help
Київ
arrow
 • Київ
 • Онлайн
 • Одеса
Передзвоніть мені

Вища освіта у Болгарії

Програма закрита

Компанія STUDY.UA — офіційний представник в Україні університетів країн Європи. Будь ласка, ознайомтесь зі списком інших країн з відкритими програмами:

Отримати консультацію
academic
Отримати консультацію

Вища освіта у Болгарії

Болгарія — одна з країн, де можна здобути недорогу вищу освіту європейського рівня. Наші програми допоможуть вам у цьому!

Болгарія — це не лише гарна природа, тепле море та гірськолижні курорти, це ще й можливість отримати диплом європейського зразка за порівняно меншу ціну.

Які існують плюси для українців у здобутті першої та другої вищої освіти в Болгарії?

 • Визнання диплома. З 1 січня 2007 року всі дипломи, видані у місцевих ВНЗ, визнаються у країнах Євросоюзу, оскільки всі системи освіти були приведені до єдиного європейського зразка.
 • Можливість для іноземців отримання двох дипломів у рамках однієї освітньої програми. Деякі навчальні заклади організовують програми таким чином, що студенти після закінчення навчання отримують два дипломи: болгарський та англійський зразок одного з ВНЗ-партнерів. Деякі програми для іноземних та місцевих студентів розраховані на навчання в Болгарії та проведення кількох семестрів в іншій державі, що дає не лише подвійний диплом, а й чудовий досвід, який стане перевагою при влаштуванні на роботу.
 • Невисока вартість освіти та проживання. Здобуття першої чи другої вищої освіти відбувається під керівництвом викладачів зі США, Великої Британії та Нідерландів, всі програми орієнтовані на європейські стандарти, до студентів пред’являються вимоги, що відповідають правилам вищих навчальних закладів Європи, які є партнерами. Поряд з усіма цими плюсами ціна першої та другої вищої освіти в Болгарії значно нижча, ніж у тих же США, Великій Британії та Нідерландах. Окрім невисокої ціни навчання, на доступному рівні знаходиться вартість проживання. І відгуки учасників наших програм це підтверджують.
 • Стипендії для іноземних студентів. За гарну успішність багато навчальних закладів передбачають стипендії для іноземців. Отримуючи стипендію, ви зможете частково чи навіть повністю відшкодувати вартість проживання.
 • Робота на час навчання. Для українців передбачено дозвіл на роботу під час здобуття вищої освіти. Працювати дозволяється на строк до 6 місяців без отримання спеціального дозволу.
 • Навчання англійською мовою. Якщо ви не володієте болгарською мовою, у вас є можливість здобути першу або другу вищу освіту англійською. Осягаючи основи майбутньої професії, ви покращите навички письма, читання та спілкування англійською мовою.

На нашому сайті або на сторінці в соц. мережах ви можете ознайомитись з відгуками учасників наших програм. Відгуки допоможуть вам зсередини поглянути на особливості освіти в Болгарії.

Сплануйте літо зі STUDY.UA!

Сплануйте літо зі STUDY.UA!

Готуємо до вступу у закордонні виші понад 20 років!

ACADEMIC START
 • Гарантія зарахування
 • Академічна підготовка
 • Мовна підготовка
 • Профорієнтація
academic

Популярні відгуки
Юлія Яцун
Последипломная программа “Управление Маркетингом” в Sheridan College
Вот и пролетел год обучения в Sheridan College, в городе Миссисага, на последипломной программе «Управление Маркетингом», с практикой. Я очень люблю путешествовать, побывала во многих странах, включая Великобританию, страны Европы, Южную Корею, Америку, Индию, Таиланд… Знакомство с Канадой Знакомство с Канадой, а точнее с Торонто, началось 2 года назад, когда я решила подтянуть свой английский язык в школе ILSC. Это были незабываемые 3 месяца обучения в одной из лучших языковых школ Канады, в самом центре Торонто. За это время я успела познакомиться с очень многими студентами из разных стран мира, с некоторыми из них я до сих пор общаюсь и встречаюсь в свободное время. Многие студенты со школы собирались...
Читати коментар повністю

Вступайте в ТОП навчальні заклади світу зі STUDY.UA

20 років

досвіду на ринку міжнародних освітніх програм

330

партнерських університетів у США, Канаді та Європі

2000

студентів щорічно вирушає на навчання за кордон

300

фахівців забезпечують високу якість послуг

ЗАЛИШИТИ ЗАЯВКУ

Отримати безкоштовну консультацію

Маєте питання? Заповніть форму, а наш менеджер зв’яжеться з вами найближчим часом.

academic

Повний супровід від STUDY.UA

Допоможемо обрати навчальний заклад та програму підготовки, оформити студентську візу, а також успішно вступити та отримати підтримку під час навчання.