help
Київ
arrow
 • Київ
 • Онлайн
 • Одеса
Передзвоніть мені

Hult International Business School (Міжнародна школа бізнесу Халт)

Велика Британія, США, ОАЕ, Китай

Зв'язатися з нами
academic
Зв'язатися з нами

Коротка інформація про університет

Hult International Business School (Міжнародна школа бізнесу Халт) — американська бізнес-школа, заснована в 1964 році, проводить навчання за програмами MBA, бакалавріату та магістратури. Заснована в Бостоні, школа за останні роки відкрила 4 нових кампуси в Лондоні, Дубаї, Сан-Франциско та Шанхаї. Hult — це найбільша бізнес-школа у світі, тут щорічно проходять навчання понад 2000 студентів. Hult входить до числа 100 найкращих бізнес-шкіл за версією Financial Times. Щороку спільно з фондом Білла Клінтона, бізнес-школа Hult вручає приз у сумі 1 мільйон доларів найкращої соціально-відповідальної компанії. Випускники школи високо цінуються на міжнародному ринку праці та займають провідні посади в таких компаніях як: AT&T, Bloomberg, Citigroup, Credit Suisse, Dell, Deutsche Bank, MasterCard, Nestle, Nokia, Ernst & Young, UBS.

 

Залишити заявку
alt - , Hult International Business School, , 1
Дізнатись як вступити

Hult International Business School

Школа акредитована Асоціацією Вищих Навчальних Закладів Нової Англії асоціацією МВА. Дипломи Hult також визнаються Британською Радою з Акредитації Іноземних Дипломів про Вищу Освіту. Hult є членом Асоціації з розвитку співробітництва Бізнес-Шкіл.

Для того, щоб максимально підготувати студентів до працевлаштування після отримання диплома, спеціалісти Hult разом зі студентами розробляють персональний план побудови кар’єри. Протягом усього курсу учні вчаться правильно складати своє резюме, портфоліо, налагоджувати професійні контакти, чітко усвідомлювати свої сильні та слабкі сторони, писати супровідні листи, відпрацьовують навички самої презентації та проходження співбесід. Співробітники кар’єрного центру Hult індивідуально працюють з кожним студентом для того, щоб підібрати саме ту посаду, яка відповідає здібностям та інтересам учня. Школа рада запропонувати своїм студентам систему обміну між кампусами: проведіть частину навчання в іншій країні, не випадаючи з навчального плану. Крім кампусів школи, учні програм бізнес-магістратури можуть провести семестр у Нью-Йорку.

Кампуси Hult International Business School 

Лондон, Велика Британія. Живіть та навчайтеся в економічній столиці світу. У Лондоні зосереджено понад сто штаб-квартир всесвітньо відомих компаній. Серед лекторів, топ-менеджери з таких організацій, як Facebook, Real Madrid Football та Accenture. Кампус школи знаходиться в центрі міста, неподалік традиційного центру інтелектуального життя Лондона — Блумсбері. Таке розташування має велику перевагу, адже музеї, парки, бутики, ресторани, клуби, театри — все це за вашими дверима.

Бостон, США. Кампус школи розташований на березі річки Чарльз, на одній вулиці з такими відомими університетами як Массачусетський технологічний інститут і Гарвард. Всього кілька хвилин ходьби та ви опинитеся в найпрестижнішому районі міста Бікон Хілл. У будь-який день ви можете зіткнутися в коридорах школи з такими лекторами, як Стів Форбс (видавець журналу Forbes), Майкл Дукакс (кандидат у президенти США та екс-губернатор штату Массачусетс). На кампусі постійно відбувається щось нове: зустрічі випускників, майстер-класи, виступи топ-менеджерів тощо.

Сан Франциско, США. Область затоки Сан-Франциско, де знаходиться бізнес-школа, є епіцентром high-tech індустрії. Кремнієва Долина, розташована неподалік, відома на весь світ такими корпораціями: Google, Apple та eBay. Підприємницький дух міста робить його ідеальним для проживання та навчання. Крім бізнесу, місто може запропонувати велику різноманітність можливостей для відпочинку. Сьогодні Hult San Francisco пишається своїм просторим, сучасним кампусом з комп’ютерним центром, кімнатами відпочинку, високошвидкісним інтернетом, кімнатами для відеоконференцій, а також аудиторіями побудованими у вигляді амфітеатру.

Дубай, ОАЕ. Сучасний та приголомшливий Дубай є важливим торговим вузлом між заходом та сходом. Дубай — найпрекрасніше місто Близького Сходу, центр фінансів, логістики, судноплавства та авіації. Hult Dubai знаходиться у вільній економічній зоні Дубай Інтернет-Сіті. Серед світових гігантів ІТ, які працюють у цій вільній економічній зоні, такі компанії як Microsoft, Oracle, HP, IBM, Dell, Siemens, Canon, Logica, Sony Ericsson, «Schlumberger» і Cisco, а також багато малих та середніх бізнес-організацій та ІТ компаній.

