Vancouver Island University

Нанаймо, Канада

Зв'язатися з нами
academic
Зв'язатися з нами

Коротка інформація про університет

Vancouver Island University (VIU) — державний університет, розташований у місті Нанаймо, на острові Ванкувер (Канада). Університет відіграє важливу роль в освітньому, культурному та економічному житті регіону.

В університеті налічується 16 факультетів, 12 науково-дослідних центрів. Підвищення ефективності навчання сприяє індивідуальний підхід до учнів.

Vancouver Island University пропонує програми для професійної підготовки, закликає всіх студентів досліджувати свій потенціал, дізнатися більше про навколишній світ та реалізувати себе як у житті, так і у навчанні.

Vancouver Island University (VIU) — пропонує понад 100 академічних програм та великий вибір спеціальностей.

Залишити заявку
alt - , Vancouver Island University, , 1
Дізнатись як вступити

Можливості під час та після навчання

Vancouver Island University має Центр Консультування з різних питань: планування кар’єри, медичне страхування, імміграція, життя в Канаді. У Центрі Кар’єри працює служба з організації оплачуваних стажувань. Кожен семестр відкривається понад 300 конкурентоспроможних вакансій. Під час навчання у Vancouver Island University міжнародні студенти мають право працювати до 20 годин на тиждень, а під час канікул, у тому числі 4 місяці літніх канікул та 3 тижні зимових — працювати дозволяється повний день. Студенти також активно займаються волонтерською діяльністю. Після закінчення академічної програми іноземні студенти отримують дозвіл на роботу і життя в Канаді терміном на 3 роки.

alt - , Vancouver Island University, , 3
alt - , Vancouver Island University, , 5
alt - , Vancouver Island University, , 7
alt - , Vancouver Island University, , 9

Розташування

Нанаймо

Через своє унікальне розташування в самому туристичному та екологічно чистому регіоні Канади, університет Vancouver Island University по праву вважається найкращим у галузі туризму та готельної справи, спортивного менеджменту, охорони навколишнього середовища, захисту флори та фауни.

Як і в багатьох містах Британської Колумбії, в Нанаймо чудова, мальовнича природа. Тут знаходиться однойменний головний кампус університету, площею 110 акрів. Тут м’який клімат та гарний краєвид — морський берег із прибережними портами, гори, ліси. На території кампуса в Нанаймо розташовані навчальні корпуси, гуртожитки, центр підтримки студентів, бібліотеки та багато інших культурних закладів.

Програми навчання

University Preparation Year (Підготовка до Університету Malaspina High School)
MBA (Магістр ділового адміністрування)

University Preparation Year (Підготовка до Університету Malaspina High School)

Програма допоможе підготуватися до вступу до університету та здачі TOEFL/IELTS. Після закінчення школи Маласпіна місце в університеті Ванкувер Айленд гарантовано. Учасники мають повний доступ до ресурсів університету, тому що міжнародна школа Маласпіна є частиною Vancouver Island University.

Вимоги до вступу

Диплом про закінчення 9 класу середньої школи (якщо на академічний рік).

Вік

Від 13 до 18 років

Тривалість програми

Академічний рік (з вересня до червня, або канікулярна програма від 2 до 6 тижнів).

Початок програми

Вересень, листопад, лютий, квітень.

Вартість навчання

Уточнюйте вартість у експерта STUDY.UA за тел. 097-0000320.

MBA (Магістр ділового адміністрування)

Програма призначена для тих, хто вже має вищу освіту та досвід роботи в галузі управління. Курс створено спільно з Університетом Хартфордшира (Великобританія), після закінчення студенти отримують подвійний ступінь — МВА та магістра науки в галузі міжнародного бізнесу. Студенти без освіти у сфері бізнесу проходять 2-місячну підготовчу програму, а потім вивчають фундаментальні дисципліни (фінансовий аналіз, економіка, основи бухгалтерського обліку, менеджмент та ін.) та предмети на вибір (бізнес менеджмент, управління кадрами, технології маркетингу, бізнес прогнози та ін.). Наприкінці програми студенти проходять 3-місячне стажування та беруть участь у бізнес-проекті.

Вимоги до вступу

Ступінь бакалавра, бажано досвід роботи, 2 рекомендації від роботодавця або академічного наставника та рівень знання англійської мови TOEFL ibt 88,IELTS 6.5.

Вік

Від 24 років

Тривалість програми

Від 14 до 16 місяців залежно від вже наявної освіти. До програми входить також 1 семестр оплачуваної практики.

Початок програми

Весерень, січень.

Вартість навчання

Уточнюйте вартість у експерта STUDY.UA за тел. 097-0000320.

Бажаєте вступити до цього навчального закладу ?

ACADEMIC START

програма комплексної підготовки школярів та студентів до вступу до топ-університетів та шкіл світу

  • Гарантія зарахування
  • Без відриву від навчання в Україні
  • Академічна та мовна підготовка
  • Профорієнтація
academic

Проживання

Під час навчання є можливість проживання у студентських резиденціях, які розташовані неподалік навчальних корпусів, кафе, тренажерних залів, бібліотек, книгарень та центру міжнародної освіти. Проживання в резиденціях, залежно від ваших побажань, можливе як в одномісних кімнатах з окремою ванною, так і в 2-х, 3-х і навіть 4-місних кімнатах. Студенти, які живуть у резиденції, мають можливість брати участь у всіх екскурсіях, культурних та розважальних заходах, які організовує університет.

Для приготування їжі можна використовувати:

  • кухонне обладнання;
  • відвідувати кафе.
alt - , Vancouver Island University, , 11

Вступайте в ТОП ВНЗ світу зі STUDY.UA

20 років

досвіду на ринку міжнародних освітніх програм

300

фахівців забезпечують високу якість послуг

330

партнерських університетів у США, Канаді та Європі

2000

студентів щорічно вирушає на навчання за кордон

ЗАЛИШИТИ ЗАЯВКУ

ЗАЛИШИТИ ЗАЯВКУ

Заповніть цю форму, ми зв'яжемося з Вами найближчим часом

academic

Безкоштовна консультація від експертів STUDY.UA

Допоможемо обрати навчальний заклад та програму підготовки, оформити візу, а також успішно вступити та отримати підтримку під час навчання.