University of Manitoba (Університет Манітоби)

Вінніпег, Канада

 • Входить до ТОП-15 дослідних ВНЗ Канади.
 • Понад 100 різноманітних освітніх програм.
 • Входить до 400 найкращих університетів світу за версією Times Higher Education.
Зв'язатися з нами
academic
Зв'язатися з нами

Коротка інформація про університет

University of Manitoba був заснований в 1877 і став першим університетом Західної Канади. Сьогодні тут щорічно проходять навчання понад 31 тисячу студентів, 20% з яких є іноземними учнями зі 110 країн по всьому світу.

Університет Манітоби надає понад 100 різноманітних освітніх програм. Окремої уваги варті напрями бізнес, інжиніринг, комп’ютерні та природничі науки, агрокультура.

Більшість програм ВНЗ надають варіанти оплачуваного стажування тривалістю 4 місяці. Студенти проходять практику в таких компаніях як Amazon, Boeing Canada Operations Ltd., Electronic Arts Canada, KPMG LLP, PwC, Ubisoft. Багато студентів після практики залишаються в корпораціях для роботи на постійній основі.

Залишити заявку
alt - , University of Manitoba (Університет Манітоби), , 1
Дізнатись як вступити

University of Manitoba

University of Manitoba має репутацію одного з найсильніших дослідних ВНЗ країни. Він займає 14 місце у списку 50 найкращих університетів Канади для залучення дослідницьких грантів.

 • ВНЗ Манітоби входить до рейтингу ТОП-15 найкращих університетів Канади.
 • Asper School of Business Університету Манітоби — серед найсильніших бізнес-шкіл світу.
 • Університет розташований у Вінніпегу (провінція Манітоба), де можна зустріти представників абсолютно різних культур, а в побуті — понад 100 різних мов.
 • 1 рік навчання в Університеті Манітоби коштує стільки ж, скільки 1 рік навчання у канадському коледжі.
 • Багато програм ВНЗ пропонують оплачуване стажування (co-op).
 • Університет Манітоби має 50 наукових центрів та інститутів.
 • Займає 17-е місце в рейтингу за кількістю успішно укладених контрактів та отриманих дослідницьких грантів.
 • У педагогічному штаті університету працює близько 2200 викладачів.

Дослідження та акредитація

Дослідницький Університет Манітоби має високий рейтинг та безліч нагород міжнародного рівня. На базі ВНЗ постійно проходять наукові розробки та дослідження. До головних досягнень належать створення масла каноли в 1970-му році та розробка засобів для лікування та контролю гемолітичної хвороби, спровокованої резус-фактором.

Переваги навчання для студентів з інших країн

Іноземні студенти університету U of M можуть відвідувати спеціалізований центр Інтенсивного вивчення англійської мови (ELC, English Language Centre). Це дозволить швидше адаптуватися до занять у ВНЗ, а також підвищити успішність.

Крім цього, в університеті є свій особистий Студентський центр допомоги іноземним студентам (ICS). Це спеціальний проект, який організовує корисні консультації на різні тематики, проводить програми для орієнтації та адаптації.

Популярні напрями та програми ВНЗ

Школа бізнесу при університеті надає програми з фінансів та бухгалтерського обліку, які входять до світових рейтингів серед незалежних досліджень (топ-10 у Canada Business News та топ-100 QS Top Universities). Навчання у цій школі передбачає постійну практику. Понад 97% спеціалістів, які завершили навчання, згодом запрошуються на постійну роботу.

Однією із найпопулярніших програм University of Manitoba є агрокультура. У кампусі університету є спеціальні теплиці, де проходить практика студентів. Це пов’язано з тим, що промисловість агробізнесу дуже популярна в Канаді. Кожна восьма вакансія в країні вимагає спеціалістів у цій галузі.

