University of Ulster (Університет Ольстера)

Лондон та Бірмінгем, Велика Британія

Зв'язатися з нами
academic
Зв'язатися з нами

Коротка інформація про університет

University of Ulsterдругий за величиною університет у Північній Ірландії (Велика Британія), університет з бездоганною репутацією як на національному, так і на міжнародному рівнях. 4 кампуси університету розташовані в Північній Ірландії (Belfast, Coleraine, Londonberry та Jordanstown), де студентам пропонується навчання за 150 програмами. З моменту заснування в 1865 році, Університет Ольстера був і залишається одним із лідерів у сфері інновацій в освіті та науці. 

Престижними є і 2 відносно нових кампуси під назвою Ulster Business School, розташовані в Лондоні та Бірмінгемі, робота яких спрямована на навчання за програмами у сфері бізнесу, бухгалтерського обліку та IT-технологій. Завдяки налагодженим партнерським відносинам з QA Business School університет отримав ще більшу популярність серед студентів, які бажають отримати бізнес-освіту. Серед досягнень та нагород Ulster Business School – 6 місце у світі за досягненнями студентів, які вивчають бухгалтерський облік для складання іспиту CIMA. Також значною перевагою університету є його конкурентоспроможні ціни на навчання.

Університет є членом Assosiation of Commonwealth Universities, European Universities Assosiation, Universities of Ireland, Universities of UK. Серед випускників є велика кількість вчених, визначних політиків, діячів культури та мистецтва. На цей час кількість учнів становить понад 26 тисяч, а викладацький колектив, до складу якого входять 2 Нобелівські лауреати, має не лише багаторічний досвід у сфері освіти, а й різнобічний практичний досвід у реальному бізнес-середовищі. Це дозволяє університету займати топові позиції у рейтингах найкращих ВНЗ, спрямованих на створення максимальних можливостей для працевлаштування випускників. За статистикою, 95% випускників University of Ulster успішно працевлаштовуються або продовжують навчання на PhD.

Залишити заявку
Дізнатись як вступити
alt - , University of Ulster (Університет Ольстера), , 1
alt - , University of Ulster (Університет Ольстера), , 3
alt - , University of Ulster (Університет Ольстера), , 5
alt - , University of Ulster (Університет Ольстера), , 7

Локація

Лондон та Бірмінгем, Англія

Лондон

Кампус University of Ulster розташований у самому серці столиці Англії, в історичному районі Холборн (Holborn). Неподалік від навчального кампуса знаходяться метро, ​​безліч кафе, ресторанів та історичних пам’яток. Кампус оснащений за останнім словом техніки, обладнаний безліччю комп’ютерних класів, зонами відпочинку для студентів, бібліотекою, затишними та зручними класами для занять, а також безкоштовним Wi-Fi на всій його території. 

Лондон вважається світовим фінансовим центром і випереджає навіть Нью-Йорк за показниками глобальних потоків капіталу та фінансових послуг. Сильні економічні позиції Лондона відкривають величезну кількість можливостей для пошуку роботи та працевлаштування студентів та випускників. Так, багато роботодавців готові прийняти на роботу студентів на неповний робочий день для проходження стажування за фахом, щоб суттєво допомагає застосувати отримані знання на практиці.

Розташування університету на карті міста.

Бірмінгем

Бірмінгем – це визнаний діловий центр країни. Згідно з даними багатьох авторитетних ділових видань, Бірмінгем визнаний третім містом за привабливістю в Сполученому Королівстві для відкриття бізнесу, оскільки має сприятливе та активне бізнес-оточення для професійного та бізнес-розвитку. Завдяки бізнес-привабливості міста для компаній, підприємців, а також студентів з усього світу, навчання в кампусі University of Ulster у Бірмінгемі має велику популярність. 

Бірмінгем — це місто, в якому гармонійно поєднуються багатовікові традиції та сучасна культура, місто вкрай динамічне та багатогранне. Кампус університету розташований у центрі міста у відомому будинку Center City, неподалік центрального вокзалу New Street і має все необхідне для комфортного навчання. У розпорядженні студентів — ультрасучасні аудиторії та комп’ютерні кабінети з безкоштовним wi-fi, бібліотека та аудиторії для індивідуальної підготовки до занять, зони відпочинку, кафетерій.

Розташування університету на карті міста.