Шанхай, Китай. Шанхай — місто контрастів, з величезними хмарочосами та історичними провулками, вишуканими бутиками та ринками просто неба. Швидке економічне зростання Китаю приваблює сюди дедалі більше компаній. Навчаючись в Hult Shanghai, ви опинитеся в самому центрі мегаполіса, що швидко розвивається. Приємним бонусом для студентів виявиться наявність уроків китайської та кунг-фу на базі школи. Під час навчання студенти відвідують виробництва таких компаній як Giant, Tyco Electronics, Alibaba, Ferrotec, Baosteel, Wahaha.

alt - , Hult International Business School, , 3
alt - , Hult International Business School, , 5
alt - , Hult International Business School, , 7
alt - , Hult International Business School, , 9
alt - , Hult International Business School, , 11
alt - , Hult International Business School, , 13
alt - , Hult International Business School, , 15

Розташування

Навчання проходить на базі п’яти сучасних кампусів — можна чергувати навчання за своїм фахом у чотирьох різних країнах: Великій Британії, США, ОАЕ, Китаї.

Програми навчання

Bachelor of Business Administration (бакалавріат у сфері бізнесу)
Pre-Masters Programm (підготовка до вступу на магістратуру)

Bachelor of Business Administration (бакалавріат у сфері бізнесу)

Перші два роки бакалавріату учні вивчають загальні предмети за напрямом «бізнес», починаючи з третього курсу студенти роблять вибір своєї вужчої спеціалізації. На вибір пропонується: Finance, Management, Marketing, Entrepreneurship. Після завершення навчання студенти одержують диплом бакалавра за спеціальністю Business Administration міжнародного зразка. Існує можливість прискореного проходження навчання за 3 роки. Програма пропонується на кампусах у Лондоні та Сан Франциско.

Вимоги до вступу

Знання англійської мови (IELTS 6.0), високий бал атестата

Вік

Від 17 років

Тривалість програми

4 роки

Початок програми

Вересень

Вартість навчання

Уточнюйте вартість в експерта STUDY.UA за тел. 097-0000320

Pre-Masters Programm (підготовка до вступу на магістратуру)

Програма розроблена спеціально для іноземних студентів, чий рівень академічної англійської нижче за необхідний. Спільно з міжнародною мовною школою EF Education First бізнес-школа підготувала курс, на завершення якого студенти опановують навички, необхідні для успішного навчання на магістратурі. Програма пропонується на кампусах у Лондоні, Бостоні та Сан Франциско.

Вимоги до вступу

Диплом бакалавра, знання англійської мови на середньому рівні

Вік

Від 20 років

Тривалість навчання

6-9 місяців

Початок програми

Уточнюйте в експерта

Вартість навчання

Уточнюйте вартість в експерта STUDY.UA за тел. 097-0000320

Бажаєте вступити до цього навчального закладу ?

ACADEMIC START

програма комплексної підготовки школярів та студентів до вступу до топ-університетів та шкіл світу

 • Гарантія зарахування
 • Без відриву від навчання в Україні
 • Академічна та мовна підготовка
 • Профорієнтація
academic

Проживання

Школа Hult надає підтримку у пошуку житла студентам. Студенти отримують доступ до бази школи, в якій є кілька тисяч варіантів від студії на 1 особу до кімнат на 2 особи. Крім цього, школа також надає інформаційну допомогу при підборі житла.

alt - , Hult International Business School, , 17

Спеціальності

Спеціальності Master degree

 • International Business (спеціальність пропонується у всіх кампусах школи);
 • Finance (спеціальність пропонується у Лондоні, Бостоні, Сан Франциско);
 • International Marketing (спеціальність пропонується у Лондоні, Бостоні, Сан Франциско);
 • Social Entrepreneurship (спеціальність пропонується у Сан-Франциско);
 • MBA (спеціальність пропонується у всіх кампусах школи).

Вступайте в ТОП ВНЗ світу зі STUDY.UA

20 років

досвіду на ринку міжнародних освітніх програм

300

фахівців забезпечують високу якість послуг

330

партнерських університетів у США, Канаді та Європі

2000

студентів щорічно вирушає на навчання за кордон

ЗАЛИШИТИ ЗАЯВКУ

ЗАЛИШИТИ ЗАЯВКУ

Заповніть цю форму, ми зв'яжемося з Вами найближчим часом

academic

Безкоштовна консультація від експертів STUDY.UA

Допоможемо обрати навчальний заклад та програму підготовки, оформити візу, а також успішно вступити та отримати підтримку під час навчання.