Ryerson University (Університет Раєрсон)

Торонто, Канада

 • Входить до 2% найкращих університетів світу.
 • Входить до ТОП-30 ВНЗ Канади.
 • 95% випускників працевлаштовуються протягом 6 місяців після завершення навчання.
Зв'язатися з нами
academic
Зв'язатися з нами

Коротка інформація про університет

Канадський університет Райєрсона був створений у 1948 році у самому центрі багатонаціонального та космополітичного Торонто. Це дослідницький ВНЗ, що входить до 2% найкращих університетів світу, який поєднує у навчанні студентів академічну строгість із актуальним практичним досвідом.

Як один із найбільших дослідницьких університетів, Ryerson University має на території свого кампуса близько 125 дослідницьких інститутів та лабораторій. Також ВНЗ Раєрсона пишається своєю школою інжинірингу Faculty of Engineering and Architectural Science, яка вважається третьою за величиною в Канаді.

Магістерська програма університету MBA входить до ТОП-100 світу за версією видання Financial Times. В університеті діє особистий бізнес-інкубатор DMZ, де студентам допомагають створювати власні продукти, відкривати громадські підприємства та компанії.

Залишити заявку
alt - , Ryerson University (Університет Раєрсон), , 1
Дізнатись як вступити

Ryerson University

Ще одна особливість та перевага ВНЗ — програма з fashion-дизайну від найстарішої школи моди в країні Ryerson University School of Fashion. Вона входить до національного ТОП-10, а вступити сюди вдається лише 14% охочим.

 • Щорічно в Ryerson University навчається 45 тисяч студентів із 120 країн світу.
 • ВНЗ співпрацює з підприємствами та компаніями регіону, забезпечуючи своїм абітурієнтам можливість оплачуваного та неоплачуваного стажування.
 • Основна ідея університету — підприємництво, різноманітність та інновації.
 • До дослідницької діяльності долучаються студенти та аспіранти, а робота над проектами у 80% випадків успішна та оплачувана.

Акредитація, історія та дослідження

Ryerson University Canada сфокусований на наданні інноваційної освіти, яка стане корисною та необхідною для успішної побудови кар’єри в сучасному світі. Назву ВНЗ отримав на честь провідного захисника громадських шкіл та першого суперінтенданта освіти Онтаріо Егертона Райєрсона.

Студенти ВНЗ можуть брати участь у міжнародних програмах обміну з одним із 133 університетів-партнерів у 37 країнах. За останні 5 років інвестиції у науково-дослідні роботи збільшилися вдвічі.

Популярні напрями ВНЗ

Загалом в університеті діє 8 факультетів, кожен з яких надає навчання з різних напрямів (загалом близько 120 програм). Для міжнародних студентів діє програма першого курсу бакалаврату, яка поширюється на такі напрями:

 • бізнес-менеджмент;
 • міжнародна економіка та фінанси;
 • гуманітарні науки.

Ця програма включає профільні та додаткові курси на вибір.

Інфраструктура

Інфраструктура Ryerson University Toronto надає все для комфортного навчання студентів. На кампусах та в гуртожитках працює безліч їдалень та кафе, спортивні майданчики та фітнес-центри. Також ВНЗ має свій бібліотечний корпус, в якому зберігається понад 500 тисяч книг. Університет підтримує заняття студентів спортом.

 • По всій території ВНЗ розміщено спортивні майданчики для волейболу, футболу, баскетболу.
 • Є можливість відвідувати секції з хокею та спортивного веслування.

Всі студенти мають можливість пройти віртуальну екскурсію кампусом, гуртожитками та головними приміщеннями університету.

Вартість навчання в Ryerson University

Орієнтовна вартість навчання в університеті Раєрсона на 2022 рік (отримання докторського ступеня, аспірантура оплачується окремо.):

 • підготовка до вступу — $32.000. CAD/2-3 семестри;
 • бакалаврські програми — $23.600. CAD/рік;
 • мовні курси — $27.500. CAD/рік;
 • проживання та харчування — від $9.500 до $16.500 CAD рік.

Також варто враховувати вартість особистих витрат студента: на проживання, медичне страхування, транспорт, харчування тощо. Все це оплачується окремо та не входить у вартість програм навчання.

Програми навчання

Підготовка до бакалаврату (University Foundation Program) — розрахована на ⅔ семестру, дозволяє пройти кілька профільних предметів, які актуальні на першому курсі бакалавріату. Ця програма допоможе підготувати студента до нових умов навчання та покращити академічні знання. Тривалість навчання на цій програмі залежить від рівня підготовки студентів та їх знань.

