help
Київ
arrow
 • Київ
 • Онлайн
 • Одеса
Передзвоніть мені

Cats College (Кетс Коледж)

Кембридж, Кентербері та Лондон, Велика Британія

 • Cats College Canterbury
 • Cats College London
 • Cats College Cambridge
Зв'язатися з нами
academic
Зв'язатися з нами

Коротка інформація про коледж

Cats College — престижна англійська школа-пансіон, заснована у 1952 році. Коледж складається з трьох кампусів: у Лондоні, Кембриджі та Кентербері. Для кожного учня розробляється індивідуальний навчальний план і кожен має персонального куратора, який допоможе вирішити будь-які навчальні та побутові проблеми.

Cats College Canterbury — це школа для сильних студентів, які планують вступати до університетів на складні спеціальності, пов’язані з наукою (наприклад, медицина). Це найсильніший центр мережі CATS College в академічному плані.

Cats College London — Школа CATS College London спеціалізується на бізнес-програмах. Це єдина школа в Європі з лабораторією Bloomberg — ідеальний вибір для студентів, які зацікавлені у подальшій освіті у сфері бізнесу.

Cats College Cambridge — школа забезпечує академічну підготовку для іноземних студентів, які планують навчатися в університетах Великої Британії та престижних навчальних закладах світу, зокрема в університетах «Оксбріджа». Школа спеціалізується на викладанні гуманітарних наук та творчих предметів.

Залишити заявку
Дізнатись як вступити

Cats College

 • Школа акредитована організацією Independent Schools Inspectorate.
 • 3 місце у Великій Британії у рейтингу «Top 6th Form Colleges».
 • 6 місце у Великій Британії в рейтингу «Independent Boarding Schools».
 • 11 місце у Великій Британії за результатами іспиту A-level.
alt - , Cats College, , 1
alt - , Cats College, , 3
alt - , Cats College, , 5
alt - , Cats College, , 7
alt - , Cats College, , 9
alt - , Cats College, , 11
alt - , Cats College, , 13

Розташування

Кампуси Cats College знаходяться у трьох містах — Кембриджі, Кентербері та Лондоні.

Кембридж — одне з найзнаменитіших університетських міст світу. Школа знаходиться в самому центрі історичного міста та має у своєму розпорядженні аудиторії, лабораторії, індивідуальні кабінети та кімнати відпочинку, оснащені сучасними технологіями.

Учні CATS College Cambridge можуть 2 рази на місяць відвідувати лекції в Університеті Кембриджу в рамках навчальної програми.

Кампус школи CATS College розташований у центрі Кентербері. Попри те, що будівлі вже понад 60 років, у ній знаходяться сучасні аудиторії, комп’ютерні класи, лабораторії, кімнати відпочинку та бібліотеки. Від школи до центру міста можна дійти пішки за 10 хвилин.

Для студентів школи доступні: 220 одномісних кімнат зі зручностями, кімнати для відпочинку, комп’ютерні лабораторії, кафе та їдальня, Wi-Fi, TV, пральня, кухня. Окрім щоденних інтенсивних занять, школа пропонує безліч можливостей для занять спортом, а також для культурного та активного відпочинку.

У Лондоні школа знаходиться в Блумсбері, академічному районі, неподалік Лондонської Школи Економіки та Університету Лондона. Школа-пансіон оточена театрами, музеями, галереями, знаменитими бібліотеками та безліччю зелених парків. Це дає студентам можливість повністю поринути у мовне та студентське середовище.

Кампус був відкритий у 2011 році, займає 3 п’ятиповерхові будівлі. У ньому понад 40 сучасних аудиторій для семінарів та лекцій, лабораторій, кімнати для самостійних занять та відпочинку, цифрова та книжкова бібліотеки, кухня та кафетерій, кінозал та постійний доступ до Інтернету.

Програми навчання

Pre:Programme
A-level
International Baccalaureate Diploma
University Foundation
Cambridge Pre-U

Pre:Programme

Програма розроблена для тих, хто бажає вступити на програми вступу до університетів Великої Британії та всього світу (A-level, Міжнародний бакалавріат, програма Cambridge Pre-U), але ще не досягли потрібного віку або недостатньо добре володіють англійською мовою. Студенти вивчають широкий діапазон предметів для визначення майбутньої спеціальності та з’ясування своїх сильних сторін, а також підтягують англійську до рівня, необхідного для вступу до вишу.