Інфраструктура

На кампусі університету знаходиться 5 резиденцій, кожна з яких розташована за 5-10 хвилин ходьби від навчальних аудиторій. Також на території ВНЗ є власний бібліотечний комплекс. Він складається з 19 бібліотек, у яких у сумі зберігається понад 2,5 мільйона книг, 700 000 електронних та стільки ж періодичних видань.

University of Manitoba надає студентам можливості активних занять спортом. На кампусі розміщені майданчики для занять футболом, баскетболом, волейболом, східними єдиноборствами та йогою по всій території. Також в університеті є два власні спортивні комплекси та фітнес-центр.

Крім цього, ВНЗ підтримує студентів у їхніх особистих інтересах. Абітурієнти мають можливість займатися танцями, театральним та ораторським мистецтвом, брати участь у дослідженнях на базі університету.

Вартість навчання

Ціни на навчання в університеті Манітоба досить лояльні. Це приваблює студентів із різних країн світу. Середня вартість варіюється в межах від 17 200 до 30 000 $CAD за академічний рік. Загальний чек залежить від обраного типу проживання та бажаного рівня комфортності. У вартість входить:

 • навчання за програмою;
 • проживання (вибраний тип);
 • навчальні посібники, книги, матеріали;
 • використання всієї інфраструктури кампусу, а також спортивні заняття;
 • медичне страхування.

Окремо сплачуватиметься реєстраційний внесок у розмірі 120 $CAD, авіаквитки в обидві сторони, трансфер, візові збори та послуги, консульський збір та плата за переказ документів, а також сума на особисті кишенькові витрати.

Розташування University of Manitoba Canada

Вінніпег — сонячне місто в Канаді, столиця штату Манітоба. Населення міста міжнародне та сьоме за величиною в країні. Життя у Вінніпезі дуже насичене та яскраве. Інфраструктура міста розвинена: проводяться різноманітні культурні заходи, на території розташована велика кількість визначних пам’яток, парків, кафе, магазинів, ресторанів та інших розваг на будь-який смак.

Програми навчання

Для міжнародних студентів в університеті Манітоби діє спеціальна підготовча програма під назвою University Transfer Program на базі коледжу International College of Manitoba.

University Transfer Program (Підготовка до бакалаврату) — відбувається у два етапи. Перший етап триває протягом 8 місяців і включає вивчення мови та інших супутніх предметів, які числяться в переліку необхідних для вивчення на першому курсі. Другий етап триває 12 місяців і орієнтований виключно на вивчення професійних дисциплін для тієї чи іншої спеціальності. За успішного закінчення цієї підготовчої програми є можливість вступити відразу на другий курс бакалаврату.

Бакалавріат — відразу після проходження підготовчої програми відбувається зарахування на другий курс бакалавра на обраний факультет. Загалом в університеті є 12 основних факультетів, кожен із яких відповідає певній спеціальності. Навчання на бакалавраті триває 3 роки.

Підготовка до магістратури (Pre-Master’s) — програма триває 1 семестр. За цей час студенти посилено підвищують навички та вдосконалюють кваліфікацію, завдяки чому надалі легко надходять на магістратуру.

Магістратура (MBA) — бакалаври університету University of Manitoba можуть вступити на магістратуру ВНЗ. Тривалість навчання цьому етапі становить 1 рік.

Мовна підготовча програма (ELC, English Language Centre) створена спеціально для підготовки іноземних студентів для навчання в університеті. Тривалість навчання на даному етапі становить 1-2 семестри, залежно від рівня підготовки абітурієнтів.

alt - , University of Manitoba (Університет Манітоби), , 3
alt - , University of Manitoba (Університет Манітоби), , 5
alt - , University of Manitoba (Університет Манітоби), , 7
alt - , University of Manitoba (Університет Манітоби), , 9

Розташування University of Manitoba Canada

Вінніпег, Канада

Манітобський університет розташований у самому центрі країни, в межах Вінніпегу. Всього в розпорядженні ВНЗ є 2 головні кампуси:

 • Кампус Fort Garry

Розташувався неподалік річки Ред, у південній околиці міста. Тут знаходяться навчальні корпуси, бібліотека, кілька стадіонів, тенісні корти, кафетерії та концертні зали.