Бакалавріат — зарахування відбувається на другий курс обраної спеціальності після проходження підготовчої програми. Для іноземних студентів, що вступили до університету, актуальними є такі програми навчання, як: бізнес менеджмент, міжнародна економіка та гуманітарні науки.

Магістратура (MBA) — після завершення навчання на бакалаврат студенти можуть вступити на програму MBA. Майстер поширюється на такі програми як бухгалтерський облік, бізнес-адміністрування, охорона здоров’я, менеджмент і науковий менеджмент.

Мовна підготовча програма (ESL Foundation Program) створена спеціалізовано для іноземних студентів, яким необхідно покращити свій рівень знання англійської мови для комфортного навчання.

Можливості та перспективи

В університеті Раєрсона діє спеціальний Центр кар’єри та співпраці, завдяки якому більшість студентів з високою успішністю отримують пропозиції про роботу ще до отримання диплому. ВНЗ кооперує партнерів-роботодавців з перспективними студентами та випускниками різних спеціальностей. Навчання у Ryerson University відкриває перед випускниками чудові кар’єрні можливості. За даними ВНЗ, протягом 6 місяців після завершення навчання працевлаштовуються 95% випускників.

alt - , Ryerson University (Університет Раєрсон), , 3
alt - , Ryerson University (Університет Раєрсон), , 5
alt - , Ryerson University (Університет Раєрсон), , 7
alt - , Ryerson University (Університет Раєрсон), , 9

Розташування

Торонто

Торонто — столиця Онтаріо та найбільше місто Канади. Мегаполіс має високорозвинену інфраструктуру, а також чудові умови для життя.

Кампус університету Раєрсона розташований у самому центрі Торонто. Будівлі ВНЗ розташовані навколо площі Янг-Дандас, на одному з найжвавіших перехресть столиці. Загальна площа кампусу складає понад 49 ГА (121 акр).

Всього на території кампуса розташовано понад 30 об’єктів: адміністративні та наукові будівлі, дослідні центри, 15+ навчальних корпусів, 4 резиденції для проживання студентів.

Програми навчання

The Ryerson International University Foundation Program (IUFP) — Підготовка до вступу на бакалаврат
ESL Foundation Program — Підготовчий курс англійської мови
Undergraduate Programs – Програми бакалавра

The Ryerson International University Foundation Program (IUFP) — Підготовка до вступу на бакалаврат

Програма University Foundation Program розроблена спеціально для іноземних студентів, які планують навчатися на програмах бакалавра в Ryerson University. Цей курс дозволяє покращити академічні знання та підвищити рівень англійської мови для подальшого навчання.

За час навчання за програмою Foundation студенти повністю адаптуються до навчання та життя у Канаді.

Вимоги до вступу

Диплом про повну середню освіту, підтвердження рівня англійської мови: сертифікат IELTS 6.0 та вище, або еквівалент

Вік

Від 16 років

Тривалість програми

2 або 3 семестри

Вартість навчання

$32,000 (CAD)

ESL Foundation Program — Підготовчий курс англійської мови

Програма для студентів із низьким рівнем володіння англійською мовою. Курс складається із 2-х семестрів тривалістю 12 тижнів. 22 години на тиждень студенти вивчають англійську мову з викладачами. Додатково 10 годин на тиждень студенти працюють у групах над проектами та займаються самостійним навчанням. На 2-му семестрі програми додається вивчення предмета “Language & Identity”.

Вимоги до вступу

Диплом про повну середню освіту, підтвердження рівня англійської мови: сертифікат IELTS 5.0 та вище, або еквівалент

Вік

Від 16 років

Тривалість навчання

2 семестри

Вартість навчання

Від $27,500 (CAD) на рік

Undergraduate Programs – Програми бакалавра

Під час навчання студенти отримують знання, які потрібні на сучасному ринку праці. 

Студентів зараховують одразу на другий курс з обраної спеціальності після проходження підготовчої програми The Ryerson International University Foundation Program (IUFP).

Вимоги до вступу

Диплом про повну середню освіту, підтвердження рівня англійської мови: сертифікат IELTS 6.5 та вище, або еквівалент.

Вік

Від 16 років

Тривалість програми

4 роки

Вартість навчання

Від $23,600 (CAD) на рік

Бажаєте вступити до цього навчального закладу ?

ACADEMIC START

програма комплексної підготовки школярів та студентів до вступу до топ-університетів та шкіл світу

 • Гарантія зарахування
 • Без відриву від навчання в Україні
 • Академічна та мовна підготовка
 • Профорієнтація
academic

Проживання

При вступі до університету Райєрсона студенти можуть обрати один із трьох варіантів проживання: резиденція на кампусі ВНЗ, оренда апартаментів та хостел.

