Vancouver Film School (Ванкуверська Кіношкола)

Ванкувер, Канада

Зв'язатися з нами
academic
Зв'язатися з нами

Коротка інформація про школу

Vancouver Film School (VFS) — навчальний заклад у галузі видовищних мистецтв, заснований у 1987 році у Ванкувері (Канада). Тут викладають усі спеціальності, пов’язані з кіно- та телеіндустрією: від принципів написання сценаріїв до спецефектів та макіяжу. У розпорядженні студентів — сучасні студії, майстерні, лабораторії та знімальні майданчики, кіноцентри, демонстраційні зали, професійне обладнання. Під час навчання студенти отримують цінні професійні зв’язки та контакти, а також створюють портфоліо, яке допоможе їм у подальшому працевлаштуванні.

Випускники Vancouver Film School стають номінантами престижних премій Еммі та Оскар!

Залишити заявку
alt - , Vancouver Film School, , 1
Дізнатись як вступити

Можливості під час та після навчання

Vancouver Film School не просто готує студентів до роботи в індустрії — VFS і є індустрією з повним виробничим циклом. Завдяки якісній теоретичній та практичній підготовці, студенти стають фахівцями у сфері кіно, телебачення, мистецтва та розваг. Після закінчення програми навчання школа надає випускникам допомогу у пошуку роботи зі спеціальності. Навчальний заклад часто влаштовує для студентів зустрічі з відомими діячами галузі — хлопці можуть з перших вуст дізнатися все про особливості роботи індустрії та встановити корисні контакти.

alt - , Vancouver Film School, , 3
alt - , Vancouver Film School, , 5
alt - , Vancouver Film School, , 7
alt - , Vancouver Film School, , 9

Розташування

Ванкувер

Кампус школи розташований у центрі Ванкувера — місті, розташованому в південно-західній частині Канади на узбережжі Тихого океану. Ванкувер тричі визнавався найкращим містом світу завдяки розвиненій інфраструктурі, помірному теплому клімату та сильній економіці. Туристів приваблюють мальовничі краєвиди міста, численні сади та парки, а також гірськолижні курорти, які розташовані неподалік міста. Завдяки розвиненій кіноіндустрії Ванкувер слушно називають «Північним Голлівудом».

Програми навчання

Preparatory Programs
Advanced Production Programs

Preparatory Programs

 • Англійська мова у сфері мистецтва

 • Основи акторської майстерності

 • Основи візуального мистецтва та дизайну

Вимоги до вступу

Шкільний атестат, рівень знання англійської мови — IELTS 5.0. та вище, залежно від вибраної програми.

Вік

Від 18 років

Тривалість програми

4 місяці або 1 рік, у залежності від програми

Вартість навчання

Уточнюйте вартість у експерта STUDY.UA за тел. 097-0000320

Advanced Production Programs

Розширені програми, основною відмінністю яких є висока інтенсивність. Вони припускають наявність практичних навичок у професії.

 

Усі програми школи можна об’єднати у 3 групи:

 

 • Кіно + телебачення
 • Ігри, дизайн та технології
 • Анімація та візуальні ефекти

Вимоги до вступу

Шкільний атестат, портфоліо/сертифікат про закінчення підготовчої програми VFS, рівень знання англійської мови — IELTS 6.5.

Вік

Від 18 років

Тривалість програми

1 рік

Вартість навчання

Від $28,500 на рік

Бажаєте вступити до цього навчального закладу ?

ACADEMIC START

програма комплексної підготовки школярів та студентів до вступу до топ-університетів та шкіл світу

 • Гарантія зарахування
 • Без відриву від навчання в Україні
 • Академічна та мовна підготовка
 • Профорієнтація
academic

Проживання

Vancouver Film School допомагає іноземним студентам із пошуком житла. Студент може звернутися за допомогою до координатора від університету, а також скористатися онлайн-сервісами ВНЗ, на яких студенти залишають оголошення та в найкоротші терміни знаходять оптимальні варіанти розміщення.

 • Оренда кімнати у студентській резиденції;
 • Оренда апартаментів.
alt - , Vancouver Film School, , 11

Детальніше про програми

Preparatory Programs

Англійська мова у сфері мистецтва
Спільно з найкращою мовною Академією Канади — ILAC — школа Vancouver Film School розробила курс англійської мови, який допоможе розвинути навички, необхідні для успішного навчання та роботи у сфері медіа-мистецтва. Окрім англійської мови студенти вивчають основи дизайну, фотошопу, кіновиробництва та фотографії.

 

Основи акторської майстерності
Спеціалізація — акторська майстерність у кіно та на телебаченні. На цьому курсі вивчаються основи акторського мистецтва, серед яких — уміння володіти голосом, працювати перед камерою, аналізувати сценарний матеріал. Після завершення програми студенти отримують Сертифікат та можуть подавати заявку на річну програму.

 

Основи візуального мистецтва та дизайну
Основні спеціалізації курсу — анімація, створення фільмів, цифровий дизайн; після завершення програми студенти отримують Диплом, а також портфоліо із зразками робіт.

Advanced Production Programs

1. Кіно + телебачення — програми пов’язані з вивченням різних етапів кіно- та телевиробництва, починаючи з формування задуму та закінчуючи постпродакшн. Спеціальності: акторська майстерність у кіно та на телебаченні; кіновиробництво; макіяж для кіно та телебачення; звуковий дизайн для візуальних засобів інформації; сценаристи для кіно та телебачення.

 

2. Ігри, дизайн та технології — студенти вивчають розробку комп’ютерних ігор, додатків; як портфоліо за підсумками навчання необхідно буде уявити власну розробку комп’ютерної гри. Спеціальності: цифровий дизайн; ігровий дизайн; ігрове, мобільне та web-програмування.

 

3. Анімація та візуальні ефекти — студенти цієї програми вивчатимуть основні етапи класичної та комп’ютерної анімації. Спеціальності: 3D-анімація та візуальні ефекти; концептуальне мистецтво анімації; класична анімація.

Вступайте в ТОП ВНЗ світу зі STUDY.UA

20 років

досвіду на ринку міжнародних освітніх програм

300

фахівців забезпечують високу якість послуг

330

партнерських університетів у США, Канаді та Європі

2000

студентів щорічно вирушає на навчання за кордон

ЗАЛИШИТИ ЗАЯВКУ

ЗАЛИШИТИ ЗАЯВКУ

Заповніть цю форму, ми зв'яжемося з Вами найближчим часом

academic

Безкоштовна консультація від експертів STUDY.UA

Допоможемо обрати навчальний заклад та програму підготовки, оформити візу, а також успішно вступити та отримати підтримку під час навчання.