Inlingua Vancouver

Ванкувер, провінція Британська Колумбія, Канада

Зв'язатися з нами
academic
Зв'язатися з нами

Коротка інформація про мовну школу

Заснована у 2001 році, мовна школа Inlingua Vancouver є однією з провідних шкіл найбільшого у світі бренду Inlingua. Школа присутня на освітньому ринку з 1986 року. Inlingua Vancouver є авторизованим центром тестування IELTS та TOEFL, входить до асоціації Languages ​​Canada, а також має акредитацію EQA — знак якісної освіти на світовому рівні.

Основний акцент у вивченні мови тут — на розмовних навичках студентів. В Inlingua ви можете бути впевнені, що мовний бар’єр більше не завдасть вам перешкод. Крім того, потрібно звернути увагу на доступну вартість навчання у школі Inlingua. Можна сказати, що за співвідношенням ціни та якості найкращих програм у Канаді не знайти.

Залишити заявку
alt - , Inlingua Vancouver, , 1
Дізнатись як вступити

Можливості під час та після навчання

Студенти, які відвідують будь-який із загальних курсів Inlingua Vancouver, залучені до соціального життя центру. Організована програма передбачає спільне відвідування кінотеатру, доступ до місцевих спортивних клубів, екскурсії містом, клуби за інтересами та багато іншого.

Марія Калініна, директор маркетингу мовної школи Inlingua Vancouver розповідає про школу та популярні мовні програми:

«Inlingua — це мережева школа, але кожна школа існує у незалежності одна від одної. Єдине, що нас об’єднує — це наш Inlingua метод навчання, спрямований на говоріння.

Цього року Inlingua виграла зірочку «Школа північної Америки». Це означає, що нас визнають у Канаді як одну зі шкіл, яка надає гарну якість та ціни. Ми відомі тим, що Inlingua невелика школа і всі викладачі знають студентів в обличчя.

У нашій школі найпопулярніша програма — це курс загальної англійської на літо, щоб попрактикувати англійську та відпочити. Багато хто цікавиться підготовкою до університетів за програмою Pathway або програмами отримання міжнародних сертифікатів TOEFL та IELTS. Підготовчі програми Pathway можуть дуже зацікавити тих, хто обирає Канаду для навчання. Багато студентів не хочуть йти шляхом складання міжнародних тестів TOEFL та IELTS, їм важливий гарантований вступ до університету. Програма Pathway — це академічна програма, яка передбачає підвищення рівня англійської мови та підготовку до навчання в університеті. Тривалість програми Pathway — 12 тижнів. Вона спеціально була розроблена для іноземних студентів через істотні відмінності в системі освіти та подачі інформації», каже Марія Калініна.

alt - , Inlingua Vancouver, , 3
alt - , Inlingua Vancouver, , 5
alt - , Inlingua Vancouver, , 7
alt - , Inlingua Vancouver, , 9
alt - , Inlingua Vancouver, , 11
alt - , Inlingua Vancouver, , 13
alt - , Inlingua Vancouver, , 15
alt - , Inlingua Vancouver, , 17

Розташування

Ванкувер

Школа має 2 кампуси, обидва кампуси розташовані в центрі міста Ванкувер, за кілька хвилин пішки від метро, ​​автобусів, поїздів, а також в оточенні пам’яток, магазинів, кафе та кінотеатрів.

Ванкувер, Гастаун Кампус

Сучасна будівля кампуса Гастаун розташована в історичному центрі міста. Просторі класні кімнати, комп’ютерна лабораторія, оснащена за останнім словом техніки та доступ до Інтернету зроблять Ваше навчання комфортним, цікавим та продуктивним.

Ванкувер, Гренвіл Кампус

Оснащена сучасною комп’ютерною лабораторією та доступом до Інтернету, школа оформлена в класичному стилі університетського кампуса — цегляні стіни, дерев’яні підлоги та м’який колір стін допоможе студентам з високим рівнем володіння англійською мовою повністю поринути в атмосферу навчання та відчути його продуктивність. Будівля знаходиться в центрі жвавого торгово-розважального району на перетині головних торгових вулиць Робсон та Гренвіл.

Навчальні програми

Загальний курс англійської мови
Підготовка до складання міжнародних іспитів (IELTS, TOEFL, FCE, CAE)
Бізнес-англійська

Загальний курс англійської мови

У Inlingua Ванкувер будь-який студент може знайти потрібну мовну програму. Всі основні програми вивчення мови допоможуть студентам почати розмовляти з першого заняття завдяки методу inlingua (метод занурення).

 

Програми школи Inlingua Ванкувер передбачають прекрасний вибір курсів для поліпшення загальних і специфічних знань англійської мови. Також школа пропонує програми вивчення ділової англійської мови та програми підготовки до складання тестів IELTS, TOEFL, FCE або CAE.

 

Загальний курс передбачає 3 варіанти інтенсивності навачння:

 • суперінтенсивна — 40 уроків на тиждень (20 уроків з розмовної мови + 20 уроків на вибір);
 • інтенсивна — 30 уроків на тиждень (20 уроків розмовної мови + 10 уроків на вибір);
 • напівінтенсивна — 20 розмовних уроків на тиждень.