Вимоги до вступу

Закінчені 9-10 класів середньої школи з хорошими оцінками, рівень англійської від IELTS 4.0 (тривалість програми 1 рік); IELTS 4.5 (тривалість програми 6 місяців); IELTS 5.0 (тривалість програми 3 місяці)

Вік

Від 14 років

Тривалість програми

Від 3 місяців до 1 року в залежності від рівня англійської

Початок програми

Вересень, січень, квітень

Вартість навчання

Уточнюйте вартість в експерта STUDY.UA за тел. 097-0000320

A-level

A-level — це дворічна обов’язкова програма підготовки для всіх англійських випускників шкіл та для всіх охочих вступити до британських університетів. Ця програма відмінно підійде для тих, хто вже визначився з подальшою спеціалізацією та вивчатиме потрібні для вступу дисципліни. А співробітники школи Cats College допоможуть зробити індивідуальну добірку предметів у різних напрямах.

Вимоги до вступу

Закінчені 10 або 11 класів середньої школи з хорошими оцінками, рівень англійської: IELTS 5.0+ / TOEFL (IBT) 61+

Вік

Від 16 років

Тривалість програми

2 роки

Початок програми

Вересень, січень

Вартість навчання

Уточнюйте вартість в експерта STUDY.UA за тел. 097-0000320

International Baccalaureate Diploma

Ця програма відмінно підійде для тих, хто ще не визначився з майбутньою спеціальністю та хоче вивчати широкий діапазон предметів. Для студентів, які закінчили програму International Baccalaureate Diploma, відчинені двері найпрестижніших університетів по всьому світу.

Вимоги до вступу

Атестат про середню освіту з гарною успішністю, рівень англійської: IELTS 5.5+ / TOEFL (IBT) 71+

Вік

Від 16 років

Тривалість навчання

2 роки

Початок програми

Вересень

Вартість навчання

Уточнюйте вартість в експерта STUDY.UA за тел. 097-0000320

University Foundation

Ця програма для охочих пройти прискорену підготовку до вступу до вишу з гарантованим зарахуванням до університетів-партнерів школи за умови її успішного закінчення. Результати випускників University Foundation на 42% вищі за середні по країні, адже саме Cats College є засновником цієї програми.

Вимоги до вступу

Атестат про середню освіту з гарною успішністю, рівень англійської мови: IELTS 5.0+ (Кембридж), IELTS 4.5+ (Кентербері, Лондон).

Вік

Від 17 років

Тривалість навчання

1 рік

Вартість навчання

Вересень, січень

Вартість навчання

Уточнюйте вартість в експерта STUDY.UA за тел. 097-0000320

Cambridge Pre-U

Програма Cambridge Pre-U — альтернатива A-level, підходить для студентів, зацікавлених у глибшому вивченні природничих наук та математики. Студенти можуть поєднувати курс з предметами A-level, наприклад, з гуманітарними предметами. Програма також робить особливий акцент на розвиток дослідницьких навичок та навичок критичного мислення. Це програма для кращих учнів для вступу до провідних університетів на спеціальності природничих наук.

Вимоги до вступу

Атестат про середню освіту з гарною успішністю, рівень англійської: IELTS 5.5+ / TOEFL (Internet) 71+

Вік

Від 16 років

Тривалість програми

2 роки

Початок програми

Вересень, січень

Вартість навчання

Уточнюйте вартість в експерта STUDY.UA за тел. 097-0000320

Бажаєте вступити до цього навчального закладу ?

ACADEMIC START

програма комплексної підготовки школярів та студентів до вступу до топ-університетів та шкіл світу

 • Гарантія зарахування
 • Без відриву від навчання в Україні
 • Академічна та мовна підготовка
 • Профорієнтація
academic

Проживання

Cats College має 30 гуртожитків — все в межах короткої прогулянки пішки або поїздки автобусом від коледжу та центру міста. Студентів розселяють у резиденції за віком. Школа пропонує:

 • Кімнату на одного чи двох;
 • Усі зручності у кімнаті або на кілька кімнат;
 • 3-разове харчування;
 • Постійний доступ до Інтернету;
 • Паркування для машин та велосипедів.
alt - , Cats College, , 15

Вступайте в ТОП ВНЗ світу зі STUDY.UA

20 років

досвіду на ринку міжнародних освітніх програм

300

фахівців забезпечують високу якість послуг

330

партнерських університетів у США, Канаді та Європі

2000

студентів щорічно вирушає на навчання за кордон

ЗАЛИШИТИ ЗАЯВКУ

ЗАЛИШИТИ ЗАЯВКУ

Заповніть цю форму, ми зв'яжемося з Вами найближчим часом

academic

Безкоштовна консультація від експертів STUDY.UA

Допоможемо обрати навчальний заклад та програму підготовки, оформити візу, а також успішно вступити та отримати підтримку під час навчання.