Резиденція на кампусі ВНЗ — такий вид проживання вважається одним із найпопулярніших. Кожен із зарахованих абітурієнтів отримує підтримку від старшокурсників та кураторів. Це допомагає швидше адаптуватися до нових умов навчання, а також завести нові знайомства та залучитися до активного студентського життя університету. Всього запропоновано 4 варіанти гуртожитку при ВНЗ: Casita, HOEM, Parkside та Тартуський коледж.

У корпусах передбачені всі необхідні умови для комфортного проживання учнів: зони відпочинку, тераси з барбекю, загальні кухні та столові, фітнес-центри, зали для занять йогою та велоспортом.

alt - , Ryerson University (Університет Раєрсон), , 11

Проживання

Оренда апартаментів — в університеті Раєрсона діє спеціалізований Фінансовий центр, який допомагає студентам підібрати відповідний варіант квартири в оренду, залежно від бюджету та бажаної площі. Завдяки «системі рекомендації» випускників зорієнтуватися та вибрати оптимальний варіант виходить у рази швидше.

Хостел — розташований на території кампуса університету і надає можливість короткострокової оренди місця для проживання. Ця можливість стане в нагоді на випадок пізнього іспиту або раннього початку лекцій. Крім того, кімнату в хостелі можуть орендувати друзі або родичі студентів.

alt - , Ryerson University (Університет Раєрсон), , 13

Програми бакалавріату

Гуманітарні науки

 • Гуманітарні та сучасні науки
 • Кримінологія 
 • Англійська мова 
 • Захист навколишнього середовища та раціональне природовикористання в містах 
 • Географічний аналіз
 • Історія 
 • Міжнародна економіка та фінанси 
 • Мова та міжкультурна комунікація
 • Філософія 
 • Політика та уряд
 • Психологія
 • Соціологія 
 • Ознайомчий курс гуманітарних наук (тільки для студентів 1-го курсу)

Соціальні послуги

 • Опіка над дітьми та підлітками 
 • Наука про дітей раннього віку
 • Акушерство 
 • Сестринська справа
 • Дієтологія та продукти харчування 
 • Охорона здоров’я та безпека на робочому місці 
 • Охорона здоров’я та безпека суспільства 
 • Соціальна робота 
 • Планування розвитку міст та регіонів

Науки

 • Біологія
 • Біомедицина
 • Хімія
 • Комп’ютерні науки
 • Фінансова математика
 • Прикладна математика 
 • Медична фізика 
 • Ознайомчий курс наук (тільки для студентів 1-го курсу)

Інженерія та архітектура

 • Аерокосмічна інженерія
 • Архітектура 
 • Біомедична інженерія 
 • Хімічна інженерія, навчання та стажування 
 • Громадянське будівництво
 • Комп’ютерна інженерія 
 • Електрична інженерія
 • Промислове будівництво 
 • Механічна інженерія 
 • Ознайомчий курс інженерії (тільки для студентів 1-го курсу)

Комунікації і дизайн

 • Творчі області
 • Комунікації у сфері моди
 • Дизайн одягу 
 • Управління графічними комунікаціями 
 • Кіномистецтво
 • Фотографія
 • Дизайн інтер’єру 
 • Журналістика
 • Медійна продукція
 • Нові ЗМІ 
 • Театральне мистецтво
 • Театральні танці 
 • Театральна постановка
 • Професійне суспільство
 • Спортивні ЗМІ

Ted Rogers School of Management

 • Бухгалтерський облік та фінанси 
 • Управління господарською діяльністю 
 • Управління бізнес-технологіями 
 • Управління готельним та туристичним бізнесом 
 • Управління діяльністю у сфері роздрібної торгівлі

Вступайте в ТОП ВНЗ світу зі STUDY.UA

20 років

досвіду на ринку міжнародних освітніх програм

300

фахівців забезпечують високу якість послуг

330

партнерських університетів у США, Канаді та Європі

2000

студентів щорічно вирушає на навчання за кордон

ЗАЛИШИТИ ЗАЯВКУ

ЗАЛИШИТИ ЗАЯВКУ

Заповніть цю форму, ми зв'яжемося з Вами найближчим часом

academic

Безкоштовна консультація від експертів STUDY.UA

Допоможемо обрати навчальний заклад та програму підготовки, оформити візу, а також успішно вступити та отримати підтримку під час навчання.