Вимоги до вступу

Особливі вимоги відсутні

Вік

Від 16 років

Тривалість програми

Від 1 тижня

Початок програми

Щопонеділка

Вартість навчання

Дізнавайтеся в експерта STUDY.UA за номером (097) 000-03-20

Підготовка до складання міжнародних іспитів (IELTS, TOEFL, FCE, CAE)

Спеціалізовані програми підготовки до іспитів розроблені для студентів, які бажають підготуватися до складання офіційного тесту на знання англійської мови, високі результати якої важливі для вступу до престижного інституту або подальшої успішної кар’єри. Inlingua Ванкувер пропонує курси для підготовки до здачі для всіх офіційних тестів — IELTS, TOEFL, FCE, CAE.

 

Студенти, які реєструються на програми підготовки до іспиту FCE, мають показати знання мови на рівні 3B (Intermediate) або вище та 4А для CAE за тестом inlingua. Студенти з нижчим рівнем знань будуть спрямовані на відповідні уроки, залежно від їхнього рівня знань. Після досягнення мінімального рівня студенти перейдуть на програму підготовки до CAE, FCE.

 

Тестування та іспит: фінальні тестування зазвичай складаються з кількох частин (залежно від вибраного вами іспиту), які перевіряють навички письма, читання, аудіювання, усного використання англійської мови у студентів.

Вимоги до вступу

Студенти, які реєструються на програми підготовки до іспиту FCE, повинні показати знання мови на рівні 3B (Intermediate) або вище та 4А для CAE за тестом inlingua. Для програми підготовки до складання IELTS, TOEFL ваш рівень повинен бути вищим за середній згідно з результатами онлайн тесту Inlingua.

Тривалість програми

4, 8 та 12 тижнів для IELTS, TOEFL (повний курс розрахований на 12 тижнів по 3 сесії, початок занять кожні 4 тижні). 9 і 13 тижнів для FCE, CAE (студенти можуть приєднатися до програми протягом перших трьох тижнів і зареєструватися на частину курсу, що залишилася, для складання тесту після завершення.

Початок програми

Дізнавайтеся в експерта STUDY.UA за номером (097) 000-03-20.

Вартість навчання

Дізнавайтеся в експерта STUDY.UA за номером (097) 000-03-20.

Бізнес-англійська

Школа Inlingua Vancouver пропонує курс ділової англійської мови, щоб допомогти вам зрозуміти світ бізнесу та отримати мовні навички, необхідні на світовому ринку.

Вимоги до вступу

Для навчання за програмою ваш рівень має бути мінімум на рівні 3B за результатами онлайн тесту Inlingua. Ви проходитимете тест у перший навчальний день.

Тривалість програми

Від 2-х тижнів.

Вартість навчання

Дізнавайтеся в експерта STUDY.UA за номером (097) 000-03-20.

Бажаєте вступити до цього навчального закладу ?

ACADEMIC START

програма комплексної підготовки школярів та студентів до вступу до топ-університетів та шкіл світу

 • Гарантія зарахування
 • Без відриву від навчання в Україні
 • Академічна та мовна підготовка
 • Профорієнтація
academic

Проживання

Проживання в місцевій родині — це найпопулярніший вибір студентів, адже проживання в сім’ї з носіями мови — це відмінний спосіб зануритися у мовне середовище та щодня практикувати англійську після навчання. Відстань від будинку, в якому живе родина, до школи зазвичай займає 45 хвилин (є опція «ближче до школи»). Проживання в сім’ї передбачає:

 • кімнату на одного або двох студентів;
 • особисті зручності та спільні з членами сім'ї;
 • безкоштовний доступ до Інтернету;
 • харчування — повний пансіон або напівпансіон.
alt - , Inlingua Vancouver, , 19

Проживання

Студентські гуртожитки (Student House). Цей тип розміщення дозволяє відчути себе справжнім студентом. Однак, на відміну від сімей, що проживають, проживання в резиденції зазвичай надається без харчування. Але у вас завжди буде можливість скористатися недорогим студентським кафе. Проживання у гуртожитку передбачає:

 • кімнати на одного чи двох;
 • зручності у кімнаті або на декількох студентів;
 • спільну кухню.
alt - , Inlingua Vancouver, , 21

Вступайте в ТОП ВНЗ світу зі STUDY.UA

20 років

досвіду на ринку міжнародних освітніх програм

300

фахівців забезпечують високу якість послуг

330

партнерських університетів у США, Канаді та Європі

2000

студентів щорічно вирушає на навчання за кордон

ЗАЛИШИТИ ЗАЯВКУ

ЗАЛИШИТИ ЗАЯВКУ

Заповніть цю форму, ми зв'яжемося з Вами найближчим часом

academic

Безкоштовна консультація від експертів STUDY.UA

Допоможемо обрати навчальний заклад та програму підготовки, оформити візу, а також успішно вступити та отримати підтримку під час навчання.