Навчальні програми

Internartional Foundation Programme (підготовка до вступу на бакалаврат)
Bachelor’s degrees (Програми бакалаврату)
Master’s degrees (Програми магістратури)

Internartional Foundation Programme (підготовка до вступу на бакалаврат)

Програма складається з вивчення предметів за спеціальністю, занять академічною англійською та роботою над академічними навичками студента. Після успішного закінчення програми, студент автоматично переходить на перший курс обраного факультету університету. Також випускник програми має право вступати й до інших ВНЗ Великобританії.

 

Цей підготовчий рік дозволяє іноземним студентам розвинути свої навчальні навички, звикнути до англійської системи навчання та покращити свою академічну англійську для подальшого продовження освіти для подальшого навчання та зарахування на 1-й курс університету. Перевагою є досить гнучкий графік надходження на програму – набір здійснюється тричі на рік.

Вимоги до вступу

Високий середній бал атестата, IELTS від 5.0 або еквівалент.

Вік

Від 17 років

Тривалість програми

1 академічний рік

Початок програми

Вересень, січень або травень.

Вартість навчання

Дізнавайтеся вартість в експерта компанії STUDY.UA за номером 097-000-03-20.

Bachelor’s degrees (Програми бакалаврату)

Навчання на бакалавраті можливе за такими спеціальностями: Accounting (with Finance), Business studies, Computing systems. Після закінчення навчання студенти стають кваліфікованими фахівцями та можуть успішно працевлаштуватися у Великій Британії.

Вимоги до вступу

Сертифікат про проходження програми International Foundation або A-level, IELTS від 6.0 або еквівалент.

Вік

Від 18 років

Тривалість навчання

3 роки

Початок програми

Вересень

Вартість навчання

Дізнавайтеся вартість в експерта компанії STUDY.UA за номером 097-000-03-20.

Master’s degrees (Програми магістратури)

Навчання на магістратурі можливе за такими напрямами: Accounting (with Finance), Business studies, Computing systems. Після закінчення навчання студенти стають кваліфікованими фахівцями та можуть успішно працевлаштуватися у Великій Британії.

Вимоги до вступу

Диплом бакалавра, IELTS від 6.0 або еквівалент.

Вік

Від 20 років

Тривалість навчання

1 рік

Початок програми

Вересень

Вартість навчання

Дізнавайтеся вартість в експерта компанії STUDY.UA за номером 097-000-03-20.

Бажаєте вступити до цього навчального закладу ?

ACADEMIC START

програма комплексної підготовки школярів та студентів до вступу до топ-університетів та шкіл світу

 • Гарантія зарахування
 • Без відриву від навчання в Україні
 • Академічна та мовна підготовка
 • Профорієнтація
academic

Проживання

У Лондоні та Бірмінгемі університет не має власних студентських резиденцій, але при університеті працює Центр підтримки та допомоги студентам (Student Welfare Team). Цей центр допомагає студентам з пошуком можливих варіантів безпечного, недорогого житла, розташованого в безпосередній близькості до навчальних кампусів. Також університет тісно співпрацює з низкою агентств, які займаються пошуком житла у Лондоні та Бірмінгемі. Типове житло для студента University of Ulster зазвичай передбачає наявність:

 • кімнат для проживання 1 або 2 студентів;
 • всіх зручностей у кімнаті;
 • оснащену кухню;
 • доступ до Інтернету 24/7;
 • кімнати відпочинку;
 • спортивні зали.
alt - , University of Ulster (Університет Ольстера), , 9

Специальності

Bachelor's Degree

 • BSc in Accounting (with Finance);
 • BSc in Accounting (with Finance);
 • BSc in Accounting (with Finance).

Master's Degree

 • MSc in Finance and accounting;
 • MSc International Business;
 • MSc Marketing.

Вступайте в ТОП ВНЗ світу зі STUDY.UA

20 років

досвіду на ринку міжнародних освітніх програм

300

фахівців забезпечують високу якість послуг

330

партнерських університетів у США, Канаді та Європі

2000

студентів щорічно вирушає на навчання за кордон

ЗАЛИШИТИ ЗАЯВКУ

ЗАЛИШИТИ ЗАЯВКУ

Заповніть цю форму, ми зв'яжемося з Вами найближчим часом

academic

Безкоштовна консультація від експертів STUDY.UA

Допоможемо обрати навчальний заклад та програму підготовки, оформити візу, а також успішно вступити та отримати підтримку під час навчання.