 • Кампус Bannatyne

Знаходиться в самому центрі Вінніпега і є комплексом з дев’яти будівель, прибудованих до Центру медичних наук. Створено на навчання медичних працівників. На території також є велика кількість зелених зон відпочинку, сучасні доріжки для велосипедистів, а також студентські сервісні центри.

Програми навчання

University Transfer Program — Програма підготовки до вступу на другий курс
Master's Program University

University Transfer Program — Програма підготовки до вступу на другий курс

University Transfer Program — Програма підготовки до вступу на другий курс

Програма складається із двох етапів. Перший блок триває 8 місяців та включає вивчення загальноосвітніх предметів англійською мовою. Друга частина програми займає 12 місяців, протягом яких студенти вивчають профільні предмети відповідно до обраної спеціальності.

Успішне закінчення всієї програми дає змогу вступити одразу на другий курс університету University of Manitoba.

Вимоги до вступу

IELTS 5.0 (додатково необхідно пройти курс академічної англійської) / IELTS 5.5 або еквівалент, атестат про середню освіту з високими оцінками з профільних предметів

Вік

Від 17 років

Тривалість програми

20 місяців

Початок програми

Січень, травень та вересень

Master's Program University

Бакалаври університету Манітоби, як і випускники інших ВНЗ, можуть продовжити навчання на магістратурі University of Manitoba.

За потреби можливе попереднє проходження програми Pre-Master’s, спрямованої на підготовку до навчання у магістратурі.

Вимоги до вступу

IELTS 6.5 або еквівалент, диплом бакалавра (GPA of 3.0+)

Вік

Від 20 років

Тривалість навчання

1 рік

Початок програми

Січень, травень та вересень

Бажаєте вступити до цього навчального закладу ?

ACADEMIC START

програма комплексної підготовки школярів та студентів до вступу до топ-університетів та шкіл світу

 • Гарантія зарахування
 • Без відриву від навчання в Україні
 • Академічна та мовна підготовка
 • Профорієнтація
academic

Проживання

Студенти можуть проживати як у резиденції університету University of Manitoba, так і в місцевих родинах, або в орендованих квартирах.

Головна перевага проживання на території кампусу — близьке розташування корпусів до аудиторій. У розпорядженні студентів спільні їдальні, кухні, пральні та зони відпочинку.

Ті, хто бажають жити окремо, зазвичай орендують квартиру або проживають у місцевій родині. З пошуком житла допоможе Центр підтримки університету Манітоби.

 • Одно- та двомісні номери;
 • Власна ванна кімната;
 • Сучасний ремонт;
 • Постійний доступ до Wi-Fi.
alt - , University of Manitoba (Університет Манітоби), , 11

Напрямки для навчання в University of Manitoba

 • Факультет сільськогосподарських та продовольчих наук;
 • Факультет архітектури;
 • Школа мистецтв;
 • Інженерія;
 • Факультет навколишнього середовища, землі та ресурсів;
 • Факультет медичних наук;
 • Коледж стоматології;
 • Медичний коледж;
 • Факультет екології;
 • Факультет права;
 • Факультет управління;
 • Музичний факультет;
 • Факультет природничих наук;
 • Факультет соціальних наук.

Вступайте в ТОП ВНЗ світу зі STUDY.UA

20 років

досвіду на ринку міжнародних освітніх програм

300

фахівців забезпечують високу якість послуг

330

партнерських університетів у США, Канаді та Європі

2000

студентів щорічно вирушає на навчання за кордон

ЗАЛИШИТИ ЗАЯВКУ

ЗАЛИШИТИ ЗАЯВКУ

Заповніть цю форму, ми зв'яжемося з Вами найближчим часом

academic

Безкоштовна консультація від експертів STUDY.UA

Допоможемо обрати навчальний заклад та програму підготовки, оформити візу, а також успішно вступити та отримати підтримку під час навчання.