Marangoni

Istituto Marangoni — лидирующий европейский институт сферы моды и дизайна, который имеет кампусы в трех столицах мировой моды – Милане, Париже и Лондоне. Основан в 1935 году Джулио Марангони. Каждый год более 2000 студентов выбирают Instituto Marangoni и начинают обучение на 18 различных программах бакалавриата и магистратуры по всем направлениям моды и дизайна.

John Cabot University

John Cabot University (JCU) — аккредитованный американский университет, расположенный в самом центре Рима. JCU был основан в 1972 году как американский гуманитарный университет, аккредитованный Комиссией по высшему образованию Среднеатлантических Штатов (Middle States Commission on Higher Education).

Laureate Design Universities

Laureate Design Universities – это университеты, которые специализируются на безукоризненном преподавании специальностей в области Искусства, Архитектуры и Дизайна. Университеты группы Laureate Design Universities открывают перед вами безграничные возможности. Хотите изучать Искусство и Дизайн в Италии? Или Медиа-дизайн в Новой Зеландии? Laureate Design Universities – это современные кампусы в самых креативных и творческих городах мира! Откройте для себя все возможности для международной карьеры.

Macromedia University of Applied Sciences

Macromedia University of Applied Sciences (MHMK) — крупнейший немецкий университет, который готовит специалистов в сфере Медиа и Коммуникаций, Менеджмента и Дизайна. ВУЗ располагает 6 учебными центрами в Мюнхене, Штутгарте, Гамбурге, Берлине, Кёльне и Милане.

Готуємо до вступу у закордонні виші понад 20 років!

ACADEMIC START
  • Гарантія зарахування
  • Академічна підготовка
  • Мовна підготовка
  • Профорієнтація
academic

Популярні відгуки
Юлія Яцун
Последипломная программа “Управление Маркетингом” в Sheridan College
Вот и пролетел год обучения в Sheridan College, в городе Миссисага, на последипломной программе «Управление Маркетингом», с практикой. Я очень люблю путешествовать, побывала во многих странах, включая Великобританию, страны Европы, Южную Корею, Америку, Индию, Таиланд… Знакомство с Канадой Знакомство с Канадой, а точнее с Торонто, началось 2 года назад, когда я решила подтянуть свой английский язык в школе ILSC. Это были незабываемые 3 месяца обучения в одной из лучших языковых школ Канады, в самом центре Торонто. За это время я успела познакомиться с очень многими студентами из разных стран мира, с некоторыми из них я до сих пор общаюсь и встречаюсь в свободное время. Многие студенты со школы собирались...
Читати коментар повністю

Вступайте в ТОП навчальні заклади світу зі STUDY.UA

20 років

досвіду на ринку міжнародних освітніх програм

330

партнерських університетів у США, Канаді та Європі

2000

студентів щорічно вирушає на навчання за кордон

300

фахівців забезпечують високу якість послуг

Отримати безкоштовну консультацію

Маєте питання? Заповніть форму, а наш менеджер зв’яжеться з вами найближчим часом.

academic

Повний супровід від STUDY.UA

Допоможемо обрати навчальний заклад та програму підготовки, оформити студентську візу, а також успішно вступити та отримати підтримку під час навчання.