help
Київ
arrow
  • Київ
  • Онлайн
  • Одеса
Передзвоніть мені

Вища освіта на Кіпрі

Програми підготовки та вступу до ВНЗ Кіпру

Отримати консультацію
academic
Отримати консультацію

Переваги вищої освіти на Кіпрі

Англомовна освіта

Теплий клімат

Вартість навчання нижча, ніж у країнах Європи

Можливість 1 семестр навчатися в іншій країні

Диплом визнається у всьому світі

Бакалавріат на Кіпрі

Кіпр — третій за величиною острів Середземномор’я. Місцеві вищі навчальні заклади підтримують партнерські відносини з університетами інших країн, що дозволяє проводити семестр навчання в іншій країні. ВНЗ Кіпру з радістю приймають іноземних студентів на англомовну освіту, оскільки англійською тут володіють 90% населення.

Здобути якісну першу та другу вищу освіту можна на території Республіки Кіпр та Республіки північного Кіпру. Дипломи місцевих вишів визнаються у всьому світі. Найкращі навчальні заклади, які приймають студентів з різних країн — European University of Cyprus, The University of Nicosia та філія University of Central Lancashire.

Програми поділяються на три ступені: бакалавріат, магістратура та докторантура. На здобуття ступеня бакалавра потрібно чотири роки. Магістратура розрахована на два роки. Власник диплома магістра має можливість вступити на трирічний курс для отримання ступеня доктора наук. Також виші надають можливість здобуття другої вищої освіти.

Англійською мовою володіє 90% населення. Тому абітурієнтам доступне здобуття першої та другої вищої освіти англійською мовою.

За відгуками студентів, місцеве населення доброзичливо ставиться до гостей з інших країн, тому процес адаптації займає зовсім небагато часу.

Скільки коштує освіта на Кіпрі?

Рівень цін на навчання та проживання, як у грецькій частині острова, так і на території Республіки північного Кіпру поступається США та Великій Британії. Ціна програм на здобуття ступеня бакалавра: від 7500 € за рік. Ціна магістратури: від 9720 євро за рік.

Заощадити допоможе стипендіальна програма. Деякі університети надають іноземцям можливість отримання стипендії, що покриває до 50% вартості року занять.

Для студентів University of Central Lancashire у місті Ларнака є можливість переведення в кампус Великої Британії, що дозволяє провести кілька семестрів у новій країні без впливу на рівень успішності навчання.

Як почати?

Компанія STUDY.UA надасть вам допомогу на всіх етапах підготовки до вступу. З нами ви підготуєтесь до складання міжнародного тестування, зберете необхідні для вступу документи, отримаєте допомогу в оформленні студентської візи та підтримку у період адаптації у незнайомій країні. На вибір надається три варіанти проживання: у студентських апартаментах, гуртожитках чи квартирах. Ми розповімо, скільки коштує кожен із варіантів, і допоможемо вибрати оптимальний.

Відгуки про наші програми, залишені в соцмережах, розкажуть вам про перспективи навчання, особливості програм, вартість відпочинку та шопінгу в одній з найреспектабельніших курортних країн.

Сплануйте літо зі STUDY.UA!

Сплануйте літо зі STUDY.UA!

Бакалавріат на Кіпрі
University of Central Lancashire

Университет Центрального Ланкашира (UCLAN) — один из крупнейших университетов Великобритании, расположенный на Северо-Западе Англии. Основанный в 1828 году, университет является современным, стремительно развивающимся учебным заведением с высокими стандартами обучения.

Готуємо до вступу у закордонні виші понад 20 років!

ACADEMIC START
  • Гарантія зарахування
  • Академічна підготовка
  • Мовна підготовка
  • Профорієнтація
academic

Популярні відгуки
Юлія Яцун
Последипломная программа “Управление Маркетингом” в Sheridan College
Вот и пролетел год обучения в Sheridan College, в городе Миссисага, на последипломной программе «Управление Маркетингом», с практикой. Я очень люблю путешествовать, побывала во многих странах, включая Великобританию, страны Европы, Южную Корею, Америку, Индию, Таиланд… Знакомство с Канадой Знакомство с Канадой, а точнее с Торонто, началось 2 года назад, когда я решила подтянуть свой английский язык в школе ILSC. Это были незабываемые 3 месяца обучения в одной из лучших языковых школ Канады, в самом центре Торонто. За это время я успела познакомиться с очень многими студентами из разных стран мира, с некоторыми из них я до сих пор общаюсь и встречаюсь в свободное время. Многие студенты со школы собирались...
Читати коментар повністю

Вступайте в ТОП навчальні заклади світу зі STUDY.UA

20 років

досвіду на ринку міжнародних освітніх програм

330

партнерських університетів у США, Канаді та Європі

2000

студентів щорічно вирушає на навчання за кордон

300

фахівців забезпечують високу якість послуг

ЗАЛИШИТИ ЗАЯВКУ

Отримати безкоштовну консультацію

Маєте питання? Заповніть форму, а наш менеджер зв’яжеться з вами найближчим часом.

academic

Повний супровід від STUDY.UA

Допоможемо обрати навчальний заклад та програму підготовки, оформити студентську візу, а також успішно вступити та отримати підтримку під час навчання.